Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionių naujienos: 51-a sav.

Advento ramybės laikotarpiui einant į pabaigą ir liekant vis mažiau laiko iki gražiausių žiemos švenčių – pats laikas savaitgalį praleisti ramiai, neskubant ir svajojant. O apie ką svajoti? Be abejo, apie keliones! Įkvėpimui – įdomiausios aktualijos, naujienos ir geriausi 51-os savaitės kelionių pasiūlymai.

Gruodžio 20

Geros naujienos atosogų Graikijos salose mėgėjams – jau nuo šios vasaros atidaroma nauja kryptis tiesioginiais skrydžiais iš Vilniaus saulėtam poilsiui. Tai – Kefalonija. Ypatingo grožio sala, kurią itin vertina patys graikai. O mes paruošėme puikų kelionės į Kefaloniją pasiūlymą ir kelionių patarimus keliautojams!

 

 

 

 

 

Gruodžio 19

Svarbios žinios planuojantiems vasaros atostogas iš anksto – tik iki 2019.12.31 galioja geriausios užsakymo sąlygos vasaros atostogoms. Ką tai reiškia? Lieka vis mažiau laiko užsakyti kelionę geriausiomis sąlygomis! Paskubėkite išsirinkti savo svajonių kelionę!

 

 

 

 

 

 

Gruodžio 18

Jau netrukus startuos gražiausių žiemos švenčių maratonas. O smagiausia jo dalis – kalėdų džiaugsmas, atrandant ypatingas dovanas po eglute! Dar neapsisprendėte, kaip ypatingai nustebinti savo brangiausius žmones? Estravel kelionių čekis bus geriausia dovana!

 

 

 

 

 

 

Gruodžio 17

Šventiniai laisvadieniai – idealus laikas kelionių planavimui, nes tai galite daryti artimiausių žmonių rate! Ieškantiems idėjų ypatingai kelionei, puikus pasirinkimas bus unikalūs skrydžiai į Havajus su iš anksto suplanuotais vienos ar keleto dienų sustojimais Niujorke, San Franciske arba Los Andžele! O ką nuveikti Havajuose ir JAV didmiesčiuose – Estravel ekspertų kelionių patarimai.

 

 

 

 

Gruodžio 16

Jeigu norite keliauti į kitą pasaulio pusę keliaukite į įdomiausius Azijos miestus! Dabar galioja labai geros kainos skrydžių bilietams užsakant juos internetu. Į Jungtinius Arabų Emyratus, Pietų Korėją, Kiniją, Maldyvus ir Šri Lanką skriskite su  “Etihad Airways” aviakompanija, kuri “World Travel Awards” organizacijos 2019 m. pripažinta kaip lyderiaujanti pasaulio aviakompanija!

 

 

 

 

 

Gruodžio 15

Mėgstantiems keliauti arčiau ir taupiau – kelionė keltais Baltijos jūra bus puikus sprendimas! Keltų bilietus įvairiais maršrutais tarp Rygos, Talino, Helsinkio ir kitų uostų kviečiame patogiai, greitai ir geromis kainomis užsakyti internetu!