Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Lėktuvų bilietai aplink pasaulį: Singapūras-Malaizija-Australija-Naujoji Zelandija-JAV (iš Vilniaus)

Estravel kelionių ekspertai kviečia Jus svajoti ir didžiausias svajones įgyvendinti. Turime Jums super gerą lėktuvų bilietų pasiūlymą – sukūrėme nepakartojamus nuotykius dovanojančius skrydžių maršrutus aplink visą pasaulį.

Leiskitės į nepaprastą kelionę, apimančią įvairias kultūras ir kraštovaizdžius: žali ir gyvybingi Singapūro bei Kvala Lumpūro miestai, kerinčio grožio Auklendas Naujojoje Zelandijoje ir tikras žvaigdždžių, pramogų ir naktinio gyvenimo lopšys – Los Anželas. Šiuolaikiniai Singapūro stebuklai, spalvos, skoniai ir tradicijos Kvala Lumpūre, užburiančio grožio gamta Naujoje Zelandijoje ir amerikietiškos svajonės Los Andžele.

Tai tikrai išskirtiniai pasiūlymai svajojantiems keliauti aplink pasaulį: šiuos lėktuvų bilietų pasiūlymus galite užsakyti tik estravel kelionių centre, tiesiogiai kreipdamiesi į Estravel kelionių komandą. užsakyti šių bilietų internetu už tokią kainą – nėra galimybės. 

KELIONĖ APLINK PASAULĮ
VILNIUS – SINGAPŪRAS – KVALA LUMPŪRAS- AUKLENDAS – LOS ANDŽELAS – VILNIUS 

Singapūras (Singapūras)

Singapūro botanikos sodasRekomenduoja trukmė: 3 dienos

Singapūrą keliautojai myli dėl nuostabios žalios gamtos, unikalių inovatyvių parkų, apžvalgos aikštelių dangoraižiuose, magiškos gyvybingos atosferos visame mieste. Daugiau apie Singapūrą ir ką jame nuveikti Jums pasakoja Estravel kelionių ekspertė Justina mūsų ankstesniame blogo įraše. Jame rasite TOP lankytinas vietas, naudingus praktinius patarimus ką verta žinoti planuojantiems viešnagę Singapūre. 

Kvala Lumpūras (Malaizija)
Rekomenduojama trukmė: 3 dienos

Kvala Lumpūras – modernus didmiestis, kuriame susipina ir autentiškos lankytinos vietos, ir šiuolaikiški dangoraižiai. Viešint Kvala Lumpūre būtina apsilankyti Batu olose. Tai viena pagrindinių lankytinų vietų visoje malaizijoje. Batu olos – tai didžiulis induistinių šventyklų kompleksas milžiniškos uolos viduje. Šalia olų stovi spalvingos religinės skulptūros. Norint patekti į Batu olas reikės įveikti 272 laiptelius. Be to, viešint Kvala Lumpūre, verta užsisakyti vidinį skrydį ir nuskristi į pasakiško grožio Langkavio salą (skrydis truks vos 1 val.) Daugiau įdomybių ką veikti Kvala Lumpūre visoje Malaizijoje Jums pasakoja Estravel kelionių ekspertė Žydrė.

Sidnėjus (Australija)
Rekomenduojama trukmė: 3 dienos

Sveiki atvykę į Sidnėjų – didžiausią ir vieną gražiausių Australijos miestų. Viešint Sidnėjuje rekomenduojame leistis į kruizą, kuris leis susipažinti su kerinčiomis  miesto panoramomis. Nerkite į pažinimo džiaugsmus ekskursijose, kurių metu išvysite kvapą gniaužiantį Harbour Bridge tiltą, apžiūrėsite unikalius ir miesto simboliu tapusius Operos rūmus. Pamatysite senuosius Sidnėjaus pastatus – miesto rotušę ir Karalienės Viktorijos pastatą. Aplankykite ir pasiilsėkite viename populiariausių paplūdimių Sidnėjuje – Bondi Beach, kur renkasi banglenčių sporto mėgėjai ir aktyviai laiką leidžia vietiniai. 

Auklendas (Naujoji Zelandija)
Rekomenduojama trukmė: 5 dienos

Naujosios Zelandijos Šiaurinėje saloje įsikūręs Auklendas yra žavus gamtos grožio ir miesto mišinys.  Auklendas dar žinomas “burių miestas”, jo nuostabiuose uostuose ir putojančiuose vandenyse nuolat vyksta jūrininkų gyvenimas. Dinamišką miesto panoramą puošia ikoninis dangoraižis “Sky Tower”, iš kurio atsiveria panoraminiai miesto vaizdai. Auklande turtingas maorių paveldas dera su šiuolaikinio gyvenimo ritmu. Šurmuliuojantys turgūs, pasaulinio lygio muziejai ir klestinti meno scena – nuostabiems kultūriniams potyriams. Šį miesto centrą supančios vešlios žalios kalvos, švarūs paplūdimiai ir ugnikalnių viršūnės vilioja nuotykių bei ramybės trokštančius žmones. Kuo dar keliautojus žavi Naujoji Zelandija – kviečiame sužinoti mūsų bloge.

Legendinis 66-asis kelias, Kalifornija, JAV

Los Andželas (JAV)
Rekomenduojama trukmė: 6 dienos

Keliaujantiems į Los Andželą rekomenduojame neapsiriboti tik Los Andželu, o pakeliauti automobiliu (galite užsakyti automobilio nuomą Estravel) po vakarinės JAV pakrantės įdomybes. JAV vakarinėje pakrantėje yra niekada nemieganti pramogų ir kazino sostinė, įspūdingiausi gamtos parkai – Didysis kanonas, Braiso kanjonas, Monumentų slėnis ir daugiau. Daugiau idėjų ką nuveikti JAV ir visus svarbiausius lankytinus objektus rasite mūsų specialiame įraše apie JAV. 

Lėktuvų bilietų aplink pasaulį užsakymo sąlygos

 • Keliavimo periodas galimas įvairus, geriausios kainos galioja – 2024 m. vasario mėn. 
 • Maksimalus sustojimo laikas vienoje kryptyje – ne daugiau kaip 7 d.
 • Visos kelionės metu prireikus gausite Estravel pagalbą 24/7. 
 • Į visus skrydžius įskaičiuotas rankinis ir registruotas bagažas.
 • Vaikams iki 11 metų galioja specialios kainos (teiraukitės Estravel kelionių konsultanto pagal pasirinktą maršrutą).
 • Lėktuvų bilietai negrąžinami. Prireikus keisti lėktuvų bilietus – taikomas aviakompanijos nustatytas keitimo mokestis. 
 • Pasiūlymo galiojimo laikotarpiu galimi valiutų keitimo kursų pokyčiai, dėl kurių gali šiek tiek keistis galutinė lėktuvų bilietų kaina. (teiraukitės Estravel kelionių konsultanto pagal pasirinktą maršrutą).
 • Nurodytos lėktuvų bilietų kainos galioja tik tol, kol yra laisvų vietų (atkreipiame dėmesį, kad jų yra labai nedaug). 
 • Nurodytos lėktuvų bilietų kainos negalioja šventiniais laikotarpiais (Kalėdos, Naujieji metai, Velykos). 

Lėktuvų bilietus, poilsį viešbučiuose, pilnus kelionių pasiūlymus visose aukščiau minėtose kryptyse galite užsakyti Estravel kelionių agentūroje. Visos kelionių paslaugos vienoje vietoje. Pirmiausia rekomenduojame rezervuoti lėktuvų bilietus, kuriems galioja akcija, o po to planuoti pervežimus, apgyvendinimą, ekskursijas. Mūsų kelionių ekspertų komanda padės Jums suplanuoti lankytinas vietas, patars dėl maršruto korekcijų jei bus reikalinga, rekomenduos ir užsakys populiariausias, įdomiausias ekskursijas, kelionių draudimą ir dar daugiau. 

Užsakydami Estravel lėktuvų bilietus Estravel – Jūsų kelionė yra patikimose ir saugiose rankose 

Estravel kelionių agentūra turi informaciją apie visų oro linijų galimus skrydžių variantus, puikiai išmano aviakompanijų taisykles ir standartus. Užsakydami skrydžių bilietus per Estravel internetu ar kreipdamiesi į mūsų kelionių konsultantus, tikrai neapsiriksite, nes:

 • Estravel klientų pagalbos linija – atvira 24/7. Galite būti tikri, kad Jums prireikus visuomet gausite profesionalią pagalbą iškilus nenumatytoms situacijoms.
 • Jeigu Jūsų skrydis būtų atšauktas, Estravel kelionių konsultantai padės kuo greičiau įsigyti skrydžių bilietus į alternatyvų skrydį.
 • Įvykus skrydžių pokyčiams (pvz.: skrydžio perkėlimui ar atšaukimui), ne visos aviakompanijos gali pasirūpinti patogiu skrydžio laukimu (viešbučiu, maitinimu ar pervežimais). Estravel konsultantai padės pasirūpinti šiomis paslaugomis, laikydamiesi visų aviakompanijos nurodymų.
 • Jeigu oro bendrovė Jūsų skrydžių metu neįgyvendins numatytų įsipareigojimų, Estravel kelionių centro konsultantai padės suformuoti aviakompanijai pretenziją dėl patirtos žalos atlyginimo.
 • Įvykus nenumatytoms aplinkybėms, jei tik turite galimybę, rekomenduojame rinktis alternatyvius keliavimo būdus. Galite būti tikri, kad Estravel konsultantai padės greitai įsigyti bilietus į traukinius, autobusus ar keltus.
 • Įvykus skrydžių pokyčiams aviakompanijos įprastai pirmenybę teikia lojaliems keliautojams. Jeigu turite aviakompanijos lojalumo programos kortelę, pasirūpinkite, kad jos numeris būtų įvestas į rezervaciją – jei nesate tikri dėl informacijos pateikimo, šią užduotį mielai įgyvendins Estravel kelionių ekspertai.

Parašykite komentarą

Daugiau naudingų Estravel kelionių patarimų: