Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionių naujienos: 39-a sav.

Sveikiname Jus su Pasauline Turizmo diena! Tai džiugi šventė ne tik Estravel komandai, bet ir kiekvienam kelionių entuziastui! Šia proga norime Jums palinkėti ir toliau pildyti savo aplankytų šalių sąrašą, nors kartą į mėnesį skirti laiko trumpai savaitgalio kelionei Lietuvoje ar ilgesnei išvykai saugiose užsienio kryptyse bei visuomet sakyti “taip” naujoms kelionių patirtims!

Apie išskirtines kelionių patirtis bei kitas kelionių aktualijas su Jumis dalinamės 39-os sav. turizmo naujienų apžvalgoje!

PASAULINĖ TURIZMO DIENA

Estravel komanda rugsėjo 25 d. minėjo Pasaulinę Turizmo šventę ir kartu su kolektyvu keliavo į žavingą žvejų miestelį – Dreverną bei nuostabią Rusnės salą, kur dar labiau sustiprino komandinę dvasią dalyvaudami orientaciniame komandos formavimo žaidime. Jei ir Jūs ieškote originalių komandos motyvavimo žaidimų, idėjų ieškokite mūsų blogo įraše.

3 IŠSKIRTINĖS KOMANDOS FORMAVIMO IDĖJOS LIETUVOJE

Nuolat besikeičiančiame verslo pasaulyje iššūkius įveikia tik kūrybiški ir bendradarbiauti sugebantys kolektyvai. Tam reikalingi komandos formavimo renginiai, kurie įkvėpia bendriems tikslams ir  skatina kūrybiškas idėjas. Būtent tokias Jums  komandos formavimo renginių Lietuvoje veiklas šiam rudeniui atrinko Estravel!

AKCIJOS VERSLO KLASĖS SKRYDŽIAMS

Skrydžių pasaulyje džiugių naujienų tik daugėja. 2020 m. rudeniui ir 2021 m. keliautojus džiuginsime neįtikėtinomis akcijomis skrydžiams verslo klase įvairiais maršrutais Europoje. Norintiems pasinaudoti šiomis nuolaidomis, kviečiame skubėti įsigyti skrydžių bilietus, nes pasiūlymai galios iki 2020 m. spalio 26 d. Kodėl verta rinktis Estravel? Nes pagalbą ir skrydžių informaciją teikiame 24/7.

WEBINARAS APIE IŠANKSTINIUS KELIONIŲ PARDAVIMUS 2021 M.

Kada planuoti keliones, jei ne dabar? Jau kitą savaitę kviečiame Jus pasiklausyti Estravel webinaro apie išankstinius kelionių pardavimus 2021 m. į Madeirą, Turkiją, Graikiją ir kitas kryptis. Tokių puikų kelionių įsigyjimo sąlygų galima tik pasvajoti. Būkite pirmi, kurie apie Jas išgirsite! Nepamirškite registruotis – webinaras nemokamas.

APLINK MADEIROS SALĄ PER 8 DIENAS

Dar šia žiemą pasilepinkite saulės spinduliais amžino pavasario Madeiros saloje. Pirmieji išvykimai startuoja nuo vasario 9 d. Estravel kelionių ekspertų paruoštas savarankiškos kelionės automobiliu maršrutas aplink Madeiros salą neabejotinai atskleis gražiausias salos vietas! Daugiau informacijos apie šį pasiūlymą rasite čia.

ATOSTOGOS MADEIROJE 2021 M. UŽ MINIMALIĄ PRADINĘ ĮMOKĄ

2021 m. pavasario-vasaros sezono atostogas į amžinai žydinčią Portugalijos salą Madeirą planuokite drąsiai, nes užsakant per Estravel pradinė įmoka – tik 10 % kelionės kainos, o likusi suma mokama 30 d. iki kelionės pradžios. Jūsų svajonių atostogoms Madeiroje paruošėmė keletą variantų už puikų kokybės, vertės ir kainos santykį.

Palikti atsiliepimą

Prisijunkite, kad paliktumėte komentarą.

Daugiau Estravel blogo įrašų: