Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Svarbi žinia norintiems keliauti šią vasarą ir kt. 24 sav. kelionių naujienos

17.06.2022 0
Šią vasarą norinčių keliauti paskutinę minutę - tūkstančiai, tačiau daugelyje skrydžių jau nebėra vietų iki pat liepos vidurio ar pabaigos, o mažiausių kainų kai savaitė 5* viešbutyje kainuoja 300 € - tikėtis neverta. Leiskite sau rinktis šios vasaros atostogas iš to, ko norite, o ne iš to, kas liko. O norintiems rinktis išskirtines vasaros atostogas - 24 metų sav. kelionių naujienos, idėjos ir svarbios turizmo aktualijos

2022-23 m. žiemos sezono naujiena: skrydžiai į Marakešą iš Rygos

16.06.2022 0
Puikios naujienos skrydžių pasaulyje - pristatome naują 2022-2023 m. žiemos sezono skrydžių kryptį iš Rygos oro uosto - Marakešas! Tad kiek kainuoja lėktuvų bilietai į Marakešą, kuriomis savaitės dienomis bus vykdomi skrydžiai ir ką įdomaus pamatyti bei nuveikti Marakeše - sužinosite šiame bloge.

#Estraveltalentai keliauja: Irenos įspūdžiai ir patarimai keliaujantiems į Albaniją

13.06.2022 0
Estravel kelionių ekspertė Irena ką tik grįžo iš kelionės po Albaniją, ir sako, kad šią kryptį - verta rinktis vasaros kelionei. Sužinokite viską - kodėl Albanija, kaip ją patogiausia pasiekti, ką joje verčiausia pamatyti ir ką verta žinoti kiekvienam keliaujančiam. Jūsų dėmesiui - Irenos įspūdžiai ir kelionių patarimai planuojantiems kelionę į Albaniją.

Vilnius pradėjo švęsti 700-ąjį gimtadienį | Renginiai Vilniuje

08.06.2022 0
Ar žinote, kad sausio 25 d. Vilniaus miestui sukako net 699 metai? Gimtadienio proga mieste įžiebtas įspūdingas šviesų festivalis, su kurio pradžia pradedame laukti ir 700-ojo Vilniaus jubiliejaus. Artėjantį 700 metų jubiliejų Vilnius švenčia ne tik šį savaitgalį, bet ir visus metus.

Daugybė progų švęsti 22-ąją metų savaitę | 22 sav. kelionių naujienos

03.06.2022 0
Sveikiname keliautojus sulaukus vasaros ir visus Tėčius su gražia švente - Tėvo diena, kurią švęsime rytoj. Apsikabinkite ir pabūkite kartu su Tėčiu - juk toks laikas yra didžiausia, gražiausia ir geriausia dovana, ką gali gauti kiekvienas vaikas ir jo tėvai. O būti kartu galite įvairiai - tiek namie, tiek gamtoje, tačiau, žinoma, įdomiausias laikas kartu bus kelionėse! Norintiems su visa šeima kuo greičiau nerti į saulėtą vasaros poilsį - ryškiausios 22 metų savaitės kelionių idėjos ir naujienos.

#Estraveltalentai keliauja: Dianos įspūdžiai ir patarimai keliaujantiems į Kroatiją

03.06.2022 0
Kroatija - viena gražiausių, kultūriškai ir istoriškai įdomiausių šalių Europoje. Estravel kelionių ekspertė Diana prieš porą savaičių svečiavosi šioje nuostabioje šalyje ir patyrė tai, ką Kroatija turi geriausio. Susigulėjus visiems įspūdžiams - įdomiausias Dianos patirtis ir vertingiausius kelionių patarimus Jums sudėjome į šį blogo įrašą.

Atsakymai į šiuo metu aktualiausius klausimus keliautojams: žiūrėkite specialios konferencijos vaizdo įrašą

02.06.2022 0
Kada pirkti kelionę norint sutaupyti daugiausiai? Koks naujas reiškinys yra “keršto turizmas”? Kokios naujos kryptys vasaros pradžioje panaikino visus COVID-19 ribojimus? Į visus klausimus keliautojams tradicinėje, kasmetinėje spaudos konferencijoje atsako Estravel vadovė, Nacionalinės Turizmo verslo asociacijos prezidentė - Žydrė Gavelienė.

Kur keliauti: kelionės tiesioginiais skrydžiai iš Lietuvos 2022 m.

02.06.2022 0
Ieškote kelionių idėjų, kur keliauti 2022 m.? Estravel kelionių kalendorius - kalendoriuje rasite ir tiesioginių užsakomųjų skrydžių kryptis, ir jų trukmes, ir keliavimo laikotarpius. Išsirinkti sau atostogas dar nebuvo taip lengva! Keliones į visas kalendoriuje nurodytas šalis ir kurortus galite užsakyti Estravel.

TOP 10 renginių-išvykų nedidelėms komandoms šiai vasarai

01.06.2022 0
Kokie komandos formavimo renginiai bus populiarūs šią vasarą? Estravel pristato Jums TOP 10 renginių-išvykų nedidelėms komandoms šiai vasarai idėjų, kurios bus idealus pasirinkimas vasariškam renginiui su nedidele komanda.