Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionių naujienos: 37-a sav.

Šį šeštadienio rytą turime Jums labai džiugių žinių – penktadienį LR Vyriausybė priimė sprendimą, kuriuo keliautojams atsiveria dar daugiau krypčių rudens kelionėms.

Nuo šiol, norint keliauti į šalį ir grįžti iš jos be saviizoliacijos, šalies COVID-19 rodiklis turi būti iki 25. Iki dabar be saviizoliacijos buvo galima keliauti tik į tas šalis, kurių rodiklis nesiekė 16.

Plačiau apie šią ir dar daugiau svarbių šios savaitės kelionių naujienų – 37 savaitės aktualijų apžvalgoje.

NAUJAUSIA INFORMACIJA APIE KELIAVIMĄ EUROPOJE

Kaip visuomet reaguojame į naujausius pokyčius ir pristatome juos Jums. Pagal penktadienį priimtą LR Vyriausybės sprendimą atnaujinome saviizoliacijos ir keliavimo taisyklių atmintinę lietuviams. Negalime atsidžiaugti kiek dabar atvirų krypčių kelionėms be jokių apribojimų!

RUGSĖJO 16 D. – WEBINARAS APIE KIPRĄ

Kipras fiksuoja kone mažiausią COVID-19 rodiklį Europoje! Tai viena iš saugiausių šalių Europoje šiandien. Jau ateinantį trečiadienį plačiau apie saugumo reikalavimus Kipre, kaip dabar ten vyksta gyvenimas ir ką reikia žinoti planuojant keliones į Kiprą Jums pasakos ne tik Estravel komandos nariai, bet ir kviestinis svečias iš Kipro! Registruokitės – webinaras nemokamas.

POILSIS KIPRE LANKSČIOMIS ATŠAUKIMO SĄLYGOMIS

Žinome, kad dabar kaip niekad svarbu lanksčios kelionės atšaukimo sąlygos. O planuojantiems keliones į Kiprą  jos tikrai patrauklios. Prireikus atšaukti kelionę dėl asmeninių priežasčių – atgausite net 80% sumokėtos už kelionę sumos, o jei į kelionę negalėsite išvykti dėl Valstybės sprendimų – turėsite galimybę atgauti 100% sumos.

NAUJIENA ESTRAVEL.LT – DFDS KELTŲ BILIETAI

Vis tobuliname savo įrankius, skirtus savarankiškam kelionės planavimui. Nuo šiol estravel.lt galite užsakyti DFDS kompanijos keltų bilietus visais maršrutais. Keltų bilietų įsigijimas estravel.lt – labai patogus ir greitas, o pagalba mūsų klientams prireikus – 24/7.

ORIGINALI MOTYVACINĖ KELIONĖ – KRUIZAS BALTIJOS JŪRA

Su kolegomis Ieškote išskirtinės vietos komandos formavimo išvykai, darbostogoms ar konferencijai? 2 n. kelionė maršrutu Ryga-Helsinkis-Ryga, platus datų pasirinkimas, visa reikalinga darbui įranga, nemokamas Wi-Fi ir pažinimo džiaugsmas Latvijoje ir Suomijoje. Tokią kelionę – tikrai galėsite tituluoti metų išvyka.

TOP 10 KOMANDOS FORMAVIMO IŠVYKŲ LIETUVOJE

Kol rugsėjis lepina puikiais orais – išnaudokite juos kolektyvo kelionėms Lietuvoje. TOP 10 komandos formavimo išvykų Lietuvoje ir didesniems, ir mažesniems kolektyvams: kulinarinė kova, veidotyra, mafijos žaidimas ir dar daugiau pramogų – nepamirštamai komandos išvykai.

Parašykite komentarą