Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Prasidėjo žiemos aviacijos sezonas

Paskutinį spalio sekmadienį, persukus laiką valanda į atgal, simboliškai prasideda ir aviacinis žiemos sezonas (aviacijoje ir apskritai kelionėse skiriami tik du sezonai: žiemos ir vasaros). Su kokiomis skrydžių naujienomis pasitinkame šį aviacinį žiemos sezoną?

Net dvi egzotiškos naujienos iš airBaltic aviakompanijos 

Primename, kad airBaltic ypatingų skrydžių naujienų turi šį rudens-žiemos sezoną. 2 visiškai naujos kryptys:

  • Marakešas (Marokas) nuo spalio 31 d. (tiesioginis skrydis iš Rygos)
  • Gran Kanarija (Kanarų salos) – nuo lapkričio 1 d. (tiesioginis skrydis iš Rygos)

Taip pat nuo spalio 30 d. didinamas skrydžių dažnį iš Rygos į Tenerifę ir Dubajų – vietoj 3 kartų per savaitę skrydžių dažnis į Tenerifę išaugs iki 6 kartų, o į Dubajų – nuo 3 iki 4 kartų per savaitę. Skrydžiai į visas šias kryptis rudens-žiemos sezonu gali būti organizuoti su patogiais jungtimis iš Vilniaus – kreipkitės į Estravel, jeigu norite gauti individualų skrydžio pasiūlymą.

Dažnėja tiesioginiai skrydžiai į Stambulą iš Vilniaus

Skrydžiai į Stambulą iš Vilniaus – labai aktualūs keliautojams, nes iš Stambulo oro uosto galima pasiekti šimtus krypčių, kurių negalime pasiekti iš Lietuvos tiesioginiais skrydžiais. Šį aviacinė žiemos sezoną skrydžiai bus vykdomi net 14 kartų per savaitę! Dažnesni skrydžiai – daugiau patogių galimybių pasiekti Stambulą ir dešimtis kitų egzotiškų krypčių bei platesnis kelionių datų pasirinkimas. Daugiau skaitykite čia.

Unikali naujiena – prasidėjo tiesioginiai užsakomieji skrydžiai iš Vilniaus į Zanzibarą

Spalio 30 d. prasidėjo tiesioginiai užsakomieji skrydžiai į Zanzibarą iš Vilniaus! Tiesioginis skrydis į šią prieskonių sala vadinamą rojaus kampelį trunka ~11 valandų – tai unikali galimybė greičiau, patogiau ir pigiau pasiekti Zanzibarą bei pailsėti egzotiškuose balto smėlio paplūdimiuose. Skrydžius vykdo mūsų partneriai, kelionių organizatorius ITAKA Lietuva. Tiesioginiai skrydžiai į Zanzibarą truks iki šių metų gruodžio 19 d. Kokius viešbučius poilsiui pasirinkti?

Nuo gruodžio 1 d. – prasideda ir slidinėjimo gerbėjų atostogų sezonas

Lietuvos oro uostai skelbia, kad nuo gruodžio 1 dienos aktyvaus laisvalaikio mėgėjai iš Vilniaus oro uosto galės pasiekti Turino (Italija) slidinėjimo kurortus su „Ryanair“, o nuo ateinančio sausio pradžios – pasigrožėti Europos žaliąja sostine tituluojamu Grenobliu (Prancūzija) ir jį supančiais kalnais skraidins „Wizz Air“. Be minėtų naujų krypčių slidinėjimo mėgėjai gali naudotis ir jau šiuo metu vykdomais skrydžiais į Miuncheną (Vokietija) su „airBaltic“Ciurichą (Šveicarija) su „Swiss“Milaną (Italija) su „Ryanair bei Kutaisį (Gruzija) su „Wizz Air“.

Nuo sausio mėnesio tiesioginiais užsakomaisiais skrydžiais lietuviai iš Vilniaus galės pasiekti dar tris kryptis: Bergamą (Italija), Lioną (Prancūzija), Andorą (Andora). Kada konkrečiai bus vykdomi šie skrydžiai, kokios kelionių kainos ir kuo skiriasi visos šios trys kryptys – plačiau pasakojame mūsų bloge.

Kodėl lėktuvų bilietus verta užsakyti Estravel kelionių agentūroje?

Norite užsakyti lėktuvų bilietus į šias kryptis? Patikėkite lėktuvų bilietų užsakymą Estravel kelionių ekspertams.  Estravel kelionių agentūra turi informaciją apie visų oro linijų galimus skrydžių variantus, puikiai išmano aviakompanijų taisykles ir standartus. Užsakydami skrydžių bilietus per Estravel internetu ar kreipdamiesi į mūsų kelionių konsultantus, tikrai neapsiriksite, nes:

  • Estravel klientų pagalbos linija – atvira 24/7. Galite būti tikri, kad Jums prireikus visuomet gausite profesionalią pagalbą iškilus nenumatytoms situacijoms.
  • Patarsime, kaip optimaliai planuoti kelionės išlaidas ir išvengti finansinių nuostolių pasikeitus kelionės planams.
  • Pasikeitus kelionės planams, perkelsime skrydžio užsakymą ateities kelionei pagal aviakompanijų siūlomą geros valios politiką.
  • Jeigu Jūsų skrydis būtų atšauktas, Estravel kelionių konsultantai padės kuo greičiau įsigyti skrydžių bilietus į alternatyvų skrydį.
  • Įvykus skrydžių pokyčiams (pvz.: skrydžio perkėlimui ar atšaukimui), ne visos aviakompanijos gali pasirūpinti patogiu skrydžio laukimu (viešbučiu, maitinimu ar pervežimais). Estravel konsultantai padės pasirūpinti šiomis paslaugomis, laikydamiesi visų aviakompanijos nurodymų.
  • Jeigu oro bendrovė Jūsų skrydžių metu neįgyvendins numatytų įsipareigojimų, Estravel kelionių centro konsultantai padės suformuoti aviakompanijai pretenziją dėl patirtos žalos atlyginimo.
  • Įvykus nenumatytoms aplinkybėms, jei tik turite galimybę, rekomenduojame rinktis alternatyvius keliavimo būdus. Galite būti tikri, kad Estravel konsultantai padės greitai įsigyti bilietus į traukinius, autobusus ar keltus.
  • Įvykus skrydžių pokyčiams aviakompanijos įprastai pirmenybę teikia lojaliems keliautojams. Jeigu turite aviakompanijos lojalumo programos kortelę, pasirūpinkite, kad jos numeris būtų įvestas į rezervaciją – jei nesate tikri dėl informacijos pateikimo, šią užduotį mielai įgyvendins Estravel kelionių ekspertai.

Aptarkite visas kelionės detales su Estravel komanda jau dabar – esame pasiruošę Jums padėti visu 120%!

Parašykite komentarą

Jums taip pat gali būti aktualu: