Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Startavo išankstiniai 2020-2021 m. rudens-žiemos kelionių pardavimai

Kokios atostogos geriausios? O gi tokios, kurios iš anksto suplanuotos! Ar girdėjote, kad didysis kelionių organizatorius „Novaturas“ jau startavo su išankstiniais 2020-2021 m. rudens-žiemos kelionių pardavimais? Tinkamiausias laikas planuoti rudens-žiemos atostogas – DABAR, nes tik iki balandžio mėn. 30 d. taikomos geriausios kelionių įsigijimo sąlygos poilsiui Hurgadoje, Šarm aš Šeiche ir Tenerifėje!

Kodėl dabar yra pats tinkamiausias metas užsakyti rudens-žiemos keliones?

Pirmieji įsigiję keliones moka mažiausiai, renkasi iš geriausių pasiūlymų ir naudojasi išankstinių pardavimų privalumais:

✔️ Pradinė imoka 50 eurų.
Pirmoji įmoka už kelionę Jums kainuos TIK 50 eurų asmeniui. Kitą kelionės kainos dalį turėsite sumokėti ne vėliau kaip likus 28 dienoms iki kelionės pradžios.

✔️ Mažiausios kainos garantija.
Mažiausios kainos garantija – artėjant žiemos sezonui kelionių kainos tik augs. Įsigiję kelionę dabar išvengsite kelionės kainos augimo ir papildomų kaštų įsigyjant kelionę.

✔️ Auksinė galimybė keisti kelionę.
Auksinė galimybė jums suteikia teisę keisti kelionės planus visiškai nemokamai. Galėsite koreguoti kelionės datą, trukmę, viešbutį, kambario tipą ir/ar kelionės maršrutą/ sezoną likus 28 d. iki numatyto išvykimo dienos.

✔️ Galimybė pasirinkti skrydį.
Jūsų skrydis į priekį yra ryte, o atgal grįžti norite vėliausiu vakariniu reisu? Pasinaudokite šia nemokama paslauga (galioja tik tose kryptyse, kur yra daugiau nei vienas skrydis per dieną ir tik esant laisvoms vietoms pageidaujamame skrydyje) ir vieną iš į užsakytos kelionės paketą įeinančių skrydžių pakeiskite kitu.

✔️Nemokamas keliautojo vardo ir pavardės keitimas.
Galimybė nemokamai 1 kartą 1 keliaujantį asmenį pakeisti kitu keliaujančiu asmeniu. Svarbu atkreipti dėmesį, kad turi būti išlaikomos užsakymo metu galiojančios kelionės sutarties sąlygos bei užsakymo metu galiojusi kaina. keliautojo vardo ir pavardės keitimas galimas tik jei iki išvykimo datos yra likę ne mažiau nei 21 d.

✔️ Didžiausia viešbučių ir kelionės datų pasiūla.
Užsakinėdami kelionę iš anksto turite žymiai didesnę pasirinkimo laisvę – renkatės iš plačiausios viešbučių bei kelionės datų pasiūlos, o ne tik iš to, kas liko.

Įsigykite saulėtas žiemos atostogas už mažiausią kainą jau dabar, nes kainos artėjant žiemai tik didės. Rekomendacijų sąraše nėra Jūsų norimos kelionės ar viešbučio? Estravel kelionių ekspertai pateikė tik pavyzdinius pasiūlymus, tad jei norite konkretaus apsistoti konkrečiame viešbutyje, maloniai kviečiame į mus kreiptis!

Susisiekite su Estravel kelionių agentūros konsultantais nurodytais kontaktais: atvykite į mūsų biurą esantį adresu Konstitucijos pr. 26, susisiekite su mumis el. p. keliones@estravel.lt bei tel. nr. +37052125805 arba užpildykite šią formą Estravel kelionių konsultantas pats su Jumis susisieks!