Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kur keliauti su vaikais Lietuvoje ir ne tik?

Kelionės su vaikais tėveliams gali tapti tikru iššūkiu – mažesnes atžalas sudominti įvairiais muziejais ar  pažintiniais takais gana sudėtinga, mažyliai greit pavargsta, o norint surasti įdomių ir interaktyvių lankytinų vietų Lietuvoje, gali tekti skirti nemažai laiko. Gera žinia ta, kad dabar su vaikais planuoti keliones Lietuvoje dabar bus paprasčiau. Nacionalinė turizmo skatinimo agentūra “Keliauk Lietuvoje”, kartu su vaikiškų knygų autore Danguole Kandrotiene ir iliustratore Jurgita Ranceviene išleido nemokamą knygelę, su 40 įdomiausių lankytinų vietų 4-7 metų amžiaus vaikams. Ją atsisiųsti galite paspaudę čia.

Kur keliauti su vaikais Lietuvoje? 

Kur keliauti su vaikais Lietuvoje ir ne tik?

Specialioje nemokamoje knygelėje “Pasaibos kelionė: Po Lietuvą: ką veikti, kai nežinai, ką veikti?”, kur po Lietuvą keliauja ir nuotykius pasakoja smagusis personažas – vaikų draugas Pasaiba, pateikiama net 40 kelionių Lietuvoje idėjų – nuo Lietuvos Jūrų muziejaus ir Pepės Vilaitės Jonavos rajone, iki Pelėdų parko Vilniaus rajone ir indėniško kaimo Klaipėdos rajone. Visą Pasaibos kelionių po Lietuvą žemėlapį rasite paspaudę čia.

“Keliauk Lietuvoje” turinio projektų vadovė Gerda Butkuvienė teigia, kad vaikai vertina interaktyvumą ir galimybę ne tik pamatyti, bet ir pačiupinėti, pabandyti, įsitraukti į veiklą. “Siūlome jiems paglostyti alpaką, išbandyti karstynių trasą, įlįsti į dinozauro kiaušinį ir atrasti aibę kitų įsimintinų pramogų keliaujant po Lietuvą”.

O kad Lietuvoje nuotykių ieškoti su atžalomis būtų dar smagiau, knygelės autoriai pasirūpino žaismingais “Mažojo keliautojo” sertifikatais, kuriuos gaus mažyliai, Pasaibos pėdomis apkeliavę visas knygelėje nurodytas vietas. Tėveliai šį sertifikatą galės parsisiųsti nuskenavę knygelėje esantį QR kodą. Daugiau informacijos apie Pasaibos knygelę su idėjomis, kur keliauti su vaikais Lietuvoje, ieškokite čia

40 idėjų kelionėms su vaikais po Lietuvą

 1. Panevėžio gamtos mokykla
 2. Pelėdų parkas
 3. Paukščių kaimas
 4. Ukmergės balandžiai
 5. Vinetu kaimas
 6. Eglutės žaisliukų muziejus
 7. Skaidrios valtys
 8. Giliuko ir Kaštoniuko takas
 9. Taurų parkas
 10. Lietuvos jūrų muziejus
 11. Šunų muziejus
 12. Telšių meškos
 13. Jurakalnio apžvalgos bokštas
 14. Biržų krašto muziejus “Sėla”
 15. Raubonių parkas “Dino Dragon” 
 16. Safari parkas
 17. Anykščių šilelio eko basų kojų takas
 18. Labirintų parkas
 19. Aukštaitijos siaurasis geležinkelis
 20. Pepės vilaitė
 21. Žaislų muziejus
 22. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai
 23. Šeimyniškėlių (Vorutos) piliakalnio istorinis kompleksas
 24. Katinų muziejus
 25. Raganų muziejus
 26. Laumės sodyba prie Mūšos tyrelio
 27. Lėlių namai
 28. Varlių namelis
 29. Zuikių muziejus
 30. Triušiukų slėnis
 31. Plaukiojančios sūpuoklės
 32. Druskos studija
 33. Kukurūzų labirintas
 34. Ūkis “Alpakos Trakai”
 35. Dubingių žirgynas
 36. Lietuvos Etnokosmologijos muziejus
 37. Liepkalnio žiemos bei vasaros pramogų parkas 
 38. Kauno miesto muziejaus Tautinės muzikos skyrius
 39. Rožinis dramblys
 40. Vaikų literatūros muziejus

Kur keliauti su vaikais Lietuvoje rekomenduoja Estravel kelionių ekspertai? 

“Keliauk Lietuvoje” kelionėms su vaikais skirtų lankytinų vietovių sąrašas – tikrai gausus, tačiau šį sąrašą dar gali papildyti ir Estravel kelionių ekspertai!  Kur dar keliauti su vaikais Lietuvoje? Neabejojame, kad mažiesiems įspūdį paliks:

 1. Arklio muziejus
 2. Birštono centrinis parkas
 3. Velnių muziejus 
 4. Aviacijos muziejus
 5. Apverstas namas 
 6. Vasaros rogučių trasa
 7. Ožiukų mokykla
 8. Insektariumas 
 9. UNO laipynių ir pramogų parkai
 10. Tarzanijos nuotykių parkas
 11. Snow Arena Druskininkuose

Kur keliauti su vaikais Lietuvoje ir ne tik?

Kur geriausia keliauti su vaikais, norintiems atostogų ne Lietuvoje?

Dauguma Estravel kelionių ekspertų keliauja su atžalomis, tad tikrai žino, kokios kryptys ir veiklos įvairaus amžiaus vaikams gali būti įdomios! O ko reikia tobuloms atostogoms su vaikais? Profesionalaus patarimo kokį viešbutį ir kokią kryptį rinktis, kad visų šeimos narių poreikiai būti suderinti. Puikiai subalansuotoms šeimų atostogoms geriausias kelionių idėjas! 

Pramogų parkai

Idealus atostogų variantas šeimoms, ieškančioms aktyvių ir labai smagių atostogų idėjos. Keliaukite į Disneilendą Paryžiuje ir vaikams sukurkite tikrą pasaką, gyvendami prabangiame viešbutyje-pasakų pilyje. Pasakų ir knygų mėgėjams idealiai tiks Astrid Lindgren pasakų parkas Švedijoje – prie viso to ir kelionė smagi, nes keliausite ne tik automobiliu, bet ir keltu per Baltijos jūrą! Lego konstruktorių gerbėjams rekomenduojame keliauti į Legolendą Danijoje. Norintiems daugiau laiko praleisti laukinėje gamtoje, tačiau kartu pasikrauti ir adrenalinio – puikus variantas Heidės ir Serengečio parkai vienoje kelionėje Vokietijoje.

Kur keliauti su vaikais Lietuvoje ir ne tik?

Turkija ir Egiptas 

Turkija ir Egiptas – dvi populiariausios atostogų kryptys ne tik tarp lietuvių, bet ir viso pasaulio keliautojų. Kodėl šios kryptys idealiai tinkamos atostogoms su vaikais? Saulėti orai, geri smėlio paplūdimiai, kokybiški viešbučiai su didelėmis teritorijomis plačiu “viskas įskaičiuota” paslaugų spektru ir stipriomis animatorių programomis, beveik visi 4-5* viešbučiai turi vaikų užimtumo klubus įvairaus amžiaus vaikams, viešbučiuose dalis baseinų būna šildomi ir turi nusileidimo kalnelius, o didesni viešbučiai turi net nuosavus vandens parkus. Tad veiklos čia puikioms atostogoms gausu ne tik vaikams, bet ir suaugusiems!

Jungtiniai Arabų Emyratai 

Norintiems su šeima keliauti į egzotiškesnius kraštus, tačiau ne per daug toli nuo Kur keliauti su vaikais Lietuvoje ir ne tik? Lietuvosrekomenduojame atostogoms rinktis Jungtinių Arabų Emyratų perlą – Abu Dabį. Čia yra ne tik kokybiški, arabiška prabanga spindintys viešbučiai, bet ir daugybė pramogų aplink. Keliaujant su vaikais Abu Dabyje verta aplankyti garsųjį “Ferrari World” pramogų parką, kuris labai patiks greičio ir automobilių mėgėjams, norintiems vandens pramogų – rekomenduojame keliauti į spalvingąjį “Yas Waterworld”: vandens parką. Viešint Abu Dabyje patogu pasiekti ir Dubajų, kuriame vaikams tikrai patiks povandeninis zoologijos parkas ir milžiniškas akvariumas.

Norintiems tolimos egzotikos

Šeimoms, norinčioms keliauti į tolimesnius kraštus, rekomenduojame rinktis keliones su vaikais į Dominikos Respubliką. Estravel kelionių ekspertai Dominikos Respubliką Karibų jūros regione vadina “egzotiškąja Turkija”, kur keliautojus lepina labai geri orai, balto smėlio paplūdimiai ir puikūs, dideli viešbučiai su “viskas įskaičiuota’.

Norintys keliauti su vaikais taip pat neapsiriks pasirinkęRobinson” tinklo viešbutį Tailande. Viešbučio teritorija labai didelė, vaikams yra “Roby” vaikų klubas su daugybe veiklų, o tėvams – platus pasirinkimas sportinių veiklų: joga, tenisas, golfas ir dar gausybė kitų. Netoliese Puketo salos, kurioje Kur keliauti su vaikais Lietuvoje ir ne tik?įsikūręs viešbutis – taip pat yra Similan ir Surino salos, kurios ir didelius, ir mažus keliautojus sužavės povandeninio pasauliu.

Kuo naudingesni kelionių patarimai ir įdomesnės kelionių idėjos – tuo smagiau pažinti pasaulį. O planuodami savo atostogas su šeima – visa tai tikrai rasite Estravel kelionių centre! Kelionę drąsiai kviečiame užsakyti ar dėl jos pasikonsultuoti su Estravel kelionių konsultantais.

Planuojantiems atostogas, geriausios 2020 m. kelionių idėjos: