Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionių naujienos: 5 sav.

Kelionių pasaulyje šią savaitę – daug rimtų įvykių. Vakar iš Europos Sąjungos išstojo Jungtinė Karalystė, Pasaulinė sveikatos organizacija skelbia ekstremalią padėtį dėl koronaviruso, dėl jo taip pat atšaukiama daug skrydžių Kinijoje. Ką reikia žinoti apie šiuos dalykus keliautojams? Kur keliauti ieškantiems alternatyvų? Labai naudingi kelionių patarimai, susisteminta ir aiškiai pateikta informacija ir kaip visuomet – geriausi kainų pasiūlymai kelionėms – kaip ir kiekvieną šeštadienio rytą.

Sausio 31

Sausio 31 dieną JK oficialiai išstojo iš Europos Sąjungos, tačiau iki pat gruodžio 31 d. bus pereinamasis laikotarpis. Kokie pokyčiai laukia keliautojų? Kokios ES tvarkos vis dar galioja Jungtinei Karalystei? Visi atsakymai – mūsų blog’e.

 

 

 

 

 

 

Sausio 31

Koronavirusas – ko gero dažniausiai aptarinėjama tema paskutinėmis dienomis. Paruošėme išsamią atmintinę pagal patikimus šaltinius: kokių prevencijos priemonių imasi Lietuva, ką rekomenduoja Pasaulinė sveikatos organizacija ir dar daugiau – Estravel blog’e.

 

 

 

 

 

 

 

 

Sausio 30

Dėl koronaviruso pavojaus daugelis aviakompanijų atšaukia skrydžius į Kiniją ir iš jos arba mažina skrydžių reisus. Kokios aviakompanijos atšaukia skrydžius, kaip elgtis ir ką rekomenduojame mes – labai naudinga informacija kiekvienam keliautojui.

 

 

 

 

 

 

 

 

Sausio 29

Kur keliauti, kai skrydžiai į Azijos pusę atšaukiami? Rinktis puikias alternatyvas Amerikoje. Atrinkome labai geras kainas skrydžiams į Niujorką, Torontą ir kitus didmiesčius – jomis dalinamės su jumis. Skrydžių bilietus ilgai nelaukę galite užsakyti internetu.

 

 

 

 

 

 

 

Sausio 28

Graikija – lietuvių labai pamėgta atostogų kryptis. Tiems, kas mėgsta “viskas įskaičiuota” poilsį ir vienos kelionės metu nori pažinti keletą Graikijos salų – puikūs kruizai po Graikiją ir aplinkinius uostus. Įskaičiuotas ne tik maitinimas, bet ir ekskursijos bei arbatpinigiai laivo personalui.

 

 

 

 

 

 

 

Sausio 28

Kad kelionės teiktų kuo įsimintinesnius įspūdžius, nebūtina keliauti toli ir ilgam. Puikias patirtis Jums suteiks trumpi, vos 2 n. teminiai kruizai Baltijos jūra: Lietuvos šokių, moksleivių atostogų, moters dienos ir kiti! Šiuos Ryga-Stokholmas kruizus taip pat galite užsakyti internetu.

 

 

 

 

 

 

 

Sausio 27

Jungtinės Amerikos Valstijos – didelės, tad išsirinkti ką aplankyti planuojant kelionę – gali užtrukti labai daug laiko ir pastangų. Mes šį darbą jau padarėme už Jus – atrinkome 3 puikius kelionių automobiliu po JAV maršrutus – rytinė, vakarinė JAV pakrantė ir Aliaską su profesionaliai sudarytais maršrutais.

 

 

 

 

 

 

 

Sausio 26

Niekada nežinome, kas gali nutikti kelionėje. Džiaugiamės, kad keliautojai vis mieliau užsako kelionių draudimą. Reaguodami į pastarųjų dienų aktualijas dėl koronaviruso norime priminti apie medicininių išlaidų draudimą, kuris net koronaviruso atveju kompensuoja skubią med. pagalbą. Užsakykite draudimą internetu estravel.lt

 

 

 

 

 

 

 

Sausio 26

Atsilaisvino 1 vieta į unikalią patyriminę kelionę Kenijoje! Nepraleiskite progos prisijungti prie nuostabios moterų grupės jau vasario 10 d.! Kelionės programoje Jūsų laukia: laukinės gamtos grožis safaryje, poilsis ir savęs pažinimas su lektorėmis iš Lietuvos.