Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

TOP 5 Azijos šalys, į kurias verta keliauti 2022 m.

Po ilgo laiko keliautojams atsiveria Azijos regionas. Į visas vienu metu nenukeliausite, tačiau kaip kaip išsirinkti šalį, į kurią keliauti? Jums išsirinkti padės pagal Estravel komandos patirtis atrinktas įdomiausių Azijos šalių TOP penketukas. 

1 Malaizija

Viena įdomiausių Azijos šalių – Malaizija – jau nuo balandžio 1 dienos laukia keliautojų. Malaizijos sostinė Kvala Lumpūras žavi įspūdingu šventykų kompleksu Batu olose, Langkavio sala – fantastiškais balto smėlio paplūdimiais ir inovatyviomis lankytinomis vietomis, tokiomis kaip Dangaus tiltas, Dangaus liftas ir daugiau. Borneo sala – tankiomis gražiomis tropinėmis džiunglėmis, kur keliautojai plūsta išvysti tik čia gyvenančių Didnosių beždžionių bei tik šioje ir Indonezijos Sumatros saloje gyvenančių orangutanų. O kur dar vietinė virtuvė, egzotiški vaisiai, svetingi vietiniai ir daugiau. Kelionė į Malaiziją bus ideali tiems, kas nori kasdien mėgautis pažinimo džiaugsmu ir pamatyti vis kažką naujo, įdomaus, norintiems vienos kelionės metu pakeliauti po kelis miestus ir salas ir parsivežti neįkainojamų įspūdžių.

2 Šri Lanka

Tobula kryptis tiems, kas egzotišku poilsiu nori mėgautis visus metus. Tai nesibaigiančios patirtys: Ceilono arbatos kvapai ir plantacijos, unikalios šventyklos ir kalnų viršūnės, įspūdingiausi peizažai per šalį keliaujant tiek autobusu, tiek traukiniu, ilgi auksinio smėlio paplūdimiai su aukštaūgėmis palmėmis. Daugelis keliautojų čia keliauja dėl galimybės patogiai ir saugiai pabendrauti su didžiausiais sausumos gyvūnais žemėje – nuostabiais drambliais. Šri Lankoje yra įrengta edukacinė erdvė, kuri lengvai suprantamu ir įtraukiančiu būdu supažindins jus su dramblių vystymosi istorija, kūno dalimis, maitinimosi planu, bet ir leis tinkamu, būdu pabendrauti su gyvūnu.

Be to, Šri Lanka labai patogi tiems, kurie nori išbandyti skirtingus keliavimo būdus. Pasirinkite poilsį paplūdmio viešbutyje ir savarankiškai keliaukite po salą, leiskitės į nuostabią pažintinę kelionę su gidais, arba derinkite Šri Lankos pažinimą su poilsiu nuostabiuose MaldyvuoseŠri Lanką galima rinktis įvairius keliavimo būdus. 

3 Tailandas

Lietuviai visuomet mylėjo ir myli Tailandą: šiltas tropinis klimatas, žemos kainos, puikiausi viešbučiai, nuostabus maistas, pasaulyje vertinami masažai ir autentiška azijiečių kultūra. Tailandą rekomenduojame tiems, kurie nori daug pramogų ir kokybiško paplūdimio poilsio, derinant jį su lėtu šalies pažinimu.

Ieškantiems naktinio gyvenimo malonumų, pramogų, klubų, vakarėlių – patiks Bankokas ar Patajos kurortas, ieškantiems fotogeniškiausių ir visame pasaulyje puikiai atpažįstamų vietų – įspūdį paliks nuostabiu balto smėlio paplūdimiais pasidabinusi Krabio kurorto pakrantė, ieškantiems romantiškų vietų, ikoniškųjų vandens uolų ir maudynių žydrame vandenyne – patiks Phi Phi sala. Ieškantiems tobulo rojaus kampelio poilsiu šalia nacionalinių gamtos parko ir balto smėlio paplūdimio – ideali bus Puketo sala ir nuostabus Khao Lak kurortas. Tailandas taip pat labai vilioja jaunavedžius, o Puketas skirtas būtent jiems: gamta ir žmogus čia pasirūpino itin romantiška atmosfera. Į Tailandą galima keliauti jau kurį laiką, o nuo balandžio keliauti dar paprasčiau, net prieš kelionę nebereikia atlikti ir PGR testo. 

4 Indonezija

Balio sala, Ulun Danu šventykla

Indonezija – didžiausias pasaulio salynas, turintis daugiau kaip 17 tūkstančių salų. Tačiau viso pasaulio keliautojų (tame tarpe ir lietuvių), dėmesį labiausiai traukia nuostabia, žalia, rojumi žemėje vadinama Balio sala. Balio sala gausi visko – ir nuostabių šventyklų vandenyje, kalnuose, ant uolų ir kt., ir kvapą gniaužiančių ryžių terasų kurios labai vilioja turistus, ir parabangių viešbučių, ir nuostabių džiunglių, ir stebinančių ugnikalnių, ir beždžionių miškų. Salos paplūdimiai garsėja idealiomis sąlygomis banglentininkams ir nardytojams, tad čia dažnai atostogų keliauja šio sporto entuziastai ir profesionalai.  nepraleiskite progos išbandyti šias veiklas. O kur dar balietiškas maistas, tradicijos, kultūra ir daugiau. Į Balio salą lietuviai gali keliauti jau nuo šių m. kovo vidurio. 

5 Vietnamas

Pasiplaukiojimas Mekong upės delta

Vietnamas – tai labai spalvinga šalis, išlaikusi ilgaamžes savo tradicijas ir papročius. Tai nuolat kunkuliuojantis ir pulsuojantis Pietryčių Azijos perlas su autentiška kultūra bei fantastišku maistu. Galimybių keliauti po Vietnamą daug – norintiems daugiau laiko skirti poilsiui gražiuose Vietnamo paplūdimiuose – rekomenduojame rinktis puikius viešbučius nuostabiame Mui Ne kurorte, kuris garsėja didelėmis raudonosiomis kopomis ir nuostabia pakrante. Norintiems kuo daugiau pažinti vienos kelionės metu – idealiausias pasirinkimas bus unikalus pažintinis kruizas Mekongo upe, kurio maršrutas veda Vietnamo senaisiais šilko keliais, per miestus, kuriuose ragausite skaniausių egzotiškų vaisių, pamatysite autentišką vietinių gyvenimą, keliausite į įvairias vietinių saldumynu dirbtuvėles ir, žinoma, grožėsitės Mekongo upę supančiomis džiunglėmis. Vietnamas, kaip ir Malaizija, keliautojų laukia nuo šių m. balandžio 1 dienos. 

Prie visų šių TOP 5 šalių privalumų būtina paminėti ir tai, kad šiose šalyse gera keliauti kalbant apie draugiškumą piniginei – maistas, suvenyrai, pramogos ir kt. čia tikrai labai įkandamomis kainomis. Kad ir kurią šalį išsirinksite kelionei – Malaiziją, Šri Lanką, Tailandą, Indoneziją ar Vietnamą – tikrai neapsiriksite. Nėra ko laukti – pasirinkite norimą datą ir užsakykite kelionę – patarsime, rekomenduosime ir suplanuosime nuostabiausias atostogas. Kelionė – geriausia investicija.

Parašykite komentarą

Egzotinės kelionės į Azijos ir kt. šalis: