Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionių naujienos: 41 sav.

Šis savaitgalis be galo svarbus mūsų šaliai, nes jau šį sekmadienį išsirinksime naują seimą. Kviečiame Jus skirti savo balsą bei atlikti pilietinę pareigą, išsirenkant Jūsų vertybes atitinkantį kandidatą.

Estravel komandą taip pat balsuos! Tikimės, kad išrinkti kandidatai atsižvelgs į dabartinę turizmo padėtį pasaulyje ir prisidės prie turizmo atsigavimo.

Kol dar yra šiek tiek laiko iki rinkimų – kviečiame paskaityti Estravel 41-os metų savaitės kelionių apžvalgoje.

ATNAUJINAMI TIESIOGINIAI UŽSAKOMIEJI SKRYDŽIAI Į KRETĄ

Mėgtantiems improvizuotas keliones, paskutinės minutės pasiūlymai – puikus pasirinkimas. Estravel kelionių ekspertai atrinko Jums mažiausios kainos apgyvendinimo pasiūlymus puikioms atostogoms Graikijos saloje – Kretoje. Skubėkite įsigyti pasiūlymus, nes jau nuo spalio 15 d. atnaujinami tiesioginiai užsakomieji skrydžiai į Kretą.

4 IDĖJOS ORIGINALIAM KOLEKTYVO RENGINIUI LIETUVOJE

Pastebime, kad įvairios komandos motyvavimo veiklos sulaukia didelio  klientų susidomėjimo. Atsižvelgdami į šią tendenciją savo komandos formavimo renginių idėjų kolekciją papildėme 4 naujomis veiklomis. Tarp jų – ir naujiena, kurios nebuvo niekad anksčiau!

WEBINARAS | KUR KELIAUTI PER VAIKŲ RUDENS ATOSTOGAS?

Jau kitą trečiadienį kviečiame Jus pasiklausyti 9-ojo Estravel webinaro, kuriame ne tik pristatysime puokštę pasiūlymų šeimoms, ieškankčioms unikalių idėjų kaip praleisti šių metų rudens moksleivių atostogas Lietuvoje ir užsienyje, bet ir atsakysime į Jums rūpimus klausimus. Registruokitės – webinaras nemokamas.

AKCIJA KELIONEI Į KANKUNĄ PER RUDENS MOKSLEIVIŲ ATOSTOGAS

Pasinaudokite išskirtine galimybe išvykti atostogų į pasakiško grožio kraštą – Kankuną. Estravel paruošė pasiūlymą už ypatingai gerą kainą mūsų klientų pamėgtame 5* viešbutyje “Luxury Bahia Principe Akumal”Šiuo metu šiam viešbučiui moksleivių rudens atostogų metu, kaina yra mažesnė beveik 500 € nei įprastai.

GERIAUSI VIEŠBUČIŲ PASIŪLYMAI EUROPOJE – TIK NUO 20 €

Jei dar šiam spaliui esate įsigiję lėktuvo bilietus, bet vis dar ieškote kokybiškos apgyvendinimo vietos, Estravel Jums skuba į pagalbą. Užsisakykite nakvynę vienuose geriausių apgyvendinimo vietų, esančių Maljorkoje, Romoje, Lisabonoje ar Madeiroje, nes keliaujant dviese, kainos startuoja vos nuo 20 €/asm.

YPATINGAI GEROS SĄLYGOS EGZOTIŠKAM POILSIUI 2021 M.

Ruduo puikus metas planuoti ateities keliones. Nors dauguma egzotinių krypčių mums vis dar yra uždaros, neabejojame, kad 2021 m. situacija pasikeis. Išsiilgusiems egzotikos: poilsio po palmėmis, pasakiškų saulėlydžių, turkio spalvos vandenynų, sukūrėme 3 pasiūlymus Meksikoje, Bali ir Maldyvuose ypatingai geromis kainomis ir atšaukimo sąlygomis prireikus.

FANTASTIŠKA AKCIJA ATOSTOGOMS MALDYVUOSE

2021 m. pavasario sezono atostogas skirkite egzotika alsuojantiems Maldyvams. Estravel komanda sukūrė pasiūlymą, kuriam bus sunku atsispirti. Tik dabar užsakant kelionę į Maldyvus kitiems metams, galioja patrauklios sąlygos ir fantastiškai gera kaina – beveik 400 € mažesnė nei įprastai!

AKCIJOS SKRYDŽIAMS

Primename, kad Estravel puslapyje galioja labai geros kainos skrydžiams. Šiuo metu galioja 2 akcijos: viena verslo klasės skrydžių bilietams, kuriuos galite įsigyti iki 2020 m. spalio 26 d., o kita ekonominės klasės skrydžių bilietams, kur galėsite aplankyti Neapolį, Lisaboną, Malagą, Maljorką ir daugiau miestų.

Palikti atsiliepimą

Prisijunkite, kad paliktumėte komentarą.

Kur keliauti 2020m. rudenį?

Paskutinės minutės pasiūlymai: