Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Karščiausios kelionių aktualijos iš viso pasaulio | 33 sav. naujienos

Šiemet Lietuvą aplankiusi šiluma muša rekordus, tačiau jau netrukus vasaros karščio bangą pakeis vėsesni rudens sezono orai. Tad norintiems dar šią vasarą išvykti atostogų, atsigaivinti prie gražiausių pasaulio paplūdimių ar jau dabar galvojantiems apie rudens-žiemos sezono keliones – Estravel paruošė įdomiausių kelionių idėjų. Apie viską plačiau – 33 sav. kelionių naujienų apžvalgoje

LIETUVIAMS DAR ILGIAU GALIOS VIETNAMO E-VIZA

Lietuviams pratęstas Vietnamo e-vizos galiojimo laikas. E-viza galios net 3 mėn. Tad kviečiame pažinti tai, ką ši šalis turi geriausio: vietnamietiška virtuvė, nuostabus SPA, paplūdimiai, žalia ir labai graži gamta. Norintiems šiemet aplankyti Vietnamą,  – turime super kelionės idėją.

ŠVIEŽIAUSIOS NAUJIENOS IŠ EGIPTO

Estravel kelionių ekspertai ne tik planuoja keliones keliautojams, bet ir patys lanko įdomiausias pasaulio vietas. Šią savaitę iš kelionės po vieną gražiausių Egipto kurortų Šarm el Šeicho grįžo #estraveltalentai Irena. Dalinamės jos patarimais, rekomendacijomis ir įspūdžiais, išbandant vieną populiariausių vandens pramogų Egipte.

KODĖL VERTA KELIAUTI Į JORDANIJĄ?

Jordanija – viena įspūdingiausių šalių, kurią šiemet galėsite pamatyti 2 patogiais būdais. Galvojantiems apie žiemos keliones – tiesioginiai užsakomieji skrydžiai į Akabą jau nuo lapkričio 5 d. Norintiems kelionėje pamatyti kaip įmanoma daugiau – Raudonosios jūros kruizas, aplankant Jordaniją, Egiptą ir Saudo Arabiją.

2 DIENOS VERSLO KELIONIŲ KRYPČIŲ SKRYDŽIŲ AKCIJAI

Plėtojate verslą Azijoje? Planuojate čia verslo keliones ir ieškote lėktuvų bilietų itin geromis kainomis? Iki pat rugpjūčio 20 d. kviečiame užsakyti lėktuvų bilietus į Delį, Pekiną, Seulą, Astaną ir daugiau krypčių labai geromis kainomis! Visi šie miestai patrauklūs ne tik verslo keliautojams, bet ir norintiems tikrai unikalių ir pažintinėmis patirtimis praturtintų atostogų.

VISAS PASAULIS – VIENA KELIONĖ

Vasaros atostogos eina į pabaigą, o ar jau pagalvojote kur keliausite per kitas savo atostogas? Paruošėme Jums tikrai ypatingų kelionių idėjų, leisiančių pažinti visą pasaulį – sukūrėme nepakartojamus nuotykius dovanojančius skrydžių maršrutus aplink visą pasaulį. Užsakymas kreipiantis tiesiogiai į Estravel komandą.

GERIAUSIAS PASIRINKIMAS PASKUTINĖS MINUTĖS KELIONĖMS

Norisi išvykti į dar keliautojų mažiau atrastas pasaulio vietas? Albanija, tai ko ieškote šią akimirką. Norintiems labiau pažinti šią šalį, jos istorinius ir kultūrinius lobius, rekomenduojame pažintinę kelionę po Albaniją. Svarstote ar Albanija tikrai Jūsų svajonių atostogų kryptis? Skaitykite Estravel kelionių ekspertų atsiliepimus ir įspūdžius iš kelionės po Albaniją.

KĄ VERTA ŽINOTI KELIAUJANT SU VAIKAIS?

Jau netrukus prasidės nauji mokslo metai, o kartu su jais vis labiau lauksime ir rudens atostogų. Tai vienas populiariausių keliavimo laikotarpių su šeima, kuris reikalauja šiek tiek daugiau planavimo iš anksto ir pasiruošimo. Kad kelionėms su vaikais pasiruoštumėte be didelio streso – Estravel paruošė naudingą 7 patarimų atmintinę.

PATOGIAUSIAS KELIAVIMAS PO JAPONIJĄ

Japan Rail traukinių pasai nuo rugsėjo 25 d. brangs daugiau kaip 60%, todėl bilietus rekomenduojame įsigyti jau dabar. Kodėl verta keliauti po Japoniją greitaisiais traukiniais? Tai ekonomiškiausias ir autentiškiausias keliavimo būdas. Lekiant daugiau kaip 300 km/val. greičiu galite greitai ir patogiai pasiekti visus svarbiausius Japonijos kampelius.

Parašykite komentarą

Jums taip pat gali būti įdomu: