Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

DĖMĖSIO!
Į šią šalį šiuo metu Užsienio reikalų ministerija vykti nerekomenduoja.

Ką daryti keliautojams, turintiems skrydžių bilietus kelionėms dar šiam pavasariui?

24.03.2020 0
Atnaujinta kovo 26 d. Skrydžių atšaukimas/keitimas dėl koronaviruso pandemijos - viską ką reikia žinoti keliautojams, turintiems skrydžių bilietus kelionėms iki 2020 m. gegužės mėn. pabaigos. Pateikiame aviakompanijų, skraidančių iš Lietuvos sąlygas bilietų keitimui.

Svarbi informacija lietuviams įstrigusiems užsienyje

23.03.2020 0
Atnaujinta kovo 27 d. Tikime, kad šiuo neramiu laikotarpiu būtina solidarizuotis ir padėti sugrįžti į šalį tautiečiams. Šiuo metu organizuojami specialūs skrydžiai sugrąžinti lietuvius į Lietuvą. Visa informacija - šiame blogo įraše.

Kokios vartotojų teisės, keliones atšaukiant dėl koronaviruso grėsmės?

18.03.2020 0
VVTAT pateikė naujausią informaciją dėl vartotojų teisių ir kelionių atšaukimo dėl koronaviruso pavojaus. Naudinga žinoti visiems keliautojams bei kelionių organizatoriams ir agentūroms.

Skrydis 03.18 Helsinkis-Vilnius, norintiems grįžti į Lietuvą

17.03.2020 0
DĖMESIO - bus vykdomas užsakomasis skrydis kovo 18 d. Helsinkis-Vilnius, norintiems grįžti į Lietuvą. Yra laisvų vietų. Kaina 573 €/asm.  Norinčius patekti į šį skrydį prašome registruotis pildant šią anketą. Susisieksime su užsiregistravusiais kuo greičiau.

Lietuva uždaro savo sienas užsieniečiams. Ką reikia žinoti keliautojams?

14.03.2020 0
Atnaujinta kovo 14 d. Lietuva uždaro sienas nuo kovo 14 d. Ką tai reiškia? Ką daryti, jei šiuo metu esate užsienyje? Į kokias šalis draudžiama vykti? Estravel ekspertų patarimai.

Raginame nukelti savo suplanuotas keliones

12.03.2020 0
Reaguodami į URM rekomendacijas nekeliauti iki 2020 m. balandžio 14 dienos dėl koronaviruso pavojaus, raginame nukelti keliones vėlesniam laikui.

Ką daryti keliautojams, turintiems skrydžių bilietus į JAV? 

12.03.2020 0
Atnaujinta kovo 13 d. Dėl koronaviruso grėsmės, JAV prezidentas paskelbė, kad nuo kovo 13 d. iki balandžio 13 d. JAV uždaro sienas visiems skrydžiams iš 26 Šengeno zonos šalių. Ką daryti, jeigu šiam laikotarpiui turite skrydžių bilietus į JAV?

Informacija norintiems keisti skrydžių planus dėl koronaviruso

09.03.2020 0
Atnaujinta kovo 19 d. Šiame blogo įraše pateikiame aviakompanijų pateiktas sąlygas ir svarbią informaciją, norintiems dėl koronaviruso pavojaus pakeisti savo skrydžių planus. Gavę naujus pranešimus iš aviakompanijų - šį blogo įrašą atnaujinsime. Kviečiame sekti naujienas ne tik estravel.lt, bet ir mūsų Facebook bei Instagram paskyrose. 

Kaip koronaviruso akivaizdoje atšaukti ir planuoti keliones?

08.03.2020 0
Koronavirusas koreguoja kelionių planus keliautojams visame pasaulyje. Tačiau ar tikrai verta pasiduoti masinei panikai ir iš karto planuoti kelionės atšaukimą? Viskas ką reikia žinoti apie kelionių atšaukimą ir planavimą koronaviruso akivaizdoje - šiame Estravel kelionių agentūros ekspertų parengtame blogo įraše.