Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Ko keliautojai dažniausiai klausia apie Maldyvus?

01.03.2021 0
Žinome, kad vis daugiau keliautojų planuoja atostogas Maldyvų salose, tad parengėme išsamią dažniausiai apie Maldyvus užduodamų klausimų atmintinę, su kuria planuoti kelionę į šias pasakiško grožio salas bus paprasčiau. 

Didinamas skrydžių į Stambulą skaičius iš Vilniaus

25.02.2021 0
Džiugios žinios keliautojams – nuo 2021 m. kovo 14 d. didinamas skrydžių Stambulas – Vilnius – Stambulas dažnis. Skrydžius vykdo viena geriausių aviakompanijų Europoje – “Turkish Airlines”.  Skrydžiai bus vykdomi 5 kartus per savaitę: pirmadieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais ir šeštadieniais pagal žemiau nurodytą tvarkaraštį. Tvarkaraštyje skrydžių laikai nurodyti vietiniais laikais (Vilniaus – Lietuvos laiku, Stambulo – […]

Virtualios konferencijos organizavimas – idėjos kaip paįvairinti dalykinį renginį

24.02.2021 0
Estravel ekspertų idėjos, kaip galima paįvairinti konferenciją ar kitą dalykinį renginį, kad jis būtų ne ką mažiau inovatyvus, interaktyvus ir motyvuojantis nei gyvas renginys.

Išbandykite virtualų renginį | Interaktyvus magijos šou

22.02.2021 0
Estravel komanda vėl organizuoja virtualių renginių demo sesijas-webinarus. Jau vasario 24 d. mūsų klientai ir visi smalsuoliai galės išbandyti ypatingą renginį - interaktyvų magijos šou. 

Viskas ką turite žinoti apie keltų bilietų užsakymą Estravel

19.02.2021 0
Estravel parduoda keltų bilietus jau daugiau kaip 20 metų, todėl turime sukaupę tikrai nemenką patirtį ir puikiai išmanome keltų bilietų, maršrutų specifiką. Nepaisant pandeminės situacijos, pratęsto karantino ir su juo susijusių naujausių apribojimų šalies viduje, visos keltų kompanijos, plaukiančios Baltijos jūra vykdo plaukimus bei keliavimas iš Lietuvos ir į Lietuvą – leidžiamas. Svarbu, susipažinti ir […]

#Estraveltalentai keliauja: D.U.K Žydrei apie Madeirą

18.02.2021 0
Ką reikia žinoti apie keliavimą į Madeirą dabar? Tiesiogiai iš darbostogų Madeiroje į dažniausiai užduodamus klausimus Jums atsako Estravel vadovė Žydrė.

Kaip užtikrinti kuo sklandesnį grįžimą į Lietuvą?

17.02.2021 0
Kad Jūsų atvykimas į Lietuvą būtų kuo sklandesnis ir patikra truktų kaip įmanoma trumpiau, primename, kad daugumą dokumentų galite pasiruošti iš anksto. 

Virtualių renginių TOP 5 Jūsų komandai – kodėl verta juos organizuoti?

17.02.2021 0
Labiausiai Estravel klientų pamėgti virtualių žaidimų ir komandos formavimo veiklų TOP 5 - Estravel ekspertų įžvalgos ir pozityvūs klientų atsiliepimai.

Kokius dokumentus nuo šiol reikia turėti, atvykstant į Lietuvą?

08.02.2021 0
Nuo vasario 8 d., Lietuvos oro uostuose bei Klaipėdos jūrų uoste, įvestos papildomos atvykstančių keleivių kontrolės procedūros, siekiant sumažinti koronaviruso plitimo riziką.