Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kur keliauti su vaikais Lietuvoje ir ne tik?

Kelionės su vaikais tėveliams gali tapti tikru iššūkiu – mažesnes atžalas sudominti įvairiais muziejais ar  pažintiniais takais gana sudėtinga, mažyliai greit pavargsta, o norint surasti įdomių ir interaktyvių lankytinų vietų Lietuvoje, gali tekti skirti nemažai laiko. Nacionalinė turizmo skatinimo agentūra “Keliauk Lietuvoje”, kartu su vaikiškų knygų autore Danguole Kandrotiene ir iliustratore Jurgita Ranceviene kviečia skaityti nemokamą knygelę, su 40 įdomiausių lankytinų vietų 4-7 metų amžiaus vaikams. Ją atsisiųsti galite paspaudę čia.

Kur keliauti su vaikais Lietuvoje? 

Specialioje nemokamoje knygelėje “Pasaibos kelionė: Po Lietuvą: ką veikti, kai nežinai, ką veikti?”, kur po Lietuvą keliauja ir nuotykius pasakoja smagusis personažas – vaikų draugas Pasaiba, pateikiama net 40 kelionių Lietuvoje idėjų – nuo Lietuvos Jūrų muziejaus ir Pepės Vilaitės Jonavos rajone, iki Pelėdų parko Vilniaus rajone ir indėniško kaimo Klaipėdos rajone. Visą Pasaibos kelionių po Lietuvą žemėlapį rasite paspaudę čia.

O kad Lietuvoje nuotykių ieškoti su atžalomis būtų dar smagiau, knygelės autoriai pasirūpino žaismingais “Mažojo keliautojo” sertifikatais, kuriuos gaus mažyliai, Pasaibos pėdomis apkeliavę visas knygelėje nurodytas vietas. Tėveliai šį sertifikatą galės parsisiųsti nuskenavę knygelėje esantį QR kodą. Daugiau informacijos apie Pasaibos knygelę su idėjomis, kur keliauti su vaikais Lietuvoje, ieškokite čia

40 idėjų kelionėms su vaikais po Lietuvą

 1. Panevėžio gamtos mokykla
 2. Pelėdų parkas
 3. Paukščių kaimas
 4. Ukmergės balandžiai
 5. Vinetu kaimas
 6. Eglutės žaisliukų muziejus
 7. Skaidrios valtys
 8. Giliuko ir Kaštoniuko takas
 9. Taurų parkas
 10. Lietuvos jūrų muziejus
 11. Šunų muziejus
 12. Telšių meškos
 13. Jurakalnio apžvalgos bokštas
 14. Biržų krašto muziejus “Sėla”
 15. Raubonių parkas “Dino Dragon” 
 16. Safari parkas
 17. Anykščių šilelio eko basų kojų takas
 18. Labirintų parkas
 19. Aukštaitijos siaurasis geležinkelis
 20. Pepės vilaitė
 21. Žaislų muziejus
 22. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai
 23. Šeimyniškėlių (Vorutos) piliakalnio istorinis kompleksas
 24. Katinų muziejus
 25. Raganų muziejus
 26. Laumės sodyba prie Mūšos tyrelio
 27. Lėlių namai
 28. Varlių namelis
 29. Zuikių muziejus
 30. Triušiukų slėnis
 31. Plaukiojančios sūpuoklės
 32. Druskos studija
 33. Kukurūzų labirintas
 34. Ūkis “Alpakos Trakai”
 35. Dubingių žirgynas
 36. Lietuvos Etnokosmologijos muziejus
 37. Liepkalnio žiemos bei vasaros pramogų parkas 
 38. Kauno miesto muziejaus Tautinės muzikos skyrius
 39. Rožinis dramblys
 40. Vaikų literatūros muziejus

Kur keliauti su vaikais Lietuvoje rekomenduoja Estravel kelionių ekspertai? 

“Keliauk Lietuvoje” kelionėms su vaikais skirtų lankytinų vietovių sąrašas – tikrai gausus, tačiau šį sąrašą dar gali papildyti ir Estravel kelionių ekspertai!  Kur dar keliauti su vaikais Lietuvoje? Neabejojame, kad mažiesiems įspūdį paliks:

 1. Arklio muziejus
 2. Birštono centrinis parkas
 3. Velnių muziejus 
 4. Aviacijos muziejus
 5. Apverstas namas 
 6. Vasaros rogučių trasa
 7. Ožiukų mokykla
 8. Insektariumas 
 9. UNO laipynių ir pramogų parkai
 10. Tarzanijos nuotykių parkas
 11. Snow Arena Druskininkuose

Kur geriausia keliauti su vaikais, norintiems atostogų ne Lietuvoje?

Dauguma Estravel kelionių ekspertų keliauja su atžalomis, tad tikrai žino, kokios kryptys ir veiklos įvairaus amžiaus vaikams gali būti įdomios! O ko reikia tobuloms atostogoms su vaikais? Profesionalaus patarimo kokį viešbutį ir kokią kryptį rinktis, kad visų šeimos narių poreikiai būti suderinti. Puikiai subalansuotoms šeimų atostogoms geriausias kelionių idėjas! 

Aktyvus poilsis Madeiroje

Planuojantiems šeimos kelionę per rudens moksleivių atostogas ir ne tik vienas geriausių pasirinkimų bus Portugalijos sala – Madeira! Šioje saloje daugiau nei pusę metų dirbusi, su visa šeima gyvenusi ir keliavusi Estravel vadovė Žydrė tikina, kad ši sala paliks didžiulį įspūdį tiek mažiausiems, tiek ir jų tėveliams.

,,𝑆𝑎𝑙𝑜𝑠 𝑙𝑒𝑣𝑎𝑑𝑢̨ 𝑡𝑎𝑘𝑎𝑖 – 𝑣𝑎𝑖𝑘𝑎𝑚𝑠 𝑦𝑟𝑎 𝑛𝑒 𝑚𝑎𝑧̌𝑖𝑎𝑢 𝑝𝑎𝑡𝑟𝑎𝑢𝑘𝑙𝑢̄𝑠 𝑛𝑒𝑖 𝑘𝑜𝑚𝑝𝑖𝑢𝑡𝑒𝑟𝑖𝑛𝑖𝑎𝑖 𝑧̌𝑎𝑖𝑑𝑖𝑚𝑎𝑖. 𝑀𝑎𝑛 𝑣𝑖𝑠𝑎𝑑𝑎 𝑑𝑧̌𝑖𝑎𝑢𝑔𝑖𝑎𝑠𝑖 𝑠̌𝑖𝑟𝑑𝑖𝑠, 𝑘𝑎𝑖 𝑚𝑎𝑡𝑎𝑢 𝑗𝑎𝑢𝑛𝑢𝑜𝑠𝑖𝑢𝑠 𝑘𝑒𝑙𝑖𝑎𝑢𝑡𝑜𝑗𝑢𝑠 𝑛𝑒 𝑡𝑖𝑘 𝑣𝑒𝑧̌𝑖𝑚𝑒̇𝑙𝑖𝑢𝑜𝑠𝑒, 𝑏𝑒𝑡 𝑖𝑟 𝑘𝑜𝑝𝑖𝑎𝑛𝑡 𝑖̨ 𝑘𝑎𝑙𝑛𝑢𝑠 𝑡𝑒̇𝑣𝑢̨ 𝑛𝑒𝑠̌𝑖𝑜𝑘𝑙𝑒̇𝑠𝑒. 𝐷𝑖𝑑𝑧̌𝑖𝑎𝑢𝑠𝑖𝑎𝑠 𝑀𝑎𝑑𝑒𝑖𝑟𝑜𝑠 𝑝𝑟𝑖𝑣𝑎𝑙𝑢𝑚𝑎𝑠 – 𝑑𝑎𝑢𝑔 𝑠𝑎𝑢𝑙𝑒̇𝑡𝑢̨ 𝑑𝑖𝑒𝑛𝑢̨, 𝑠̌𝑣𝑒𝑙𝑛𝑖 𝑜𝑟𝑜 𝑡𝑒𝑚𝑝𝑒𝑟𝑎𝑡𝑢̄𝑟𝑎” – prisiminimais iš kelionės su vaikais po Madeirą dalinasi Estravel vadovė Žydrė. Besidomintiems kelione į Madeirą, esame paruošę išsamų įrašą apie dažniausiai užduodamus klausimus apie atostogas šioje saloje.

Pramogų parkas Danijoje

Kelionė į Legolendą Danijoje – visų vaikų svajonė. Pamačius milžinišką žaidimų aikštelę su pačiais naujausiais atrakcionais atsispirti pramogoms ir nuotaikingam šėlsmui negali net ir suaugusieji. Garsus Legolendo pramogų parkas yra įsikūręs Bilundo mieste prie pat oro uosto. Šiam pramogų parkui sukurti buvo panaudota net 45 milijonai lego kaladėlių! Esame tikri, kad iš šios kelionės tiek suaugę, tiek vaikai parsiveš geriausius įspūdžius ir grįš namo su plačiausiomis šypsenomis!

Estravel kelionų ekspertas Remigijus šią vasarą taip pat lankėsi Legolendo pramogų parke su savo šeima! Visus jo ir jo šeimos kelionės įspūdžius rasite čia. 

Turkija ir Egiptas 

Turkija ir Egiptas – dvi populiariausios atostogų kryptys ne tik tarp lietuvių, bet ir viso pasaulio keliautojų. Kodėl šios kryptys idealiai tinkamos atostogoms su vaikais? Saulėti orai, geri smėlio paplūdimiai, kokybiški viešbučiai su didelėmis teritorijomis, plačiu “viskas įskaičiuota” paslaugų spektru ir stipriomis animatorių programomis. Beveik visi 4-5* viešbučiai turi vaikų užimtumo klubus įvairaus amžiaus vaikams. Viešbučiuose dalis baseinų būna šildomi ir turi nusileidimo kalnelius, o didesni viešbučiai turi net nuosavus vandens parkus. Tad veiklos čia puikioms atostogoms gausu ne tik vaikams, bet ir suaugusiems! 

Norintiems tolimos egzotikos

Šeimoms, norinčioms keliauti į tolimesnius kraštus, rekomenduojame rinktis kelionę su vaikais į Maldyvus. Šiame rojaus kampelyje veiklos netrūks tiek suaugusiems, tiek ir mažiesiems keliautojams. 24/7 “viskas įskaičiuota” maitinimo paslaugos, įvairios vandens pramogos (kajakai, irklentės, paviršinis ar giluminis nardymas), grupinės sporto treniruotės, sauna, kokybiškas SPA, erdvus beraštis baseinas ir daugiau!

Norintys keliauti su vaikais taip pat neapsiriks pasirinkęRobinson” tinklo viešbutį Tailande. Viešbučio teritorija labai didelė, vaikams yra “Roby” vaikų klubas su daugybe veiklų, o tėvams – platus pasirinkimas sportinių veiklų: joga, tenisas, golfas ir dar gausybė kitų. Netoliese Puketo salos, kurioje įsikūręs viešbutis – taip pat yra Similan ir Surino salos, kurios ir didelius, ir mažus keliautojus sužavės povandeninio pasauliu.

Kuo naudingesni kelionių patarimai ir įdomesnės kelionių idėjos – tuo smagiau pažinti pasaulį. O planuodami savo atostogas su šeima – visa tai tikrai rasite Estravel kelionių centre! Kelionę drąsiai kviečiame užsakyti ar dėl jos pasikonsultuoti su Estravel kelionių konsultantais.