Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kokias keliones apsimoka planuoti rugpjūtį? 31 sav. kelionių naujienos

Kokie Jūsų atostogų planai paskutinį vasaros mėnesį? Kur atostogauja ir kokį poilsį keliautojai planuoja dabar? Turiningų atostogų idėjos, geriausių kainų pasiūlymai ir kelionių naujienos – 31 sav. Estravel apžvalgoje.

PASKUTINIAI 2023 M. TIESIOGINIAI SKRYDŽIAI Į BULGARIJĄ

Ar norėtumėte dar šią vasarą saule pasimėgauti šiltoje Juodojoje jūroje? Kviečiame į Bulgariją – tiesioginiai užsakomieji skrydžiai baigiasi jau rugsėjo 6 d., tad kelionių kainos – kaip paskutinės minutės. Puiki idėja ir trumpam poilsiui, nes galite rinktis 3 n. poilsį tik nuo 325 €.

PRASIDEDA KRUIZŲ REZERVACIJOS 2025 METAMS

Norint gauti mažiausias kainas poilsinėms kelionėms reikia medžioti tokių gerų kainų paskutinės minutės pasiūlymus. O ką daryti norint gauti geriausią kainą svajonių kruizui? Užsakyti kruizines keliones kuo ankščiau. Jau prasidėjo kruizų rezervacijos 2025 m. kruizinėms kelionėms. 

BRITISH AIRWAYS GRĮŽTA Į BALTIJOS ŠALIS

Puiki naujiena – į Baltijos šalis po ilgo laiko vėl grįžta British Airways aviakompanija! Nuo spalio 29 d., British Airways vykdys tiesioginius skrydžius maršrutu Ryga-Londonas-Ryga. Skrydžiai bus vykdomi į patį didžiausią Londono Heathrow oro uostą.  Ypatingai tai aktualu gyvenantiems Šiaurės Lietuvoje – puiki galimybė į Londoną skristi iš Rygos, kai Ryga taip netoli.

PLANUOJANTIEMS KELIONĘ Į JAPONIJĄ RUDENĮ

Tad jei planuojate kelionę į Japoniją rudenį-žiemą ir dar neturite traukinių bilietų po Japoniją – dabar tinkamiausias laikas nusipirkti JR pasą. Nuo spalio mėn. jie brangs – Japan Rail skelbia, kad tokio ženklaus pokyčio nebuvo kelerius metus. Tad norintiems gauti tikrai geriausias traukinių bilietų kainas – raginame nelaukti.

KUR DAR YRA VIETŲ EGZOTIŠKIEMS NAUJIESIEMS METAMS?

Ar norėtumėte Naujuosius sutikti gurkšnojant burbuliukus balto smėlio paplūdimyje po palmėmis, klausantis atpalaiduojančių regio muzikos ritmų ir žvelgiant į žydrą Karibų jūrą? Dar yra vietų Naujiesiems metams Jamaikoje! Atrinkome puikų viešbutį su 24/7 viskas įskaičiuota. Švęskite Naujuosius ten, kur vakarėlis niekada nesibaigia!

KADA PRASIDĖS RUDENS ATOSTOGŲ SEZONAS ITALIJOJE? 

Rugsėjį kviečiame Jus į užburiančią kelionę po Italiją. Subtropinis klimatas, atsipalaidavę vietiniai, vynuogynai, geriausi vynai, sūriai, makaronai, gražiausi Apeninų kalnais, Tirėnų ir Jonijos jūrų paplūdimiai. Tiesioginių užsakomųjų skrydžių pradžia:

KOKĮ PORTGALIJOS KURORTĄ GALĖSIME PASIEKTI RUDENĮ?

Lietuviams tikrai labai pasisekė, kad turimą tiesioginius užsakomuosius skrydžius į Portugalijos salą Madeirą turime visus metus, o nuo rugsėjo 24 d. tiesioginiais skrydžiais galėsime pasiekti dar vieną nuostabų Portugalijos kampelį – auksinių paplūdimių Portugalijos kurortą – Algarvę. Sužinokite, kuo žavi Algarvė.

VYKSTANTIEMS DIRBTI Į ŠVEDIJĄ, VOKIETIJĄ – AR JAU TURITE KELTŲ BILIETUS?

Artėja rudens sezonas – turite šeimos tarpe dirbančių Švedijoje, Vokietijoje, Suomijoje? Priminkite jiems, kad laikas užsakinėti keltų bilietus Baltijos jūra. Kuo arčiau ruduo – tuo mažiau laisvų vietų ir geriausių kainų keltuose.

Parašykite komentarą

Jums taip pat gali būti vertinga žinoti: