Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

36-os sav. kelionių naujienos

Estravel Kalėdinis sveikinimas

Kelionių planavimas – vienas malonumas, kai tai darote iš anksto: turite pakankamai laiko nuspręsti, kur keliauti, rinktis iš plačiausios viešbučių bei datų pasiūlos ir pasinaudoti geriausiomis įsigijimo sąlygomis. Ekspertų rekomendacijos ir geriausi savaitės pasiūlymai lengvesniam planavimui, sklandžioms  atostogoms ir įsimintinoms kelionių patirtims – 36-os sav. kelionių naujienose.

Išankstiniai 2020 m. vasaros kelionių pardavimai – kur planuoti kelionę, kai pradinė įmoka tik 50 €?

Kokius miestus aplankyti pasinaudojant skrydžių akcija?

Kokie nemokami renginiai vyksta Lietuvoje?

GERIAUSI SAVAITĖS KELIONIŲ PASIŪLYMAI 

Prasidėjo išankstiniai 2020 m. vasaros kelionių pardavimai. Iki šiol jie galiojo tik Turkijai, tačiau dabar labai geromis sąlygomis galite užsakyti kelionę į daugiau kaip 20 populiarių vasaros krypčių bei į sezono naujienas – Slovėniją, Kefaloniją, Balio salą ir Seišelius! Vasaros atostogas įsigyti verta jau dabar, kol galioja geriausios išankstinių pardavimų sąlygos:

  • Pradinė įmoka – tik 50 €/asm
  • Mažiausios kainos garantija – vėliau kelionės tik brangs.
  • Auksinė galimybė keisti kelionę (kryptį, viešbutį ir kt.).
  • Galimybė nemokamai pakeisti vieną keliautoją kitu (vieną kartą).
  • Plačiausias viešbučių, kelionės datų ir trukmių pasirinkimas.My sample text

Karščiausia kitų metų vasaros naujiena – poilsinė kelionė į Slovėniją, kuriai taip pat dabar taikomos geriausios išankstinių pardavimų sąlygos. Didingi  Alpių kalnai, vaizdingi ežerai ir  miestų panoramos, puikios vietos ekstremaliam sportui, daugybė muziejų ir istorinių objektų, patogu pasiekti Veneciją, Plitvicos ežerų nacionalinį parką ir dar daugiau – viskas, ko reikia tobuloms atostogoms. 

My sample text

Planuojate poilsį ne tik vasarai, bet ir ieškote idėjų, kur keliauti šiais metais per moksleivių rudens atostogas? Estravel ekspertai atrinko geriausius kelionių pasiūlymus:

  • pasiūlymai, subalansuoti šeimoms: poilsinės ir kruizinės kelionės, pramogų parkai.
  • Kelionių kryptys, pasiekiamos tiesioginiais skrydžiais iš Vilniaus ir Varšuvos.
  • Rekomenduojamuose viešbučiuose – didelis dėmesys vaikams: vaikų klubai, atskiri baseinai.

My sample text

 Ar girdėjote, kad savo plaukimą ką tik pradėjo ilgiausias pasaulyje kruizasŠiuo prabangiu kruizu „Ultimate World Cruise“ siekiama ne tik apkeliauti pasaulį per 245 d., bet ir patekti į Gineso rekordų knygą. Norite išbandyti šį keliavimo būdą ir patirti nuostabių potyrių? Rekomanduojame kelionę rinktis iš Estravel kruizinių kelionių kolekcijos ir leistis į nepamirštamus nuotykius.

My sample text

 SKRYDŽIŲ NAUJIENOS IR AKCIJOS

Planuoti kelionę į JAV dabar yra pats geriausias metas, nes jau nuo 2020 m. Los Andželą pasieksite dar patogiau – iš Kopenhagos pradedami „SAS“ avialinijų tiesioginiai skrydžiai į Los Andželą. Svajojate pamatyti gražiausius JAV vakarų pakrantės objektus? Padarykite tai vienos 14 d. pažintinės kelionės metu: Yosemite gamtos parkas su gigantiškomis uolomis ir kriokliais, karščiausia pasaulio vieta – Mirties slėnis, balto smėlio paplūdimiai Santa Barbaroje bei Malibu ir dar daugiau! 

My sample text

Ieškote skrydžių geromis kainomis su keliautojų ir laiko patikrinta aviakompanija? Tik iki 09.23 skrydžiams su „Turkish Airlines“ galioja akcija. Bilietus patogiai įsigykite internetu 24/7. Stambulas, Abu Dabis, Kilimandžaras ir dar daugiau krypčių puikiomis kainomis. Kur keliausite šį kartą?

My sample text

Kelionės po Europą traukia taip stipriai, kad sunku išsirinkti, kur keliauti? Akcija skrydžiams Europoje gali padėti apsispręsti. Praha tik nuo 141 €, Sankt Peterburgas ir Budapeštas nuo 156 €, saulės nubučiuota Lisabona nuo 196 €. Krypčių daug ir visos jos nuostabios – paskubėkite įsigyti kelionės bilietą geriausia kaina. Kodėl verta skrydžių bilietus įsigyti Estravel? Prireikus, gausite nemokamą pagalbą kelionės metu, bet kuriuo paros metu!

My sample text

TURININGAM SAVAITGALIUI LIETUVOJE

Keliones jau suplanavote ir ieškote idėjų, ką įdomaus nuveikti šį savaitgalį Lietuvoje? Šiemet sukanka 100 metų nepriklausomos Lietuvos miškų administracijai – šia proga iki rugsėjo 20 d. Lietuvos miškuose vyksta per 70 nemokamų renginių: pažintinės ekskursijos autobusais, pėsčiųjų žygiai, tauriųjų elnių tuoktuvės, stumbriukų krikštynos, kinas po atviru dangumi, šeimų šventės ir daugiau! Pažinkite šalia Jūsų esantį mišką, pasitikrinę, kokie įdomūs renginiai visai šeimai vyksta netoliese!

My sample text