Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionių naujienos: 8-a sav.

Jau praėjo 8-oji metų savaitė. Ar žinote, kad skaičius aštuoni simbolizuoja gausą ir finansinę sėkmę? Šią savaitę Estravel kelionių ekspertų parengtoje savaitės apžvalgoje – kaip niekad gausu naujienų ir specialių kelionių kainų, kurios leis ir daug sutaupyti, ir kokybiškai pailsėti visai šeimai. Prie gardžios šeštadienio ryto kavos kviečiame pasimėgauti kelionėmis kvepiančiu naujienlaiškiu!

 

Kelionių naujienos: 8-a sav.Vasario 21 d.

Kelionių ekspertai žino – užsakinėti kruizą geriausia iš anksto, apie metus prieš išplaukimą. Kuo anksčiau jį užsakote, tuo mažesne kaina įsigyjate kelionę. TIK iki 02.28 įspūdingam Norvegijos fiordų kruizui galioja išankstinio užsakymo nuolaidos (2021 m. išplaukimui). Kaina asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems ir dviems vaikams prasideda tik nuo 439 €!

 

 

 

 

 

 

Kelionių naujienos: 8-a sav.Vasario 21 d.

Norėtumėte užsakyti ilgesnės trukmės kruizą, tačiau nedrąsu, nes dar nesate plaukę laivu jūroje? Patirkite tikros laisvės jausmą plaukdami keltais mūsų nuostabiąją Baltija! Tai bus puikus apšilimas prieš lilgesnės trukmės kruizą, o ir idėja trumpai ir nebrangiai savaitgalio kelionei – puiki!

 

 

 

 

 

Kelionių naujienos: 8-a sav.Vasario 20 d.

Kelionės su vaikais – nuostabi pramoga visai šeimai, padedanti kurti nuostabiausius prisiminimus kartu. „Keliauk Lietuvoje“ paskelbė 40 idėjų kelionėms su vaikais Lietuvoje. Estravel ekspertai šį sąrašą papildė, o jei nuostabias vietas Lietuvoje jau aplankėte, rinkitės iš Estravel ekspertų rekomenduojamų kelionių ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje!

 

 

 

 

 

 

Kelionių naujienos: 8-a sav.Vasario 19 d.

Vis pasvajojate apie poilsį Maldyvuose, tačiau nedrįstate užsakyti kelionės dėl didelės kainos? Dabar puikus laikas žengti drąsų žingsnį ir užsakyti kelionę į Maldyvus gegužės 17 d. išvykimui, nes poilsiui mūsų atrinktame 4* viešbutyje „Malahini Kuda Bandos“ galioja labai gera kaina! Puikus atostogų pasirinkimas, nekantraujantiems sulaukti vasaros!

 

 

 

 

 

 

Kelionių naujienos: 8-a sav.Vasario 18 d.

Puikios naujienos mėgstantiems svečias šalis pažinti nuomuojantis automobilį! Nuo šiol bagažo draudimas, kurį galite užsakyti Estravel, dengia nuostolius praradus bagažą ne tik skrydžio metu, bet ir transportuojant jį B, C, ir BE kategorijų transporto priemonėmis! Geriausia užsakinėti draudimą internetu, nes tokiu atveju galioja net 10 % nuolaida.

 

 

 

 

 

 

 

Kelionių naujienos: 8-a sav.Vasario 18 d.

Kur su šeima keliauti per moksleivių atostogas iškart po Velykų? Ieškantiems egzotikos idealiai tiks Meksika su poilsiu populiariajame Kankune. O atostogoms jame atrinkome puikų viešbutį su „viskas įskaičiuota“, priklausantį tarptautiniam viešbučių tinklui „RIU“, kuris už savo kokybę įvertintas daugiau kaip 30 apdovanojimų!

 

 

 

 

 

Kelionių naujienos: 8-a sav.Vasario 17 d.

Svajonių miestas – kiekvienam skirtingas. Vienam tai romantiškoji Viena, kitam karališka architektūra pasitinkantis Budapeštas ar nuostabiais kraštovaizdžiais užburianti Ženeva. Svajonėms pildytis dabar pats geriausias metas, nes galioja akcija skrydžiams į šiuos nuostabius miestus. Bilietus įsigykite internetu iki kovo 3 d.!

 

 

 

 

 

Kelionių naujienos: 8-a sav.Vasario 17 d.

Kartu su ilgaisiais savaitgaliais artėja ir nuostabios šventės – Tarptautinė moters diena bei Velykos. Kaip nudžiuginti brangius žmones įsimintinomis progomis? Dovanokite Estravel kelionių čekį ir kartu planuokite nuostabią kelionę – laikas kartu bus nepamirštamas! Dabar Estravel kelionių čekį galite ne tik įsigyti, bet ir laimėti žaidime!