Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionių naujienos: 2 sav.

Turbūt jau girdėjote, kad 2020-uosius pasitikome su džiugia žinia – laukia net 5 ilgieji savaitgaliai! O ką smagiausia veikti laisvadieniais? Žinoma, ne sedėti namie, o keliauti! Manote, per ilguosius savaitgalius apsimoka keliauti tik Lietuvoje? Netiesa! Protingai suplanavus galite nukeliauti ir į kitas įdomias pasaulio vietas. O kur keliauti savaitgaliais ir ne tik – šios savaitės Estravel kelionių naujienų ir geriausių pasiūlymų apžvalgoje.

 

Sausio 10

Tai visgi, kokie tie ilgieji savaitgaliai mūsų laukia šiemet? Pateikiame visą jų sąrašą ir įdomiausias trumpų kelionių idėjas būtent per juos! Trumpųjų kelionių kainos prasideda tik nuo 265 € – keliaukite į Kijevą, Kiprą, Stambulą, Prancūziją ir daugiau!

 

 

 

 

 

 

Sausio 09

O kur keliauti, jei vis dėlto, nutolti nuo Lietuvos nesinori, nes laiko maža? Rinkitės trumpus vos 2 n. teminius kruizus maršrutu Ryga – Stokholmas, kuriems iki sausio 15 d. galioja speciali kaina!

 

 

 

 

 

 

 

 

Sausio 08

Sutaupykite ~600 €/asm. ir daugiau, keliaudami pažinti seniausios salos pasaulyje – spalvingojo Madagaskaro! Pažintinė kelionė dabar kainuoja daug mažiau, o į kainą įskaičiuota viskas ko reikia kokybiškai kelionei: skrydžiai, gido paslaugos, nakvynės viešbučiuose, maitinimas ir tai dar ne viskas!

 

 

 

 

 

 

 

Sausio 08

Jeigu galite nelaukti ilgųjų metų savaitgalių ir išvykti bet kada – puikus sprendimas paskutinės minutės kelionės! Mūsų atrinkti mažiausios kainos paskutinės minutės pasiūlymai tikrai leis sutaupyti! Jums reikia tik išsirinkti ir vienu skambučiu į Estravel užsakyti kelionę!

 

 

 

 

 

 

 

Sausio 07

Gerų kainų skrydžių medžiotojams ne tik paskutinės minutės kelionės – paruošėme super akciją skrydžiams į puikius Lenkijos ir Anglijos miestus – skrydžių kainos prasideda tik nuo 78 €! Galbūt kažkuris iš miestų taps Jūsų spontaniškos kelionės idėja?

 

 

 

 

 

 

 

Sausio 07

O kaip įdomiai savaitgalį praleisti šeimai? Leistis ieškoti nuotykių įdomiausiuose Europos pramogų parkuose: Disneilende, Legolende, Heidėje bei Serengetyje. Visoms kelionėms į pramogų parkus galioja specialios kainos vaikams!

 

 

 

 

 

 

 

 

Sausio 06

Ramioms atostogoms – draudimas kelionei tiesiog būtinas. Neteko jo užsakyti? Pirmam kartui – rekomenduojame standartinį draudimo paketą: medicininių išlaidų (dengia iki 10 000 €) ir nelaimingų atsitikimų (dengia iki 6000 €). O norint jį užsakyti, daug vargti nereiks, nes galite tai padaryti internetu.

 

 

 

 

 

 

 

Sausio 05

Primename, kad lieka vis mažiau laiko užsitikrinti savo vietą patyriminėje kelionėje į Maldyvus. Kuo ši kelionė išskirtinė? Nes idealiai subalansuota moterims – atostogos be rūpesčių ir tik dėmesys sau bendraminčių rate.