Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionių naujienos: 42 sav.

Įpusėjus rudeniui pasiilgote ne tik saulėtų atostogų, bet ir ypatingų patirčių sau ir savo vaikams? Estravel komanda pasirūpino, kad šis ruduo  ilgam išliktų kelionių entuziastų atmintyje!

Esame įsitikinę, kad keliavimas yra geriausia investicija, todėl sukaupę didelį žinių ir patirčių bagažą, esame pasiruošę šias žinias perduoti Jūsų vaikams, keliaudami po Vilnių. 

Linkėdami mėgautis kelionių teikiamais malonumais kaip įmanoma dažniau, atrinkome Jums 42-os sav. kelionių naujienas, kuriose – ne tik svarbiausios aktualijos, bet ir kelionių pasiūlymai!

ESTRAVEL TURIZMO STOVYKLA VAIKAMS

Estravel kelionių ekspertų komanda, šių metų rudens moksleivių atostogų metu, spalio 26 – 30 d., organizuoja teminę keliavimo stovyklą Vilniuje. Per 5 dienas jaunieji keliautojai (8 – 14 metų) išmoks atsakingai, saugiai ir įdomiai planuoti keliones bei išbandys įvairius keliavimo būdus! Plačiau apie programą.

JAU NUO ŠIANDIEN – TIESIOGINIAI SKRYDŽIAI Į STAMBULĄ

Šiandien, šeštadienį 11:50 iš Vilniaus oro uosto pakils pirmasis lėktuvas į Stambulą po pandeminės pertraukos! Vienas svarbiausių ir daugiausią skrydžių jungčių turintis oro uostas Turkijoje, keliautojus lepins ne tik skrydžiais į magišką Stambulą, bet ir kitus tolimesnius pasaulio kraštus! Bilietus su akcija į Turkiją, Vidurio Rytų šalis ir daugiau užsisakykite online per estravel.lt

WEBINARAS | KĄ TURI ŽINOTI KIEKVIENAS VERSLO KELIAUTOJAS?

Jau šį trečiadienį kviečiame Jus sudalyvauti 10-ąjame Estravel webinare, kuriame ne tik atsakysime ką turi žinoti kiekvienas verslo keliautojas, bet ir pakalbėsime kaip ES rekomendacijos dėl šiandieninės pandemijos paveikė verslo keliautojo įpročius bei atsakysime į Jums rūpimus klausimus. Registruokitės – webinaras nemokamas.

KELIONĖS PO LIETUVĄ PER RUDENS MOKSLEIVIŲ ATOSTOGAS

Rudens moksleivių atostogos 2020 m. spalio-lapkričio mėnesiais – puikus metas šeimos poilsiui ir neužmirštamoms patirtims keliaujant po Lietuvą. Estravel komandos 4 autorinės programos po Lietuvą – savarankiškoms kelionėms automobiliu, vos per kelias dienas atskeis vienas gražiausių sostinės ir kitų regionų vietas!

TOP 5 IDĖJOS SAULĖTAM UŽSIENY

TOP 5 atostogų idėjos, kurios leis su vaikais saugiai keliauti užsienyje be privalomos saviizoliacijos. Jūsų neužmirštamoms atostogoms: poilsis magiškąjame Kipre, egzotiškame Kankune, žaismingoje Vokietijoje, saulėtoje Kretoje ir pasakiško grožio Antalijoje! Plačiau apie šias ir kitas kelioių idėjas skaitykite čia.

KELIONĖ MAMOMS PER RUDENS MOKSLEIVIŲ ATOSTOGAS

Net tik vaikams, bet ir jų mamytėms per šias rudens moksleivių atostogas siūlome neįkainojamas kelionių patirtis! Spalio 25 – lapkričio 1 d. organizuojama stovykla mamytėms keliasi į saulėtą Kiprą-Pafosą. Kartu su 4 nuostabiomis lektorėmis iš Lietuvos Jūsų lauks meditacijos, kūrybos praktikos, moterų pokalbiai, ritualai bei istorijos. Plačiau apie programą.

FANTASTIŠKOS AKCIJOS SKRYDŽIŲ BILIETAMS

Ilgai laukusiems akcijų skrydžių bilietams, šią savaitę turime gerų naujienų! Skrydžiams į Turkiją per rudens moksleivių atostogas taikomos neįtikėtinai geros kainos, o aviabilietų akcijoms į Vidurio rytų šalis 2021 m. bus taip pat sunku atsispirti! Aplankykite Stambulą, Dubajų, Mauricijų, Tokiją ir dar daugiau!

Palikti atsiliepimą

Prisijunkite, kad paliktumėte komentarą.

Kur keliauti 2020 m. rudenį?

Paskutinės minutės pasiūlymai: