Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Turizmo diena 2021 m.: nemokamos ekskursijos Vilniuje

Nuotrauka @GoVilnius

Estravel komanda kasmet tarptautinę Turizmo dieną švenčia keliaudami, o šiemet keliauti po Vilnių ir švęsti Turizmo dieną kviečiame ir Jus! Rugsėjo 25-26 dienomis, Turizmo dienos proga, Vilniuje vyks nemokamos ekskursijos, bus galimybė nemokamai aplankyti ir įvairius muziejus. Tai puiki proga praleisti įdomų ir įspūdžių kupiną savaitgalį Vilniuje!

Suraskite Vilniuje pasislėpusius gidus

Turizmo dienos proga Vilniaus gidai kviečia žaisti slėpynes! Suraskite įdomiausias istorijas pasakojančius gidus skirtinguose Vilniaus rajonuose, paklausykite įtraukiančių pasakojimų ir laimėkite prizų. Gidai įvairiose miesto vietose bus pasipuošę raudonomis kepurėlėmis arba liemenėmis.

Staigmenos ir žaidimai Vilniaus turizmo informacijos centre

Nuo pat rugsėjo 25 d. iki 30 d., būdami Vilniuje užsukite į Turizmo informacijos centrą jame galėsite ne tik išgirsti apie įdomiausias Vilniaus vietas, gauti rekomendacijų lankytinoms vietoms, bet ir gauti saldėsių ir kavinių dovanų kuponų. Jei dalyvausite žaidime, kuriame reikia rasti gidą – turizmo informacijos centre galėsite atsiimti ir specialius prizus. 

Nemokamos ekskursijos Vilniuje

Pasijuskite tikrais turistais ir važiuodami Vilniaus gatvėmis autobusu mėgaukitės besikeičiančiais gatvių vaizdais. Apžiūrėsite senamiestį, centrą, klausysite audiogidų istorijų ir mėgausitės šia patirtimi. Šiais turistiniais autobusais ekskursijos bus vykdomos nemokamai. 

Rugsėjo 26 d. taip pat nemokamai galėsite aplankyti įvairiausias Vilniaus miesto galerijas ir muziejus. Nusileiskite į Valdovų rūmų požemius, apsilankykite meno galerijose, užeikite į Kazio Varnelio namus-muziejų, įlipkite į Gedimino bokštą ir dar daugiau!

Pramogų, nemokamų ekskursijų Vilniuje Turizmo dienos proga bus tikrai daug, tad kvieskite į Vilnių draugus, kituose miestuose gyvenančius tėvelius, brolius, seseris, tetas ir kartu pažinkite mūsų nuostabų Vilnių. Prireikus puikių viešbučių rekomendacijų nakvynėms ir jų užsakymo Vilniuje – žinote kur kreiptis – į Estravel

Daugiau apie Turizmo dieną sostinėje ir nemokamas ekskursijas Vilniuje skaitykite “Go Vilnius”.

Palikti atsiliepimą

Prisijunkite, kad paliktumėte komentarą.

Daugiau Estravel komandos patarimų ir kelionių naujienų: