Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

7 dalykai, ką keliautojai turi žinoti dabar | 32 sav. kelionių naujenos

Prieš žengiant į šventinę Žolinių savaitę – prisiminkime, kuo 32-oji savaitė buvo turtinga kelionių pasauliui. Šiandien sužinosite:

  • Į kokią kryptį dabar galioja geriausios atostogų užsakymo sąlygos? 
  • Kodėl kitą savaitgalį verta keliauti į Rygą?
  • Kur yra vietų egzotiškai švęsti Naujuosius metus?
RYGOJE – 822-ASIS MIESTO GIMTADIENIS

Kitą savaitę kviečiame keliauti pasveikinti mūsų brolių latvių su 822-uoju Rygos gimtadieniu! Juk keliautojai – kiekvienai šaliai geriausia dovana! Šventė bus dar smagesnė, jei kartu suplanuosite ir mini poilsį prie jūros – dar yra vietų mūsų klientų mylimame viešbutyje Jūrmaloje, 20 km nuo Rygos.

GERIAUSIAS LAIKAS PLANUOTI ATOSTOGAS TURKIJOJE 2024

Šią savaitę ryški žinia visiems, norintiems kitais metais atostogauti saulėtoje Turkijoje! Pradinė įmoka kitų metų kelionėms – tik 75 . Atrinkome Jūsų 2024 m. atostogoms 3 TOP viešbučius su “viskas įskaičiuota”, daugybe pramogų, šildomais baseinais.
NAUJIEJI METAI SU 27 °C ŠILUMOS – KUR?

Keliautojai skuba ieškoti idėjų kur pasitikti Naujuosius 2024 metus – rasti laisvų vietų dabar jau tampa iššūkiu. Mes suradome už Jus – kviečiame Naujųjų metų vakarėlį švęsti Mauricijaus saloje: 27 °C šilumos, žydras vandenynas, 13 valandų saulės per dieną ir prabangios poilsio patirtys ant balto smėlio paplūdimio. Juk ne veltui sakoma – kaip sutiksite Naujus metus, tokie jie ir bus!

VILNIUS KVIEČIA PAŽINTI JĮ KŪRUSIAS ASMENYBES

Iki pat rugpjūčio 27 d., įvairiose  Vilniaus vietose vyksta paroda “Aš esu vilnietis”, kuris pristato 50 istorijų apie 700-ąjį gimtadienį švenčiantį Vilnių. Vilniečiai ir miesto svečiai nuskenavę QR kodus specialiuose stenduose kviečiami susipažinti su Vilnių kūrusiomis asmenybėmis. 

NAUJIENA MŪSŲ KRUIZINIŲ KELIONIŲ KOLEKCIJOJE

Svajojantiems apie atostogas kruizinėje kelionėje – pristatome džiugią naujieną: kruizą po 4 gražiausias Atlanto vandenyno salas. Madeira, Tenerifė, Gran Kanarija ir Lanzarotė. 2 savaitės nuotykių prasideda jau šį rugsėjį. Norinčius plaukti šiuo kruizu 2023 m. raginame rezervuoti kajutes, nes plaukimai šiemet – tik 3.

KUR KELIAUTI SU VAIKAIS RUDENĮ PER MOKINIŲ ATOSTOGAS?

Artėjančios savaitės – kritinės tiems, kurie dar nori spėti gauti vietų populiariausiose atostogų kryptyse ir rekomenduojamuose viešbučiuose per rudens mokinių atostogas, laikotarpiu nuo spalio 30 d. Iki lapkričio 3 d. Palengvinome Jums paieškas – turiningų kelionių su vaikais idėjas rasite mūsų bloge.

SVARBI ŽINIA PLANUOJANTIEMS KELIONES Į JAPONIJĄ

Estravel komanda primena, kad nuo rugsėjo 25 d., traukinių bilietų pasai po Japoniją – brangsta daugiau nei 60%. Todėl geriausias laikas pasirūpinti Japan Rail pasais jau dabar. Užsakyti JR pasus dabar gali tie, kurių kelionė į Japoniją yra 3 mėnesių bėgyje.

Parašykite komentarą

Daugiau naudingų Estravel kelionių patarimų: