Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionės į Maroką: kuo Marokas skiriasi nuo Egipto, Tuniso ir kitų keliautojų pamiltų krypčių?

20.09.2023 0
Spalio 31 d., pradedami vykdyti labai patogūs, tiesioginiai skrydžiai iš Rygos į Marakešą - mėtine arbata kvepiantį, autentikos kupiną ir rožinių statinių pilną Maroko didmiestį. Marokas nuostabus - tačiau kuo jis skiriasi nuo aplinkinių krypčių - Egipto, Tuniso, Madeiros ir Kanarų salų?

Priminimas: grįžta patogūs skrydžiai į Seišelius!

18.09.2023 0
Puikios žinios tolimų egzotinių kelionų gerbėjams - nuo spalio 30 d., grįžta patogūs skrydžiai į Seišelius! Seišelius per savaitę, su labai patogiomis jungtimis per Stambulo oro uostą (skrendant iš Vilniaus), bus galima pasiekti net 3 kartus per savaitę.

9 priežastys keliauti ir prisidėti prie gerų darbų | 37 sav. naujienos

15.09.2023 0
Šią savaitę skubame su Jumis pasidžiaugti gražiomis iniciatyvomis, šviežiausiais kelionių įspūdžiais iš tolimos Azijos, pozityviais pokyčiais aviacijoje, geriausiomis sąlygomis užsakyti poilsines, pažintines keliones ir daug daugiau. Apie viską išsamiai - 37 sav. Estravel apžvalgoje.

Atsakingos iniciatyvos: Estravel ACME Grupės “Gerų darbų mugėje”

15.09.2023 0
Džiaugiamės, kad galime ne tik planuoti keliones savo klientams bei partneriams, bet ir kartu dalyvauti gražiose ir atsakingose iniciatyvose. Šią savaitę Estravel dalyvavo kasmetiniame mūsų klientų ACME Grupės jubiliejiniame 30-mečio labdaros renginyje “Gerų darbų mugėje”. Apie ką šis renginys? Kviečiame skaityti Estravel bloge.

Patarimai planuojantiems kelionę į Japoniją

14.09.2023 0
Svajojantiems ir planuojantiems keliauti į Japoniją, paruošėme atmintinę, kurioje rasite atsakymus į šiuos klausimus: kokie dokumentai reikalingi? Kokie praktiniai patarimai keliaujant į Japoniją? Ką būtina žinoti keliaujant po Japoniją traukiniais? Kokias lankytinas vietas rekomenduoja pamatyti Estravel komanda?

Vilnius švenčia 700-ąjį gimtadienį | Renginiai Vilniuje

12.09.2023 0
Ar žinote, kad sausio 25 d. Vilniaus miestui sukako net 699 metai? Gimtadienio proga mieste įžiebtas įspūdingas šviesų festivalis, su kurio pradžia pradedame laukti ir 700-ojo Vilniaus jubiliejaus. Artėjantį 700 metų jubiliejų Vilnius švenčia ne tik šį savaitgalį, bet ir visus metus.

Mūsų mintys su Maroku

11.09.2023 0
Estravel komanda ir visas pasaulis širdimi ir mintimis yra su Maroku. Šį savaitgalį Maroką supurtė 6,3 balo stiprumo žemės drebėjimas. Estravel komanda nedelsiant susisiekė su kelionių partneriais Maroke.

Kodėl verta keliauti kruizu? Žydrės įspūdžiai iš kruizo “MSC Virtuosa” laivu

09.09.2023 0
Iš nuostabaus kruizo po šiuos unikalius Arabijos jūros uostus ką tik grįžo Estravel vadovė Žydrė ir nekantrauja įspūdžiais ir naudingomis rekomendacijomis pasidalinti su keliautojais. Laivas “MSC Virtuosa”, kuriuo plauksite - vienas naujausių jūrose. Ką Žydrė pataria keliautojams norintiems keliauti šiuo kruizu? Skaitykite kelionių ekspertės rekomendacijas!

#Estraveltalentai keliauja: Irenos įspūdžiai ir patarimai keliaujantiems į Albaniją

05.09.2023 0
Estravel kelionių ekspertė Irena ką tik grįžo iš kelionės po Albaniją, ir sako, kad šią kryptį - verta rinktis vasaros kelionei. Sužinokite viską - kodėl Albanija, kaip ją patogiausia pasiekti, ką joje verčiausia pamatyti ir ką verta žinoti kiekvienam keliaujančiam. Jūsų dėmesiui - Irenos įspūdžiai ir kelionių patarimai planuojantiems kelionę į Albaniją.