Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Tiesioginiai skrydžiai į Islandiją ir kt. 21 sav. naujienos

24.05.2024 0
Paskutinis pavasario savaitgalis primena apie vasaros atostogų sezono pradžią. Kur keliauti, kaip išsirinkti tinkamiausią kryptį atostogoms ir dar daugiau aktualios informacijos apie keliones - 21 sav. Estravel naujienų apžvalgoje.

Lufthansa Allegris – naujas orlaivių interjero dizainas ir dar labiau personalizuotos keleivių patirtys skrydyje

23.05.2024 0
Lufthansa aviakompanija pristatė dar komfortiškesnes ir ypatingesnes skrydžių patirtis su naujo dizaino ir koncepto lėktuvo interjeru, kurio konceptas pavadintas Luftansa Allegris. Lufthansa Allegris - tai konceptas, kuris tiek ekonominės, tiek verslo klasės keleiviui suteiks daugiau individualumo bei skrydžio patirčių personalizavimo galimybių. Plačiau - Estravel bloge.

„Baltic Connecting 2024“ praūžė su trenksmu

23.05.2024 0
Vienas didžiausių Estravel laimėjimų šią gegužę - didžiausio Baltijos šalyse B2B turizmo verslo renginio „Baltic Connecting 2024“, įgyvendinimas ir koordinavimas.  „Baltic Connecting 2024“ renginio tikslas - suburti turizmo profesionalus iš viso pasaulio ir pristatyti patraukliausias turizmo galimybes Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje svečiams iš pačių tolimiausių pasaulio kraštų. Esame dėkingi Lietuvos turizmo skatinimo agentūrai „Keliauk Lietuvoje“ už profesionalų organizavimą, išskirtinį pasitikėjimą, laisvę kūrybai ir partnerystę paverčiant renginį realybe. Plačiau - Estravel bloge.

Naujienos keliaujantiems iš Vilniaus oro uosto 2024 m. vasarą

20.05.2024 0
Ką svarbu žinoti keliaujantiems iš Vilniaus oro uosto 2024 m. vasarą? Estravel komanda trumpai pristato kaip sklandžiai pasiruošti kelionei į oro uostą, kokių skrydžių naujienų nepraleisti ir į kokias saulėtas kryptis verta šiemet planuoti atostogas.

Kur keliauti: kelionės tiesioginiais skrydžiai iš Lietuvos 2024 m.

17.05.2024 0
Ieškote kelionių idėjų, kur keliauti 2024 m.? Estravel kelionių kalendorius - kalendoriuje rasite ir tiesioginių užsakomųjų skrydžių kryptis, ir jų trukmes, ir keliavimo laikotarpius. Išsirinkti sau atostogas dar nebuvo taip lengva! Keliones į visas kalendoriuje nurodytas šalis ir kurortus galite užsakyti Estravel.

Kelionės į Turkiją: ne tik Antalija ir “viskas įskaičiuota”

17.05.2024 0
Turkija - ne tik Antalija, Alanija ir “viskas įskaičiuota”. Turkija labai didelė ir įvairi, čia pažinti ir pamatyti tikrai yra labai daug ką. Norintiems ne tik lėto poilsio prie Viduržemio jūros, bet ir unikalių kelionių patirčių Turkijoje - Estravel rekomendacijos.

Vilniaus oro uosto parkingo rekonstrukcija

16.05.2024 0
Keliautojams, į Vilniaus oro uostą atvykstantiems automobiliu teks keisti senus įpročius, nes visam laikui uždarytas automobilių užvažiavimo prie išvykimo terminalo kelias (pandusas). Kur veiks vadinamoji „Kiss and Fly“ zona? Kas galės naudotis senuoju pandusu? Plačiau apie naujieną - Estravel bloge.

Šaltibarščių festivalis Vilniuje 2024 m.

14.05.2024 0
Nuostabi žinia Lietuvos gastronomijoje - apie maistą rašanti interneto svetainė tasteatlas.com pateikė 17-os skaniausių šaltų sriubų iš viso pasaulio sąrašą, tarp kurių pateko ir lietuviški šaltibarščiai! Be to, šiam gaivinančiam, rožiniam patiekalui - dedikuotas festivalis, kuris jau 2024 m. birželį vyks Vilniuje. Plačiau - Estravel bloge.

Puiki naujiena: tiesioginiai skrydžiai į Reikjaviką su “PLAY airlines”

13.05.2024 0
Nuostabi naujiena keliautojams - iš Lietuvos tiesioginius reguliariuosius skrydžius pradės vykdyti aviakompanija, kurios iki šiol Lietuvoje dar nebuvo - PLAY airlines. Nuo 2024 m. gegužės 25 d. aviakompanija vykdys tiesioginius skrydžius maršrutu Vilnius - Reikjavikas - Vilnius.