2020 m. Rotary konvencija Havajuose

ROTARY KONVENCIJA 2020 | HONOLULU, HAVAJAI (2020.06.05-11)

Havajai – 50-ta JAV valstija priklausanti Polinezijai, kitaip dar vadinami keliautojų mėgstamiausiu salynu Ramiajame vandenyne. Jį sudaro 8 pagrindinės salos ir tik į šešias iš jų gali patekti lankytojai:

 • Hawaii arba Big Island (populiari) – didžiausia sala, kuri sudaro net 60% viso salyno teritorijos. Tik šioje saloje galima mėgautis aktyvaus vulkano vaizdais. Vienoje salos pusėje (Hilo) galima mėgautis drėgnu tropiniu klimatu, kitoje (Kona) žymiai sausesniu, saulėtu oru.Rotary konvencija Havajuose
 • Maui – abejingų Maui salos grožiui tikrai nėra. Ir vienintelė priežastis joje nepabuvoti nors kartą gyvenime – kuklus kelionės biudžetas. Maui rasite viską nuo autentiško vietinių gyvenimo, ypatingų krioklių iki egzotinių sodų, prabangiausių vilų bei patirčių turistams. Saloje mėgausitės juodo, raudono, balto smėlio paplūdimiais.
 • Kaua’iaktyvaus poilsio gamtoje atostogų rojus. Čia rasite visokį grožį: kalnus, kanjonus, uolas, atogražų miškus, upes, krioklius. Uniklaliame gamtos prieglobstyje įsikūrę daug nuostabių vilų ir viešbučių.
 • Oahu – didžiausia gyventojų skaičiumi (beveik 1 mln.). Tai sala-miestas, su visu jo žavesiu, naktiniu gyvenimu, istorija, garsiausiais banglentininkų kurortais, labiausiai Havajus išgarsinusiu Waikiki paplūdimiu, Pearl Harbor muziejumi.Rotary konvencija Havajuose
 • Molokai – labiausiai nutolusi sala, kurioje mažiausia turistų ir daugiausia nepramintų kelių. Ši sala puikia tinka tiems, kas ieško pabėgimo nuo civilizacijos. O tai reiškia, kad šioje saloje nėra prabangių kurortų, tačiau gamta užburianti.
 • Lanai – mažutė sala, kurioje gyvena tik 3000 gyventojų. Didžioji dalis iš jų dirba augalininkystės sektoriuje. Nepaisant dydžio, ši sala didžiuojasi 2 gražiais kurortais ir golfo lauku.
 • Ni’hau – apei 100 km ir tik 170 gyventojų. Šioje saloje lankytojai nelaukiami.
 • Kahaolawe – laukinė neapgyvendinta sala.

Pasaulinė ROTARY konvencija 2020 m. birželį vyks Honolulu, Oahu saloje. Konvencija Havajuose – tai ne tik išskirtinė galimybė keletą dienų pabūti bendraminčių gretose, bet ir puiki proga leistis į pažintį su gražiausiomis Havajų salomis. Norint pakeliaut po 6 skirtingas salas, reiktų mažiausiai bent 20 dienų ir tikime, kad tai būtų pačios nuostabiausios atostogos. Tačau ne kiekvienas šiandien gali skirti tiek laiko, o pamatyti ir patirti Havajus tikrai verta! Išrinkome 3 geriausius kelionės variantus:

 1. Tik ROTARY konvencija – norintiems dalyvauti tik konvencijos renginiuose.
 2. ROTARY konvencija ir 7 n. poilsis Oahu saloje – norintiems prieš konvenciją mėgautis lėtu paplūdimio poilsiu vienose gražiausių Havajų pakrančių.
 3. ROTARY konvencija ir poilsis Oahu bei Maui salose – puikus kelionės variantas, kurio metu pailsėsite 2-jose gražiausiose Havajų salose.

Rotary konvencija Havajuose

Išsirinkote savo kelionės variantą ar norite prieš užsakydami kelionę pasitarti su Estravel kelionių ekspertais? Susisiekite su mumis tel. nr. +370 698-29999, el. p. sales[@]estravel.lt arba mielai lauksime Jūsų atvykstant į mūsų biurą Vilniuje, Konstitucijos pr. 26.