Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Unikalūs lėktuvų bilietai į Ameriką

Asmenines keliones mėgstate planuoti taip, kad pamatytumėte kaip įmanoma daugiau? Estravel komanda taip pat laikosi principo, kad kelionėje reikia pamatyti ir patirti maksimaliai daug. Todėl su džiaugsmu norime Jums pristatyti unikalius skrydžių maršrutus, kuriuos sudėliojome taip, kad vienos kelionės metu pamatysite net 2 Šiaurės Amerikos miestus ir 2 Pietų Amerikos miestus. Patogiausių skrydžių po pasaulį planavime ir lėktuvų bilietų pardavimuose esame sukaupę daugiau kaip 26+ metų patirį, tad keliautojams rekomenduojame tik patikrintus ir patogius skrydžių maršrutus labai geromis kainomis.

Tai tikrai išskirtiniai pasiūlymai svajojantiems keliauti į Ameriką: šiuos lėktuvų bilietų pasiūlymus galite užsakyti tik estravel kelionių centre, tiesiogiai kreipdamiesi į Estravel kelionių komandą. užsakyti šių bilietų internetu už tokią kainą – nėra galimybės. 

Kodėl verta užsakyti lėktuvų bilietus į Ameriką?

 • Galimi skirtingi išvykimo ir grįžimo oro uostai – Varšuva, Oslas arba Stokholmas.
 • Vienos kelionės metu pamatote kelis Šiaurės ir Pietų Amerikos miestus.
 • Galimi ilgesni sustojimai Brazilijoje, o tai reiškia daugiau laiko tyrinėti šią unikalią šalį.
 • Galimybė pažinti populiariausią ir didžiausią JAV miestą – Niujorką bei stabtelėti Atlantoje
 • Labai geros lėktuvų bilietų kainos
 • Nurodytos lėktuvų bilietų kainos galioja tik tol, kol yra laisvų vietų (atkreipiame dėmesį, kad jų yra labai nedaug). 
 • Lėktuvų bilietų kainos negalioja šventiniais laikotarpiais (Kalėdos, Naujieji metai, Velykos). 
 • Į visus skrydžius įskaičiuotas rankinis ir registruotas bagažas.
 • Visos kelionės metu prireikus gausite Estravel pagalbą 24/7. 
 • Lėktuvų bilietai negrąžinami. Prireikus keisti lėktuvų bilietus – taikomas aviakompanijos nustatytas keitimo mokestis.
 • Pasiūlymo galiojimo laikotarpiu galimi valiutų keitimo kursų pokyčiai, dėl kurių gali šiek tiek keistis galutinė lėktuvų bilietų kaina. (teiraukitės Estravel kelionių konsultanto pagal pasirinktą maršrutą).

Ką rekomenduojame aplankyti kelionėje?

NIUJORKAS
(JAV, Š. Amerika)

JAV miestas, kuris įsimins visam gyvenimui. Norint susipažinti su kosmopolitiškuoju Niujorku, Etsravel rekomenduoja aplankyti Manheteno rajone esančius Brodvėjų, bohemos miestelį Greenwich Village, garsiąją Penktąją Aveniu, italų rajoną „Little Italy“, kinų rajoną „China Town“Times aikštę ir Battery parką, iš kurio matosi Laisvės saloje stovinti garsioji Laisvės statula. Taip pat verta užsisakyti plaukimą link Laisvės salos, iš kurios atsiveria pritrenkantis miesto vaizdas. Pakilkite ir į 86 „Empire State Building“ pastato aukštą, nuo kurio atsiveria kvapą gniaužianti miesto panorama.

ATLANTA
(JAV, Š. Amerika)

Džordžijos valstijos sostinė, kurioje rekomenduojame apsilankyti Džordžijos akvariume, žymiajame „Fox“ teatre. Taip pat dėmesio verta vieta yra Piedmonto parkas, kuriame puikios sąlygos pasivaikšiojimams, vyksta įvairios mugės, kultūriniai ir sporto renginiai. Šalia šio parko yra Atlantos botanikos sodas, kuriame galite išvysti išpuoselėtus gėlynus, augalus ir įvairias architektūrines dekoracijas. Atlantoje rekomenduojame aplankyti ir interaktyvų World of Coca-Cola muziejų, nuvykti į Martino Lutherio Kingo jaunesniojo nacionalinis istorinis parko ar pasilabinti su mielais gyvūnai Atlantos Zoologijos sode.

RIO DE ŽANEIRAS
(Brazilija, P. Amerika)

Apie energingąjį Rio De Žaneirą galima kalbėti daug ar net parašyti atskirą straipsnį, bet, geriausia, ko gero, savo akimis pamatyti ir pajausti.

Lankantis Rio De Žaneire rekomenduojame užkilti į Corcovado viršūnę, kur galėsite pamatyti vieną žymiausių Brazilijos simbolių – ikoniškąją Kristaus Atpirkėjo statulą bei pasigrožėti įspūdinga miesto panorama. Aplankykite žymiuosius paplūdimius, granitinę Sugar Loaf kalvos viršūnę, į kurią galima užkilti lynų keltuvu. Taip pat rekomenduojame apsilankyti spalvingoje uosto zonoje, kurioje vyko olimpinės žaidynės arba aplankyti įspūdingos architektūros meno muziejų, o vakare užsukti ir pamatyti spalvingą karnavalo šou. Norintiems aktyvių pramogų, patiks žugiai Tijuca nacionaliniame parko miesto džiunglėse.

SAN PAULAS
(Brazilija, P. Amerika)

Didžiausias Brazilijos miestas tebina ne tik verslo centrų ir dangoraižių begalybe, bet ir įspūdingu kultūriniu, gastronominiu ir naktiniu gyvenimu. Čia apstu muziejų, galerijų, įdomaus gatvės meno, pasaulinio lygio renginių. Lankantis San Paule, Estravel rekomenduoja paklaidžioti Vila Madalena kaimynystėje, užsisakyti kavos ar tradicinio braziliško kokteilio caipirinha  viename iš jaukių ir hipiška atmosfera dvelkiančių restoranėlių, pasižvalgyti spalvingame Beco do Batman, gatvės meno kultūrai pašvęstame skersgatvyje. Čia rasite ir įspūdingų pasaulyje garsaus brazilų gatvės menininko Eduardo Kobra darbų.

Po Braziliją keliavo ir Estravel kelionių ekspertai, kviečiame susipažinti su kelionių rekomendacijomis, patarimais, planuojantiems kelionę į Braziliją – žiūrėti čia.

Estravel rekomenduojami lėktuvų bilietų maršrutai:

Kviečiame išsirinkti iš Estravel atrinktų skrydžių maršrutų po Ameriką. Kelionėje lankomi miestai vienodi, tačiau skiriasi išvykimo ir grįžimo miestai (Oslas, Stokholmas arba Varšuva.) Taip pat atkreipiame dėmesi, kad atskridus į Rio de Žaneirą, kelionė iki San Paulo organizuojamasi savarankiškai.

1 SKRYDŽIO VARIANTAS
(Skrydis prasideda ir baigiasi Osle)

2 SKRYDŽIO VARIANTAS
(Skrydis prasideda ir baigiasi Stokholme)

3 SKRYDŽIO VARIANTAS
(Skrydis prasideda ir baigiasi Varšuvoje)

Lėktuvų bilietus, poilsį viešbučiuose, pilnus kelionių pasiūlymus visose aukščiau minėtose kryptyse galite užsakyti Estravel kelionių agentūroje. Visos kelionių paslaugos vienoje vietoje. Pirmiausia rekomenduojame rezervuoti lėktuvų bilietus, kuriems galioja akcija, o po to planuoti pervežimus, apgyvendinimą, ekskursijas. Mūsų kelionių ekspertų komanda padės Jums suplanuoti lankytinas vietas, patars dėl maršruto korekcijų jei bus reikalinga, rekomenduos ir užsakys populiariausias, įdomiausias ekskursijas, kelionių draudimą ir dar daugiau.

Užsakydami Estravel lėktuvų bilietus Estravel – Jūsų kelionė yra patikimose ir saugiose rankose 

Estravel kelionių agentūra turi informaciją apie visų oro linijų galimus skrydžių variantus, puikiai išmano aviakompanijų taisykles ir standartus. Užsakydami skrydžių bilietus per Estravel internetu ar kreipdamiesi į mūsų kelionių konsultantus, tikrai neapsiriksite, nes:

 • Estravel klientų pagalbos linija – atvira 24/7. Galite būti tikri, kad Jums prireikus visuomet gausite profesionalią pagalbą iškilus nenumatytoms situacijoms.
 • Jeigu Jūsų skrydis būtų atšauktas, Estravel kelionių konsultantai padės kuo greičiau įsigyti skrydžių bilietus į alternatyvų skrydį.
 • Įvykus skrydžių pokyčiams (pvz.: skrydžio perkėlimui ar atšaukimui), ne visos aviakompanijos gali pasirūpinti patogiu skrydžio laukimu (viešbučiu, maitinimu ar pervežimais). Estravel konsultantai padės pasirūpinti šiomis paslaugomis, laikydamiesi visų aviakompanijos nurodymų.
 • Jeigu oro bendrovė Jūsų skrydžių metu neįgyvendins numatytų įsipareigojimų, Estravel kelionių centro konsultantai padės suformuoti aviakompanijai pretenziją dėl patirtos žalos atlyginimo.
 • Įvykus nenumatytoms aplinkybėms, jei tik turite galimybę, rekomenduojame rinktis alternatyvius keliavimo būdus. Galite būti tikri, kad Estravel konsultantai padės greitai įsigyti bilietus į traukinius, autobusus ar keltus.
 • Įvykus skrydžių pokyčiams aviakompanijos įprastai pirmenybę teikia lojaliems keliautojams. Jeigu turite aviakompanijos lojalumo programos kortelę, pasirūpinkite, kad jos numeris būtų įvestas į rezervaciją – jei nesate tikri dėl informacijos pateikimo, šią užduotį mielai įgyvendins Estravel kelionių ekspertai.

Parašykite komentarą

Jums taip pat gali būti įdomu: