Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Prasideda žiemos aviacijos sezonas

Spalio pabaigoje prasideda ir aviacinis žiemos sezonas (aviacijoje ir apskritai kelionėse skiriami tik du sezonai: žiemos ir vasaros). Su kokiomis skrydžių naujienomis pasitinkame šį aviacinį žiemos sezoną? Šiame įraše atrinkome pačias aktualiausias keliaujantiems iš Lietuvos oro uostų. Atkreipiame dėmesį, kad lėktuvų bilietus į visas rudens-žiemos sezono krypčių naujienas galite užsakyti Estravel. 

Nauji tiesioginiai skrydžiai iš Lietuvos oro uostų 

Šį žiemos sezoną egzotiškų naujienų tiesioginiais skrydžiais iš Vilniaus – keliautojams tikrai nestinga:

 • Tenerifė (Kanarų salos) – nuo spalio 31 d. – gamtos ir paplūdimio atostogų gerbėjams.
 • Dubajus (Jungtiniai Arabų Emyratai) nuo lapkričio 1 d. – prabangių ir unikalių patirčių ieškotojams.
 • Gran Kanarija (Kanarų salos) – nuo gruodžio 2 d. – pažinimo džiaugsmą norintiems patirti keliautojams.
 • Turinas (Italija) – nuo gruodžio 30 d. – slidinėjimo entuziastams.

Visus aukščiau nurodytus skrydžius vykdys mūsų partneriai, aviakomapnija airBaltic. airBaltic avialinijos šį žiemos sezoną taip pat didina skrydžių dažnius tam ir kitiems keliautojų pamiltiems skrydžių maršrutams:

 • Daugėja skrydžių į Taliną – iš viso bus net 7 savaitiniai skrydžiai, atsiranda tiek rytinių, tiek vakarinių skrydžių galimybė.
 • Skrydžiai iš Vilniaus į Malagą pratęsiami žiemos sezonui, bus vykdomi 1 kartą per savaitę, šeštadieniais.
 • Skrydžiai iš Vilniaus į Berlyną sugrįžta – bus vykdomi 2 kartus per savaitę.
 • Skrydžiai iš Vilniaus į Paryžių bus dažnesni – net 4 kartus per savaitę.
 • Skrydžiai iš Vilniaus į Miuncheną bus dažnesni – net 5 kartus per savaitę.

Iš Kauno oro uosto šį žiemos sezoną startuoja skrydžių  maršrutas į Milaną Italijoje.

Į Palangą grįžta tiesioginiai skrydžiai į Rygą, o tai nuostabu keliautojams nes atsiranda dieninių skrydžių į Rygą galimybė. Rytiniai skrydžiai iš Palangos į Rygą bus vykdomi kasdien. Iš Palangos oro uosto šį žiemos sezoną taip pat patogiai tiesioginiais skrydžiais pasieksime Londoną, Kopenhagą, Oslą.

Unikali naujiena – tiesioginiai užsakomieji skrydžiai iš Vilniaus į Keniją

Nuo sausio 6 dienos pradedami tiesioginiai užsakomieji skrydžiai į Keniją iš Vilniaus! Tiesioginis skrydis į šią unikalią, gamta, gyvūnija ir autentiška kultūra turtingą šalį truks apie 11 valandų. Tiesioginiai užsakomieji skrydžiai šį žiemos sezoną numatomi tik 5 – tad tai tikrai išskirtinė galimybė greičiau, patogiau ir pigiau pasiekti Keniją, pažinti jos laukinę gamtą, išvysti Didžiojo Afrikos penketo gyvūnus bei pailsėti egzotiškuose balto smėlio paplūdimiuose. Skrydžius vykdo mūsų partneriai, kelionių organizatorius ITAKA Lietuva. Tiesioginiai skrydžiai į Keniją truks iki 2024 m. vasario 10 d.  Kokius viešbučius poilsiui pasirinkti?

Grįžo verslo keliautojų mylimos kryptys

Puikios naujienos keliautojams, kurie dažnai keliauja verslo reikalais. Žiemos sezoną sugrįžta strategiškai svarbūs tiesioginiai skrydžiai (skrydžiai jau vykdomi) iš Vilniaus į: 

 • Londoną – 5 kartus per savaitę skrydžiai vykdomi į centrinį London City oro uostą (LOT Airlines).
 • Vieną – 3 kartus per savaitę (Austrian Airlines).
 • Briuselį – 4 kartus per savaitę (Brussels Airlines).

Daugėja skrydžių į strategiškai svarbiausius Europos oro uostus 

Kelionių bumas nuo pandemijos nestoja, keliaujama labai daug. Tad puikios žinios, kad šį žiemos sezoną daugės skrydžių į strategiškai svarbius Europos oro uostus, kurie atveria galimybes patogiausiai ir greičiausiai pasiekti tolimas pasaulio kryptis. Daugėja skrydžių į:

 • Helsinkį (Finnair) – kasdien po 4 kartus per dieną, geriausios jungtys su Azij, JAV. 
 • Frankfurtą (Lufthansa) – kasdien, po 2 kartus per dieną. Puikios jungtys su tolimomis egzotiškomis atostogų kryptimis.
 • Kopenhagą – net 19 skrydžių per savaitę. Puikios jungtys su JAV.
 • Stokholmą – net 12 skrydžių per savaitę. Puikios jungtys su JAV.

Daugiau žiemos sezono skrydžių aktualijų skaitykite Lietuvos oro uostų internetinėje svetainėje

Kodėl lėktuvų bilietus verta užsakyti Estravel kelionių agentūroje?

Norite užsakyti lėktuvų bilietus į šias kryptis? Patikėkite lėktuvų bilietų užsakymą Estravel kelionių ekspertams.  Estravel kelionių agentūra turi informaciją apie visų oro linijų galimus skrydžių variantus, puikiai išmano aviakompanijų taisykles ir standartus. Užsakydami skrydžių bilietus per Estravel internetu ar kreipdamiesi į mūsų kelionių konsultantus, tikrai neapsiriksite, nes:

 • Estravel klientų pagalbos linija – atvira 24/7. Galite būti tikri, kad Jums prireikus visuomet gausite profesionalią pagalbą iškilus nenumatytoms situacijoms.
 • Patarsime, kaip optimaliai planuoti kelionės išlaidas ir išvengti finansinių nuostolių pasikeitus kelionės planams.
 • Pasikeitus kelionės planams, perkelsime skrydžio užsakymą ateities kelionei pagal aviakompanijų siūlomą geros valios politiką.
 • Jeigu Jūsų skrydis būtų atšauktas, Estravel kelionių konsultantai padės kuo greičiau įsigyti skrydžių bilietus į alternatyvų skrydį.
 • Įvykus skrydžių pokyčiams (pvz.: skrydžio perkėlimui ar atšaukimui), ne visos aviakompanijos gali pasirūpinti patogiu skrydžio laukimu (viešbučiu, maitinimu ar pervežimais). Estravel konsultantai padės pasirūpinti šiomis paslaugomis, laikydamiesi visų aviakompanijos nurodymų.
 • Jeigu oro bendrovė Jūsų skrydžių metu neįgyvendins numatytų įsipareigojimų, Estravel kelionių centro konsultantai padės suformuoti aviakompanijai pretenziją dėl patirtos žalos atlyginimo.
 • Įvykus nenumatytoms aplinkybėms, jei tik turite galimybę, rekomenduojame rinktis alternatyvius keliavimo būdus. Galite būti tikri, kad Estravel konsultantai padės greitai įsigyti bilietus į traukinius, autobusus ar keltus.
 • Įvykus skrydžių pokyčiams aviakompanijos įprastai pirmenybę teikia lojaliems keliautojams. Jeigu turite aviakompanijos lojalumo programos kortelę, pasirūpinkite, kad jos numeris būtų įvestas į rezervaciją – jei nesate tikri dėl informacijos pateikimo, šią užduotį mielai įgyvendins Estravel kelionių ekspertai.

Aptarkite visas kelionės detales su Estravel komanda jau dabar – esame pasiruošę Jums padėti visu 120%!

Parašykite komentarą

Jums taip pat gali būti aktualu: