2020 m. Rotary konvencija Havajuose

ROTARY KONVENCIJA 2020

HONOLULU, HAVAJAI (2020.06.05-11)

Havajai – 50-ta JAV valstija priklausanti Polinezijai, kitaip dar vadinami keliautojų mėgstamiausiu salynu Ramiajame vandenyne. Jį sudaro 8 pagrindinės salos ir tik į šešias iš jų gali patekti lankytojai:

 • Hawaii arba Big Island (populiari) – didžiausia sala, kuri sudaro net 60% viso salyno teritorijos. Tik šioje saloje galima mėgautis aktyvaus vulkano vaizdais. Vienoje salos pusėje (Hilo) galima mėgautis drėgnu tropiniu klimatu, kitoje (Kona) žymiai sausesniu, saulėtu oru.
 • Maui – abejingų Maui salos grožiui tikrai nėra. Ir vienintelė priežastis joje nepabuvoti nors kartą gyvenime – kuklus kelionės biudžetas. Maui rasite viską nuo autentiško vietinių gyvenimo, ypatingų krioklių iki egzotinių sodų, prabangiausių vilų bei patirčių turistams. Saloje mėgausitės juodo, raudono, balto smėlio paplūdimiais.
 • Kaua’iaktyvaus poilsio gamtoje atostogų rojus. Čia rasite visokį grožį: kalnus, kanjonus, uolas, atogražų miškus, upes, krioklius. Uniklaliame gamtos prieglobstyje įsikūrę daug nuostabių vilų ir viešbučių.
 • Oahu – didžiausia gyventojų skaičiumi (beveik 1 mln.). Tai sala-miestas, su visu jo žavesiu, naktiniu gyvenimu, istorija, garsiausiais banglentininkų kurortais, labiausiai Havajus išgarsinusiu Waikiki paplūdimiu, Pearl Harbor muziejumi.
 • Molokai – labiausiai nutolusi sala, kurioje mažiausia turistų ir daugiausia nepramintų kelių. Ši sala puikia tinka tiems, kas ieško pabėgimo nuo civilizacijos. O tai reiškia, kad šioje saloje nėra prabangių kurortų, tačiau gamta užburianti.
 • Lanai – mažutė sala, kurioje gyvena tik 3000 gyventojų. Didžioji dalis iš jų dirba augalininkystės sektoriuje. Nepaisant dydžio, ši sala didžiuojasi 2 gražiais kurortais ir golfo lauku.
 • Ni’hau – apei 100 km ir tik 170 gyventojų. Šioje saloje lankytojai nelaukiami.
 • Kahaolawe – laukinė neapgyvendinta sala.

Pasaulinė ROTARY konvencija 2020 m. birželį vyks Honolulu, Oahu saloje. Konvencija Havajuose – tai ne tik išskirtinė galimybė keletą dienų pabūti bendraminčių gretose, bet ir puiki proga leistis į pažintį su gražiausiomis Havajų salomis. Norint pakeliaut po 6 skirtingas salas, reiktų mažiausiai bent 20 dienų ir tikime, kad tai būtų pačios nuostabiausios atostogos. Tačau ne kiekvienas šiandien gali skirti tiek laiko, o pamatyti ir patirti Havajus tikrai verta! Išrinkome 3 geriausius kelionės variantus:

 1. Tik ROTARY konvencija – norintiems dalyvauti tik konvencijos renginiuose.
 2. ROTARY konvencija ir 7 n. poilsis Havajuose – norintiems prieš konvenciją mėgautis lėtu paplūdimio poilsiu vienose gražiausių Havajų pakrančių.
 3. ROTARY konvencija ir 7 n. kruizas po Havajų salas – idealus kelionės variantas, kurios metu ne tik sudalyvausite konvencijoje, bet ir 7 n. mėgausitės kruizu po 4 pagrindines Havajų salas. Kruizo metu mėgausitės “pilnu” maitinimu, o ekskursijas salose galėsite rinktis pagal savo poreikį ir biudžetą. Kol laive pramogausite ar ilsėsitės, laivas plauks nuo uosto iki uosto, tad išvengsite papildomų išlaidų skrydžiams ir sutaupysite daug laiko, norėdami kokybiškai pailsėti ir pažinti Havajų salyną.

*1% nuo kelionės kainos skiriama apygardos D1462 projektui “Savižudybių prevencija”.

Išsirinkote savo kelionės variantą ar norite prieš užsakydami kelionę pasitarti su Estravel kelionių ekspertais? Susisiekite su mumis tel. nr. +370 698-29999, el. p. sales[@]estravel.lt arba mielai lauksime Jūsų atvykstant į mūsų biurą Vilniuje, Konstitucijos pr. 26.