Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kenija – tiesioginiu skrydžiu ir kt. 34 sav. kelionių naujienos

Pasimėgaukime paskutiniu vasaros savaitgaliu ir su džiaugsmu bei naujais kelionių planais pasitikime rudenį. Kokių minčių turite šiam rugsėjui, per ateinančias mokinių rudens atostogas, Kalėdas ir Naujuosius metus? Jei Jums galvoje, aplink šias datas, sukasi mintys tik apie keliones, vadinasi galvojame apie tą patį. 34-os metų sav. kelionių naujienų apžvalgoje dalinamės su Jumis išskirtinėmis artėjančio rudens-žiemos sezono kelionių idėjomis bei aktualiausiomis naujienomis.

KUO ŠI SAVAITĖ SVARBI ESTRAVEL?

Mūsų kolegos Estijoje švenčia 35 metų jubiliejų! Šia džiugia proga, pasveikinti į Estravel biurą Estijoje atvyko net pats Estijos prezidentas. Tai didelė šventė ir Estravel kolektyvui Lietuvoje. Džiaugiamės, kad galime kartu švęsti sėkmę, pasiekimus ir įveiktus iššūkius.

KENIJA: ŽIEMOS SEZONO NAUJIENA

Jau nuo sausio 6 d. tiesioginiais užsakomaisiais skrydžiais galėsime pasiekti paslaptingą Afrikos kraštą – Keniją. Nepamirštami safariai laukinėje gamtoje, nuostabūs kraštovaizdžiai, autentiški skoniai, savitos tradicijos. Išsirinktie ir užsisakykite kelionių nuotykį Kenijoje jau šiandien.

SPALVINGOS VAIKŲ ATOSTOGOS MEKSIKOJE

Derinkite šeimos poilsį kartu su spalvingiausia ir šurmulingiausia švente Meksikoje – Dia de los MuertosŠventė švenčiama lapkričio 1-2 d., o tuo metu kaip tik turėsime laisvadienius ir mokinių atostogas. Tad kviečiame įsisukti į šios šventės sūkurį kaip tikriems vietiniams ir kartu papoilsiauti Kankuno kurorte!

ABI AMERIKOS – VIENA KELIONĖ

Super geri lėktuvų bilietai, kurie vienos kelionės metu leis pamatyti vienus gražiausių Šiaurės ir Pietų Amerikos miestus – Niujorką, Atlantą, Rio de Žaneirą ir San Paulą. Lėktuvų bilietų kainos galioja tik tol, kol yra laisvų vietų. Užsakant lėktuvų bilietus Estravel – pagalba kelionėje 24/7.

ŠĮ RUGSĖJĮ APSILANKYKITE VILNIUJE

Vilnius pateko tarp geriausių neatrastų Europos krypčių: miesto išskirtinumas – draugiški žmonės. Tačiau ne tik dėl draugiškų žmonių verta atvykti į Vilnių, bet ir dėl Vilniaus 700 gimtadieniui skirtų renginių. Jau šį rugsėjį – labdaringas moterų 100 km važiavimas dviračiais, bėgimo maratonas ir daugiau sportinių bei kultūrinių renginių.

3 EGIPTO KURORTAI: KURĮ PASIRINKTI ATOSTOGOMS?

Pagrindiniai Egipto kurortai, į kuriuos vykstama pasilepinti kaitria saule, šilta jūra, povandeniniu Raudonosios jūros pasauliu ir puikiu poilsiu yra 3 – Hurgada, Šarm el Šeichas ir Marsa Alamas. Plačiau apie jų išskirtinumus, Estravel kelionių atsiliepimus ir patarimus keliautojams – Estravel bloge.

KELIONĖS PER NAUJUOSIUS METUS IR KALĖDAS: VIETŲ DAR YRA

Kelionės šventiniais laikotarpiais vienos populiariausių. Tad paskutinę minutę rasti laisvų vietų lėktuvuose ir norimuose viešbučiuose gali būti sudėtinga. Tad kviečiame planuoti ir užsisakyti kelionę jau dabar, kol dar yra iš ko pasirinkti. Atrinkome Jums įdomiausius kruizus bei poilsines keliones.

KRUIZAS PASLAPTINGA NILO UPE

Jau šią žiemą kviečiame leistis keliautojų itin pamėgtu kruizu Nilo upe. Kuo jis ypatingas? Kelionės metu itin patogiu būdu pažinsite istoriškiausias Egipto vietas ir derinsite paplūdimio poilsį Marsa Alame. Plaukdami Nilo upe – aplankysite pačias paslaptingiausias ir daugybę istorijų slepiančias Egipto vietas, šventyklas, kapavietes ir daugiau.

JAE, Į KURĮ NORISI GRĮŽTI VĖL IR VĖL

Aukščiausi pasaulyje pastatai ir dirbtinai suformuotų palmių formos salos, prabangiausios parduotuvės, restoranai, viešbučiai, muziejai. Visa tai tik Jungtiniuose Arabų Emyratuose (JAE) Norintiems gyvai pamatyti ir patirti, idealus pasirinkimas – kruizas. Šiemet išvykimai planuojami tik gruodį. Dar yra vietų Naujųjų 2024 metų sutikimui.

ADULTS ONLY VIEŠBUČIAI KITOKIOMS PATIRTIMS

„Adults Only“ viešbučiai – ne tik viešbučiai, kuriuose nėra mažųjų keliautojų, šurmulingų pramoginių šou, bet tai kur kas daugiau – tai atskira viešbučių kategorija, ieškantiems ramaus ir tik suaugusiems subalansuoto poilsio, pramogų bei patirčių. Tokių viešbučių tikrai yra daug, o vieni labiausiai verti dėmesio – TUI Blue tinklo viešbučiai.

Parašykite komentarą

Jums taip pat gali būti įdomu: