Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Keliavimo apribojimai nuo gruodžio 16 d.

18.12.2020 0
Kas keičiasi kelionių pasaulyje sugriežtinus karantiną nuo gruodžio 16 d.? Apie keliavimo ribojimus ir pokyčius vienoje vietoje - Estravel blogo įraše.

Keliauti tampa paprasčiau: saviizoliaciją keičia neigiamas Covid-19 testas

27.11.2020 0
Džiugi žinia lietuviai gali keliauti plačiau ir daugiau. Aiškiai aprašėme informaciją, kur keliauti ar atostogauti šį rudenį ar žiemą be saviizoliacijos arba keičiant saviizoliaciją neigiamu testu.

Aviakompanijų planai šiai dienai

16.06.2020 0
Koronavirusas keičia ne tik keliautojų, bet ir aviakompanijų planus. Kokie skrydžiai šiai dienai planuojami atnaujinti iš Lietuvos oro uostų? Atnaujinta informacija - šiame blogo įraše.

Sienų atidarymas: kokios šalys ir kada atsiveria keliautojams?

03.06.2020 0
Atnaujinta 06.04 Koronavirusas privertė pasaulį uždaryti sienas, tačiau džiugu, kad pamažu šalių sienos vėl atveriamos ne tik būtinosioms repatriacijos ar verslo kelionėms, bet ir keliautojams, pasiilgusiems pažinimo džiaugsmo.  Dar gegužės mėn. Baltijos šalys atvėrė savo “kelionių burbulą”, o dabar stebime pasaulį sekantį šiuo pavyzdžiu. Kokios šalys ir kada atveria sienas keliautojams? Viskas ką reikia žinoti […]

Atnaujinami skrydžiai į/iš Frankfurto oro uosto. Ką reikia žinoti keliautojams?

29.05.2020 0
Džiugios žinios pasiilgusiems kelionių – pamažu atnaujinami komerciniai keleiviniai skrydžiai. Viena pirmųjų aviakompanijų, atnaujinusių skrydžius – vokiečių bendrovė “Lufhansa”, startuojanti su skrydžiais iš Frankfurto oro uosto. Mūsų žiniomis, pirmieji paskelbti reisai jau išparduoti, o būsimi – pildosi labai greitai. Kada bus vykdomi skrydžiai Vilnius-Frankfurtas-Vilnius? Kokias kryptis šiai dienai keliautojai gali pasiekti iš Frankfurto oro uosto? […]

Skrydžių bilietų keitimas

29.05.2020 0
Atnaujint balandžio 11 d. Skrydžių atšaukimas/keitimas dėl koronaviruso pandemijos - viską ką reikia žinoti keliautojams, turintiems skrydžių bilietus kelionėms iki 2020 m. gegužės mėn. pabaigos. Pateikiame aviakompanijų, skraidančių iš Lietuvos sąlygas bilietų keitimui.

Keliavimas karantino metu

22.05.2020 0
Atnaujinta balandžio 8 d. Nuo balandžio 4 d. buvo sugriežtintos atvykimo į Lietuvą sąlygos. Kokiais keltais dar galima grįžti į Lietuvą? Kokiu atveju bus vykdomi nauji repatriaciniai skrydžiai? Visa informacija - Estravel ekspertų parengtame blogo įraše.

Kaip pakeisti kelionę?

19.05.2020 0
Dėl koronaviruso pandemijos Lietuvoje veikiantys kelionių organizatoriai suteikia galimybę keisti numatytus kelionių planus. Pateikiame "Novaturo", "Itaka Lietuva", "TUI Lenkija" ir "TUI Vokietija" kelionių keitimo sąlygas.

Apklausa keliautojams: kaip COVID-19 pakeitė kelionių planus?

07.04.2020 0
Šiuo metu vykdome apklausą apie tai, kaip COVID-19 pakeitė kelionių planus. Kviečiame joje sudalyvauti ir pasidalinti savo patirtimi - užtruksite kelias minutes. Baigę vykdyti apklausą pasidalinsime jos rezultatais Estravel kelionių bloge.