Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Laimėkite Estravel kelionių čekį specialiame „LACTO SEVEN“ žaidime

Kelionių planavimas – ne tik malonumas, bet ir be galo svarbus žingsnis. Pakitusios klimato sąlygos, orai ir  mityba kitoje šalyje turi įtakos mūsų savijautai, tad verta pasirūpinti kad ji būtų puiki. Jei ji tokia ir bus, kelionė bus dar įsimintinesnė. Kad kelionės laukti būtų smagiau, kviečiame sudalyvauti mūsų partnerių – suomių farmacijos įmonės „Vitabalans“ paruoštame žaidime ir laimėti maisto papildų rinkinį arba NET 199 €  vertės Estravel kelionių čekį!

Laimėkite Estravel kelionių čekį specialiame „LACTO SEVEN“ žaidime

Dalyvaukite žaidime ir laimėkite Estravel kelionių čekį!

Kviečiame dalyvauti žaidime, kurio metu galite laimėti „Vitabalans“ „LACTO SEVEN“ produktų rinkinius ar 199 € vertės Estravel kelionių čekį!  

Žaidimo sąlygos:

  • Apsilankykite „LACTO SEVEN“ svetainėje.
  • Teisingai atsakykite į visus žaidimo klausimus apie „LACTO SEVEN“ produktą.
  • Laukite žaidimo pabaigos, kol bus paskelbti žaidimo nugalėtojai – jie bus skelbiami vasario 29 d.

Kas yra „LACTO SEVEN“? 

Laimėkite Estravel kelionių čekį specialiame „LACTO SEVEN“ žaidime„LACTO SEVEN“ yra skandinaviškos kokybės maisto papildas, atsakingas už puikią imuninės sistemos bei žarnyno veiklą. Žinome, kad kulinariniai atradimai kelionės metu – labai svarbūs. Per juos ne tik numalšiname alkį, bet ir susipažįstame su kita kultūra. Visų organizmai  skirtingi, tad kitų šalių virtuvių patiekalai gali išbalansuoti žarnyno veiklą, o šis maisto papildas gali padėti to išvengti.

„LACTO SEVEN“ sudėtyje yra ir vitamino D – būtent jo lietuviams keliautojams taip dažnai trūksta! Vitamino D galite gauti keliaudami po šiltus kraštus ir kartu su maisto papildu. Daugiau apie  „LACTO SEVEN“ skaitykite čia. 

Estravel kelionių čekis – geriausia dovana ne tik sau, bet ir artimam žmogui

Laimėkite Estravel kelionių čekį specialiame „LACTO SEVEN“ žaidime

Estravel kelionių čekį galite ne tik laimėti, bet ir padovanoti brangiam žmogui. Dovanodami Estravel čekį prisidedate prie norų įgyvendinimo ir nudžiuginate prisiminimais, kurie išlieka ilgam! Juo galima atsiskaityti už gurmanišką vakarienę restorane, skrydžių bilietus ar prisidėti prie kelionės aplink pasaulį – kad įspūdžiai būtų nepamirštami! Užsakykite Estravel kelionių čekį jau dabar ir padovanokite nuostabias patirtis visam gyvenimui! Visos paslaugos, už kurias galite atsiskaityti kelionių čekiu ir kaip užsakyti Estravel kelionių čekį rasite čia. 

Įdomiausios savaitgalio kelionės:

Populiariausi kruizai:

Artimos egzotinės kryptys:

Įdomiausios pažintinės kelionės

Tolima egzotika: