Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kuo vaikams naudinga Estravel turizmo dienos stovykla Vilniuje?

Keliones planuojame jau daugiau kaip 20 metų, o šie metai tik sustiprino mūsų tikėjimą kelionėmis. Tikime, kad vėl keliausime be apribojimų, o kol negalime plačiai keliauti patys – galime auginti jaunąją keliautojų kartą: išmanią, sąmoningą ir vertinančią kelionių malonumą. Estravel kelionių ekspertų komanda, šių metų rudens moksleivių atostogų metu, organizuoja teminę dienos stovyklą Vilniuje

Koks šios stovyklos tikslas? Išmokyti jaunuosius keliautojus atsakingai, saugiai ir įdomiai planuoti keliones bei supažindinti su pačiais įvairiausiais kelionių būdais. Juk galimybių keliauti yra daug, reikia tik žinoti, kaip jomis pasinaudoti!

SVARBU: Stovyklą nukeliame į žiemos atostogas (2020.12.28 – 2021.01.01) arba į kitą palankią datą dėl Vyriausybės taikomų reguliavimų neformaliam ugdymui. Su visais stovyklautojų tėveliais susisieksime asmeniškai.

Trumpai apie Estravel dienos stovyklą

Vieta: Vilnius
Laikotarpis: Gruodžio 28 d. – Sausio 1d. 
Vaikų užimtumas: kasdien nuo 8 iki 18 val.*
Dalyvių amžius: 8-14 m. vaikai
Kaina 1 vaikui: 180 €
Tėvelius prašome vaikus atvežti ir pasiimti: Estravel kelionių centro biure (Forum Palace patalpos, Konstitucijos pr. 26, Vilnius)

*Jeigu yra poreikis vaikus atvežti į stovyklą anksčiau, pavyzdžiui 7:40, informuokite apie tai Estravel kelionių konsultantus, suderinsime patogų laiką, kad vaikai saugiai galėtų laukti užsiėmimų pradžios kiek anksčiau.

** Stovykloje dalyvausiantys vaikais su savimi turi turėti papildytą “Vilniečio kortelę”.

Iki kada galima registruotis? Vietu skaičius ribotas ir registracija į stovyklą galima iki gruodžio 22d. 12:00 val.

Kuo vaikams naudinga ši Estravel dienos stovykla?

Šios stovyklos metu vaikai daug laiko praleis gryname ore, aktyviai keliaus nuo vienos lankytinos vietos iki kitos, ras bendraminčių draugų ir, neabejojame, pamils keliones! Stovyklos užimtumas – intensyvus ir kokybiškas, todėl laiko nuobodžiauti tikrai nebus! Kiekvieną dieną su vaikais bus patyręs pedagogas ir patyręs Estravel kelionių ekspertas.

Kaip atrodo Estravel dienos stovyklos programa? 

5 dienų trukmės dienos stovykla Vilniuje suplanuota taip, kad kiekvieną dieną vaikai susipažintų su vis nauju keliavimo būdu. Kiekviena stovyklos diena turi atskirą temą ir jai pritaikytas ekskursijas, edukacines veiklas ir žaidimus.  

1 diena skirta susipažinti su kelionių agentūra. Vaikai apsilankys Estravel biure, pas profesionalų Estravel konsultantą mokysis “užsisakyti” pažintinį turą po Vilnių ir kartu su stovyklos vadovais keliaus po Vilnių specialiu maršrutu.

2 diena dedikuota labai įdomiam keliavimui traukiniais. Kartu lankysimės geležinkelio stotyje ir muziejaus ekspozicijoje, įsigysime traukinių bilietus ir geležinkelio bėgiais riedėsime į Trakus, kur praleisime dieną.

3 diena  vaikus nustebins keliavimas laivais. Mažieji turistai sužinos apie laivybos pramonę, plauks laivu Neries upe, išvys tikrą laivo kapitoną. Taip pat susipažins su moderniausiomis technologijomis Linkmenų muziejuje.

4 diena skirta aviacijai – keliausime į didžiausius Lietuvos oro vartus – Vilniaus oro uostą kur praleisime didžiąją dalį dienos. 

5 diena skirta įdomiam nuotykių žygiui po Pavilnio regioninį parką. Šią dieną Estravel į pagalbą pasikvietė ir žygių ekspertą, kuris vaikams ne tik rodys kelią, bet ir papasakos apie žygiavimo gamtoje ypatumus.

Detalesnę stovyklos programą atsisiųskite paspaudę čia: Estravel dienos stovykla Vilniuje

Kuo vaikams naudinga ši dienos stovykla Vilniuje?

 • Mažieji keliautojai sužinos kas yra ir kaip veikia kelionių agentūros, turės realią kelionės užsakymo patirtį, komunikuos ir užduos klausimus tikram kelionių ekspertui. Tai pažadins vaikų smalsumą ir edukuos apie patį kelionės planavimo procesą.
 • Per žaidimo principą vaikai išmoks tikslingai naudotis išmaniajame telefone esančiais žemėlapiais, pabandys pagal duotas koordinates ar vietoves rasti tam tikrą vietą ir iki jos nukeliauti. Gali skambėti keistai, tačiau žemėlapiais moka naudotis dar ir ne kiekvienas suaugęs! 
 • Jaunieji keliautojai lankysis viešbutyje ir iš viešbučio personalo sužinos kaip organizuojamas darbas viešbutyje ir ką turi žinoti kiekvienas apsistojantis nakvynei jame. Šios žinios, planuojant ateities keliones, paskatins atsakingai rinktis kokybišką apgyvendinimo vietą.
 • Vaikai susipažins su Hop-on Hop-off tipo ekskursijomis autobusu. Tai puikus miestų pažinimo būdas turintiems ribotą laiką ir leidžiantis pamatyti labai daug per labai trumpai. Tokiu įdomu būdu šiandien galima pažinti daugiau kaip  130 pasaulio miestų! 
 • Vaikai išmoks nusipirkti traukinio bilietą ir orientuotis geležinkelio stotyje – kaip sužinoti į kokį peroną nueiti ir į kokį traukinį įsėsti. Tai skatins savarankiškumą ir gerins orientavimosi įgūdžius.
 • Stovyklos dalyviai išgirs skirtingų miestų, Vilniaus ir Trakų, istorijas ir tradicijas, ragaus tradicinių karaimų patiekalų. Tai skatins tolerantiškumą ir atvirumą kitoms kultūroms, žadins smalsumą ir praplės vaikų akiratį. 
 • Vaikai turės supratimą kaip vyksta kelionės laivais – supras kas yra ir kodėl svarbus uostas, kur švartuojasi laivas, kaip ir kada galima į laivą įlipti/išlilpti ir kaip apskritai vyksta kelionė laivu. Tai skatins norą tyrinėti ir suteiks naujų žinių apie keliavimą.
 • Vaikai kasdien lankys bent po 2 muziejus ar žymias vietas, kuriose jų lauks edukacijos, ekspertų pasakojamos istorijos. Vaikai sužinos apie šiuolaikinį meną, pramogaus Iliuzijų muziejuje, sužinos įdomybių apie naujausias modernias IT technologijas ir sprendimus, sužinos įdomių istorinių dalykų. Žinios – neįkainojama dovana kiekvienam piliečiui.
 • Turės unikalią patirtį – ekskursiją Vilniaus oro uosto teritorijoje. Su jaunaisiais turistais čia bendraus oro uosto darbuotojai. Jei pasiseks, gal iš arti pavyks pamatyti ir kylančius/besileidžiančius lėktuvus! Įspūdžiai ir naujos žinios apie keliavimą lėktuvais – garantuotos. 
 • Vaikai įgys tam tikrų “išgyvenimo” žinių žygyje gamtoje. Patyręs keliautojas-žygeivis pasakos ne tik kodėl naudinga aktyviai poilsiauti gamtoje, bet ir papasakos kas turi būti kiekvieno žygeivio kuprinėje, papasakos apie sauso maisto davinius ir pamokys juos pasiruošti bei dar daugiau.
 • Mažieji sužinos kuo skiriasi skirtingi keliavimo būdai ir kada kokį verta rinktis planuojant savo keliones. Planuojant ateities keliones vaikams tikrai bus lengviau suprasti skirtumus ir išsirinkti sau priimtiną keliavimo būdą.

Norite užregistruoti savo atžalas į stovyklą? Jau dabar skambinkite tel. nr. 85-212-5805 arba rašykite užklausą el. paštu sales@estravel.lt ir su Jumis netrukus susisieks Estravel kelionių konsultantai.

Palikti atsiliepimą

Prisijunkite, kad paliktumėte komentarą.

Daugiau aktualių Estravel blogo įrašų: