Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

33-ios savaitės kelionių naujienos

Jeigu esate iš tų, kurie ieško originalių ir išskirtinių atostogų, o ne tingaus poilsio Turkijoje – šis naujienlaiškis Jums. Mes žinome, kaip suplanuoti unikalų poilsį:

  • naktiniai vandens ir pėščiomis nepasiekiami maršrutai Lietuvoje;
  • visapusiškai subalansuotos aktyvios atostogos nepaliekant viešbučio užsienyje;
  • asmeninis augimas įspūdingoje patyriminėje kelionėje ir dar daugiau!

Kokias naujas patirtis kviečiame išbandyti dar šį savaitgalį ir kokias unikalias keliones rekomenduojame užsakyti dar iki rudens?  Visi atsakymai – 33 savaitės kelionių naujienų ir geriausių pasiūlymų apžvalgoje!

KELIONIŲ NAUJIENOS IŠSKIRTINIAMS POTYRIAMS LIETUVOJE

Ieškote netradicinio poilsio idėjų Lietuvos pajūryje? “Malonūs nuovargiai” – naujas 110 km maršrutas, norintiems aktyvių veiklų ir dieną, ir naktį. Maršruto kūrėjai dieną kviečia grožėtis “Mirusiomis kopomis” ir bevaikštant atrasti laukinius Karklės paplūdimius, naktį plaukti kanojomis Danės upe ir dar daugiau! 4 dienos nepamirštamų įspūdžių – iš anksto užsirezervavus dalyvavimą!

Ar žinote, kad 08.19 pasaulis švenčia Švyturių dieną? Ši diena bus minima ir Klaipėdoje jau šį šeštadienį (08.17). Ši šventė Klaipėdoje ypatinga tuo, kad tai vienintelė diena metuose, kada lankytojams atviras 44 m. aukščio Klaipėdos švyturys! Sužinokite kada ir kaip į jį patekti šiemet!


KELIONIŲ PASIŪLYMAI IEŠKANTIEMS UNIKALIŲ ATOSTOGŲ

Kur Estravel kelionių eskpertai rekomenduoja mėgautis išskirtinai kokybiškomis atostogomis, kur idealiai dera paplūdimio poilsis, sveika gyvensena ir aktyvus laisvalaikis? Jei nesate iš tų, kuriems reikia tik lėto paplūdimio poilsio, rinkitės atostogas “Robinson” viešbučiuose: sveika mityba, daugybė aktyvių veiklų didelėse viešbučio teritorijose, individualios ir grupinės jogos bei pilateso treniruotės, dideli teniso kortai ir golfo laukai. Atrinkome 3 puikius “Robinson” viešbučius Portugalijoje, Tunise ir Tailande, kur atostogos bus tikrai išskirtinė patirtis!

Ko reikia tikroms moteriškoms atostogoms? Daug laiko sau ir galimybės geriau save pažinti, smagios bendraminčių kompanijos, pasakiško paplūdimio ir gamtos peizažų! Dar yra laisvų vietų į moterų stovyklą laukinėje Kenijoje 202 m. vasario mėnesį – stovykloje Jus lydės profesionalios kelionės vedlės: Milda Sabienė ir Viktorija Šatkauskienė, su kuriomis ne tik leisitės į savęs pažinimo kelionę, bet ir laukinės Kenijos gamtos pažinimą gražiausiuose šalies rezervatuose.

Norint užsakyti skrydžius labai geromis kainomis, nereikia visuomet laukti akcijų – pakanka pasikliauti Estravel kelionių ekspertų rekomendacijomis, nes mes visad žinome kokioms kryptims galioja labai geros kainos! Patogūs skrydžiai puikiomis kainomis į vienus gražiausių pasaulio kampelių, norintiems planuoti keliones savarankiškai – internetu 24/7.