Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kur keliauti 2022-23 m. rudens-žiemos sezoną? | “airBaltic” skrydžių naujienos

05.07.2022 0
Šis rudens-žiemos sezonas bus pirmasis po pandemijos, kai į daugelį šalių galėsime keliauti tik su minimaliais arba visiškai be jokių ribojimų. Tad tokią progą tiesiog būtina atšvęsti keliaujant! Estravel partneriai airBaltic šiemet turi labai gerų naujienų ir pozityvių pasikeitimų planuojantiems keliones keleto mėnesių bėgyje. Kokios jos? Kviečiame sužinoti!

Kaip kartu surinkome 30 000 eurų pagalbai Ukrainai? | Estravel kelionių naujienos 26 sav.

01.07.2022 0
Šį savaitgalį Estravel komandai ypatinga proga - liepos 3 d. Estravel Vilnius American Express sukanka 25 metai! Džiaugiamės šia nuostabia švente ir patikiname Jus - švęsime ne tik savaitgalį, bet ir visus metus, tad sekite mūsų naujienas ir laukite įdomiausių kelionių idėjų, staigmenų, akcijų ir daugiau! O dabar - grįžkime prie to, ką 25 metus mylime labiausiai: prie kelionių idėjų, turizmo naujienų ir aktualijų, 26-os metų savaitės apžvalgoje.

Tikra svajonių kelionė: 25 dienų nuotykis po JAV. Pažinkite JAV keliaudami oru, žeme ir vandeniu

01.07.2022 0
Ar kada nors pagalvojote, kad keliauti atostogų galėtumėte ne savaitę ar dvi, o beveik mėnesį? O kas, jeigu tą mėnesį keliautumėte po įspūdingiausias, gražiausias ir įdomiausias Jungtinių Amerikos Valstijų vietas? Jeigu skaitant mintyse jau piešiate save stovint Didžiajame Kanjone, ragaujant niujorkietišką picą netoli Laisvės statulos, mėgaujantis tapybiškais Vašingtono, pramogų sostinės Las Vegaso ar Niagaros krioklių peizažais ar kruizu plaukiant aplink tropines Havajų salas - unikali 25 dienų pažintinė kelionės po JAV - skirta Jums.

Nemokama nakvynė Stambule – kaip ją gauti?

01.07.2022 0
Jūsų kelionių planuose numatomi skrydžiai su vienomis geriausių avialinijų Europoje - "Turkish Airlines"? Tuomet Estravel kelionių ekspertai rekomenduoja pasinaudoti išskirtine galimybe ir gauti nemokamą nakvynę Stambule!

Kelioniniai sveikinimai visiems Jonams ir Janinoms! | 25 sav. kelionių naujienos

23.06.2022 0
Estravel komanda sveikina visus Jonus ir Janinas su smagiausiomis varduvėmis! Lietuvoje Joninės - tikrai didelė šventė. Gyvenimą turime tik vieną, todėl švęsti - reikia! O mums ir mūsų keliautojams pati didžiausia šventė yra kelionės, jų planavimas, įgyvendinimas ir kelionių prisiminimai. Tad kur keliauti kviečiame 25 metų savaitę? Pozityvios ir įtraukiančios kelionių naujienos - šventiškam Joninių rytui.

2022-23 m. žiemos sezono naujiena: skrydžiai į Marakešą iš Rygos

16.06.2022 0
Puikios naujienos skrydžių pasaulyje - pristatome naują 2022-2023 m. žiemos sezono skrydžių kryptį iš Rygos oro uosto - Marakešas! Tad kiek kainuoja lėktuvų bilietai į Marakešą, kuriomis savaitės dienomis bus vykdomi skrydžiai ir ką įdomaus pamatyti bei nuveikti Marakeše - sužinosite šiame bloge.

#Estraveltalentai keliauja: Irenos įspūdžiai ir patarimai keliaujantiems į Albaniją

13.06.2022 0
Estravel kelionių ekspertė Irena ką tik grįžo iš kelionės po Albaniją, ir sako, kad šią kryptį - verta rinktis vasaros kelionei. Sužinokite viską - kodėl Albanija, kaip ją patogiausia pasiekti, ką joje verčiausia pamatyti ir ką verta žinoti kiekvienam keliaujančiam. Jūsų dėmesiui - Irenos įspūdžiai ir kelionių patarimai planuojantiems kelionę į Albaniją.

Nauji tiesioginiai skrydžiai į vasaros kryptis ir kt. 23 sav. kelionių naujienos

09.06.2022 0
Prabėgo dar viena vasaros savaitė. Šią savaitę naujienos labai palankios tiems keliautojams, kurie planuoja keliones tiesioginiais užsakomaisiais skrydžiais, švenčių ir kruizų gerbėjams. Kviečiame skaityti ir sužinoti svarbiausias 23-ios metų savaitės Estravel kelionių naujienas.

Renginiai Klaipėdoje – ką veikti Klaipėdoje šią vasarą?

08.06.2022 0
Klaipėdai šiemet ypatingi metai - miestas švenčia savo 770-ąjį jubiliejų! O tai reiškia, kad įvairiais jubiliejiniais renginiais, koncertais, festivaliais visą vasarą gali džiaugtis ir miesto gyventojai, ir miesto svečiai. Estravel atrinko ryškiausių ir įdomiausių vasaros renginių Klaipėdoje sąrašą bei turiningo poilsio Klaipėdoje pasiūlymus.