Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Ar jau suplanavote vasaros atostogas? | 21 sav. kelionių naujienos

26.05.2023 0
Paskutinis pavasario savaitgalis primena apie vasaros atostogų sezono pradžią! Dar nesuplanavusiems poilsio, Estravel komanda 21-os sav. kelionių naujienų apžvalgoje paruošė puokštę įdomiausių kelionių idėjų. Jūsų dėmesiui - kelionės romantikams, išskirtinių patirčių kolekcionieriams, lėktuvų bilietų medžiotojams ir daugiau.

Super naujiena: tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Dubajų!

24.05.2023 0
Nerealiai džiugi naujiena visiems keliautojams - nuo lapkričio 1 d. Tiesioginiu skrydžiu iš Vilniaus galėsime keliauti į prabangųjį Dubajų! Tai labai puiki žinia keliautojams, nes iki šiol Dubajų galėjome pasiekti tik jungiamųjų skrydžių pagalba.

Kanada pigiau už Turkiją, naujas muziejus: 20 sav. kelionių naujienos

19.05.2023 0
Iki vasaros lieka vis mažiau laiko - ar jau žinote, kur atostogausite? 20-osios metų savaitės aktualijų keliautojams apžvalgoje paruošėme Jums vasariško poilsio naujienų, informaciją apie naujas pramogas Lietuvoje ir puikių pasiūlymų tiems, kurių vasaros kelionės jau suplanuotos.

Naujiena – automobilių muziejus Vilniuje

19.05.2023 0
Vilniuje atsidarė nauja laisvalaikio ir pramogų vieta - automobilių muziejus. Tai didžiausias automobilių muziejus Lietuvoje. Kiek ir kokių automobilių eksponatų čia bus galima išvysti? Kokios įėjimo bilietų kainos? Kodėl tai puiki vieta ne tik laisvalaikio praleidimui, bet ir įmonės renginiui? Plačiau skaitykite Estravel bloge.

Kur keliauti: kelionės tiesioginiais skrydžiai iš Lietuvos 2023 m.

18.05.2023 0
Ieškote kelionių idėjų, kur keliauti 2023 m.? Estravel kelionių kalendorius - kalendoriuje rasite ir tiesioginių užsakomųjų skrydžių kryptis, ir jų trukmes, ir keliavimo laikotarpius. Išsirinkti sau atostogas dar nebuvo taip lengva! Keliones į visas kalendoriuje nurodytas šalis ir kurortus galite užsakyti Estravel.

Kada prasidės tiesioginiai skrydžiai į Dubajų, Tenerifę? | 19 sav. kelionių naujienos

12.05.2023 0
19-tąją metų savaitę užbaigiame su fantastiškomis kelionių naujienomis! Tiek daug naujų tiesioginių skrydžių iš Vilniaus, žiemos atostogų idėjų ir ne tik. Skanios ryto kavos ir įkvėpimo kelionių planavimui!

Kur slidinėsime 2024 m. žiemą? | Skirtumai tarp Italijos, Prancūzijos ir Austrijos

10.05.2023 0
Kur slidinėsite šią žiemą? Jei dar neturite idėjos - Estravel rekomenduoja Jums rinktis iš tų krypčių, į kurias šį žiemos sezoną bus vykdomi tiesioginiai užsakomieji skrydžiai: Italija, Prancūzija ir naujiena - Austrija. Iki 2023. m. rugpjūčio 31 d. vyksta išankstiniai slidinėjimo kelionių pardavimai. Nepraleiskite įsigyti žiemos kelionę geriausiomis užsakymo sąlygomis.

Akcija lėktuvų bilietams į JAV

09.05.2023 0
Ieškantiems unikalių skrydžių maršrutų turime super pasiūlymą - vienos kelionės metu aplankykite kelis JAV miestus (Niujorkas, Majamis, Los Andželas ir Sanfranciskas). Skrydžių bilietų kainos startuoja tik nuo 465 €. Galimas tarpinis sustojimas - nemokama nakvynė Stambule. Lėktuvų bilietus galima užsakyti tik tiesiogiai per Estravel kelionių konsultantą.

Šaltibarščių festivalis Vilniuje 2023 m.

05.05.2023 0
Ką planuojate birželio 10 dieną? Tie, kurie dievina Lietuvą garsinančius rožinius šaltibarščius - rinksis Vilniuje, nes čia vyks Šaltibarščių festivalis.