Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionių naujienos: 49 sav.

Gruodžio mėnesio pradžia – metas, kuomet visuose Lietuvos miestuose įsižiebia lemputės, pagrindinėse aikštėse kyla margaspalvės eglutės ir vyrauja magiška šventinė nuotaika. Tačiau kviečiame nesibūriuoti Lietuvoje, o saugiai likti namuose arba kartu su Estravel komanda keliauti į saugius regionus! 49 metų sav. naujienlaiškyje atrinkome geriausius kelionių pasiūlymus, kolegas ar partnerius nustebinsiančias dovanų idėjas, darbostogų žiemai variantus ir dar daugiau. 

AKCIJOS TOLIMŲ SKRYDŽIŲ BILIETAMS

Geros žinios skrydžių akcijų išsiilgusiems keliautojams! 2021 m. pavasarį-vasarą nuskriskite į žavingą Niujorką tik nuo 392 €, aplankykite Japonijos sostinę Tokiją tik nuo 508 € ar nuvykite į Seišelius tik nuo 659 €. Daugiau skrydžių pasiūlymų, kurie galioja užsisakius internetu. Bilietų užsakymas estravel.lt – 24/7.

 

VERSLO DOVANŲ IDĖJOS

Šie metai buvo didelis iššūkis daugumai įmonių. Dabar puikus metas galvoti kaip už įveiktas kliūtis, pasiekimus bei gerus darbus apdovanosime savo darbuotojus, klientus ar partnerius įsimintinomis verslo dovanomis: fotoalbumas – “Neregėta Lietuva”, gurmaniškos idėjos, SPA patirtys ir dar daugiau!

WEBINARAS | KAIP IR KOKIAS VERSLO DOVANAS DOVANOSIME ŠIEMET?

Jau šį trečiadienį, gruodžio 9 d., 11 val. kviečiame į šventinį webinarą, kuriame Estravel komanda pristatys unikalias šių metų verslo dovanas bei atsakys į Jums rūpimus klausimus. Jūsų lauks išskirtinių SPA, gurmaniškų patirčių, vertingų knygų ir kitų dovanų išsamus pristatymas. Registruokitės – webinaras nemokamas.

DARBOSTOGŲ IDĖJOS ŠIAI ŽIEMAI

Leiskite Jus įtikinti, kad dirbti ir atostogauti vienu metu tikrai įmanoma! Estravel komanda atrinko keletą “darbostogoms” subalansuotų kelionių pasiūlymų su įskaičiuotu apgyvendimu, skrydžiu bei maitinimu. Jei nenorite prisirišti prie konkretaus “darbostogų” pasiūlymo, tuomet rinkitės iš geriausių šios žiemos skrydžių kainųį egzotiškas ir saulėtas kryptis, asortimento.

GERIAUSIA DOVANA – ESTRAVEL KELIONIŲ ČEKIS

Ieškote idėjų, kokiomis dovanomis šiemet nustebinti šeimos narius, kolegas ar partnerius? Estravel komanda įsitikinusi, viena saugiausių, unikaliausių ir geriausių dovanų – Estravel kelionių čekis. Dovanos gavėjas tikrai liks patenkintas, nes galimybės ir čekio panaudojimo sąlygos fantastiškos!

KALĖDOS VILNIUJE – NUOSTABIOS, KAD IR KADA ATVYKTUMĖTE

Norime kartu pasidžiaugti puikia “Go Vilnius” išleista Kalėdine žinute apie Vilnių tiek pasauliui, tiek ir patiems lietuviams! Nors ir ne visi šiuo metu galime aplankyti Lietuvos sostinę – Vilnių, “Go Vilnius” sukūrė mums galimybę išvysti Kalėdų eglę, susipažinti su Kūčių, dovanų tradicijoms net ir per atstumą.

 

Parašykite komentarą