Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kaip koronaviruso akivaizdoje atšaukti ir planuoti keliones?

Koronavirusas koreguoja kelionių planus keliautojams visame pasaulyje. Estravel kelionių agentūros ekspertai rekomenduoja prieš atšaukiant ar planuojant naują kelionę, patarimo teirautis savo kelionių konsultanto bei, priimant sprendimą, remtis oficialių šaltinių pateikiamomis rekomendacijomis. 

Planuojant naują kelionę yra ir daugybė būdų, kaip sumažinti galimas rizikas. Norintiems atšaukti keliones į koronaviruso paliestas zonas – galimybių taip pat yra. Viskas ką reikia žinoti apie kelionių atšaukimą ir planavimą koronaviruso akivaizdoje – šiame Estravel kelionių agentūros ekspertų parengtame blogo įraše.

Į kokias šalis nerekomenduojama vykti dėl koronaviruso pavojaus? 

Šiuo metu URM rekomenduoja atsisakyti kelionių į visas pasaulio šalis. Apie tai, ar URM rekomenduoja šiuo metu vykti į šalį ar ne, galite sužinoti oficialiame ministerijos puslapyje čia

Ką daryti, jei turiu skrydžių bilietus į kryptis, į kurias URM vykti nerekomenduoja?  

Gera žinia keliautojams, norintiems keisti skrydžių planus – daugelis aviakompanijų keliautojams leidžia atšaukti skrydžius ir susigrąžinti pinigus arba keisti kelionės datas. Aviakompanijų, vykdančių daugiausiai skrydžių iš Lietuvos, bilietų keitimo sąlygas rasite paspaudę čia

Ką daryti, jei turiu kelionę iš kelionių organizatorių “Novaturas” ir “Itaka Lietuva”?

Verta žinoti, kad kelionių planus taip pat lanksčiomis sąlygomis leidžia keisti kelionių organizatoriai “Novaturas” ir “Itaka Lietuva”.
“Novaturo” kelionių keitimo sąlygos
“Itaka Lietuva” kelionių keitimo sąlygos

Kokios yra standartinės atšaukimo sąlygos? 

Standartines kelionių atšaukimo sąlygos yra nurodytos kelionių organizatorių sutartyse. Aviabilietų atšaukimo sąlygos priklauso nuo aviakompanijos, kurios vykdo Jūsų užsakytus skrydžius.  Viešbučių atšaukimo sąlygos priklauso nuo konkretaus užsakyto viešbučio. 

Jeigu keliones, skrydžių bilietus, paslaugas viešbučiuose ir kitas paslaugas užsakinėjote Estravel kelionių agentūroje ir norite keisti kelionės planus – drąsiai kreipkitės į Estravel kelionių konsultantus.

Kokios vartotojų, vykstančių į keliones savarankiškai, teisės, jeigu užsakytų paslaugų vartotojas nori atsisakyti savo noru?

Paspaudę čia rasite naujausią pranešimą iš VVTAT dėl kelionių atšaukimo/keitimo organizavimo dėl koronaviruso grėsmės.

Kaip planuojant kelionę sumažinti rizikas, apsaugoti savo pinigus, o prireikus – be problemų atšaukto keliones? 

Rekomenduojame planuojant keliones visuomet kreiptis į Estravel kelionių agentūrą, o ne planuoti keliones savarankiškai. Mes gauname tik patikimą, oficialią informaciją įvairių turizmo asociacijų visame pasaulyje, aviakompanijų, kelionių organizatorių, ekskursijų bei pervežimų kompanijų ir kitų mūsų partnerių, tad žinome naujausią informaciją iratrinkę naudingiausius patarimus operatyviai pasidaliname su keliautojais. 

Jeigu planuodami kelionę norite sumažinti rizikas, rekomenduojame apsvarstyti galimybę: 

  • užsakyti aviabilietų draudimą;
  • poilsiui rinktis viešbutį, kuris grąžina pinigus; 
  • rinktis tik lanksčias sąlygas siūlančius ekskursijų bei pervežimų tiekėjus. 

Plačiau apie šias ir dar daugiau galimybių, kaip sumažinti rizikas planuojant keliones, skaitykite mūsų kelionių ekspertų parengtame blogo įraše.

Kur dar galiu rasti naudingos su koronavirusu susijusios informacijos apie kelionių planavimą ir atšaukimą? 

Koronaviruso ir kelionių tema keliautojams esame parengę nemažai naudingos informacijos, kurią vertina ir dalinasi net didieji žiniasklaidos portalai. Pateikiame keletą naudingų nuorodų, kuriose rasite daugiau vertingos informacijos koronaviruso ir kelionių klausimais.