Puikios kainos lėktuvų bilietams su "Finnair"

Esame sukaupę daugiau kaip 25+ metų patirtį patogiausių skrydžių į JAV planavime ir lėktuvų bilietų pardavimuose, tad keliautojams rekomenduojame tik patikrintus, patogius maršrutus labai geromis kainomis. Turintiems daugiau laiko pažinti JAV, sukūrėme unikalius skrydžių maršrutus, kuriems parinkome geriausių kainų lėktuvų bilietus. Lėktuvų bilietus galima užsakyti tik tiesiogiai per Estravel kelionių konsultantą.

Rekomenduojamos kelionės po JAV ir Kosta Riką:

  • VILNIUS – NIUJORKAS – MAJAMIS – VILNIUS.  Iš Vilniaus skrendate į Niujorką (laisvas laikas pažinti miestą). Iš Niujorko savarankiška kelionė rytine pakrante į Majamį (laisvas laikas pažinti miestą). Iš Majamio skrendate į Vilnių.
  • VILNIUS – NIUJORKAS – LOS ANDŽELAS – VILNIUS. Iš Vilniaus skrendate į Niujorką (laisvas laikas pažinti miestą). Iš Niujorkso skrendate į Los Andležą (laisvas laikas pažinti miestą). Iš Los Andželo skrendate į Vilnių.
  • VILNIUS – MAJAMIS – KOSTA RIKA– VILNIUS.  Iš Vilniaus skrendate į Majamį (laisvas laikas pažinti miestą). Iš Majamio skrendate į Kostą Riką (laisvas laikas pažinti miestą). Iš Kosta Rikos skrendate į Vilnių.

Apie Estravel komandos parinktus lėktuvų bilietus:

  • Skrydžiai iš Vilniaus (pirma ir paskutinė skrydžio maršruto stotelė).
  • Įskaičiuotas bagažas: rankinis – 8 kg., registruotas – 23 kg. (skrydžio maršrutas su Kosta Rika).

Kuo išskirtiniai miestai, įtraukti į Estravel ypatingus skrydžių maršrutus?

  • Niujorkas: pasauliniai Brodvėjaus šou, ikoniškoji “Times” aikštė,  Laisvės statula, dangoraižių džiunglės su “Empire State” priešakyje.
  • Majamis: nuostabūs paplūdimiai, Art Deco istorinis rajonas, Ocean Drive pajūrio promenada, Vizcaya muziejus ir sodai, Everglade nacionalinis parkas ir daugiau.
  • Kosta Rika: aplankykite kavos plantaciją Doka Costa Rica, Tortuguero nacionalinį parką, garsųjį Arenalio ugnikalnį, nuostabius paplūdimius ir daugiau.

Noritn įsigyti lėktuvų bilietus per Estravel kelionių konsultantą, kviečiame skambinti tel. 85 212 58 05 arba rašyti el. paštu keliones@estravel.lt