Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Webinaras apie Madeirą

04.03.2021 0
Nemokamas Estravel webinaras kovo 17 d., kuriame Estravel vadovė Žydrė tiesiogiai iš Madeiros ir kiti svečiai papasakos, kodėl pavasario atostogoms verta rinktis šią nuostabią salą.

Ko keliautojai dažniausiai klausia apie Maldyvus?

01.03.2021 0
Žinome, kad vis daugiau keliautojų planuoja atostogas Maldyvų salose, tad parengėme išsamią dažniausiai apie Maldyvus užduodamų klausimų atmintinę, su kuria planuoti kelionę į šias pasakiško grožio salas bus paprasčiau. 

Saugus keliavimas šiandien ir privalumai pasiskiepijusiems

25.02.2021 0
Estravel webinaras, kuriame išgirsite ne tik visus atsakymus į su kelionėmis susijusius klausimus, bet ir sužinosite dabartines kelionių aktualijas: populiaurios kryptis tiesioginiais reisais iš Lietuvos, keliavimo ypatumai pasiskiepijus ar persirgus ir daugiau!

Kur ir kodėl keliauti per moksleivių Velykų atostogas?

24.02.2021 0
Artėja viena gražiausių ir didžiausių pavasario švenčių - Velykos, o su jomis ir moksleivių pavasario atostogos, tad dabar yra pats geriausias metas planuoti keliones šiam laikotarpiui. Taigi, kur keliauti su visa šeima per šias Velykas ir moksleivių atostogas?

#Estraveltalentai keliauja: D.U.K Žydrei apie Madeirą

18.02.2021 0
Ką reikia žinoti apie keliavimą į Madeirą dabar? Tiesiogiai iš darbostogų Madeiroje į dažniausiai užduodamus klausimus Jums atsako Estravel vadovė Žydrė.

Virtualių renginių TOP 5 Jūsų komandai – kodėl verta juos organizuoti?

17.02.2021 0
Labiausiai Estravel klientų pamėgti virtualių žaidimų ir komandos formavimo veiklų TOP 5 - Estravel ekspertų įžvalgos ir pozityvūs klientų atsiliepimai.

Podkastas “Prisiskraidėm”: su Ž. Gaveliene

11.02.2021 0
pie negrįžtamą pokytį kelionėse specialiame podkaste “Prisiskraidėm” kartu su aviacijos ekspertu Simonu Barkumi kalbasi Estravel vadovė Žydrė.

Webinaras apie verslo keliones 2021 metais

04.02.2021 0
Darbo tikslais keliauti galima, tačiau planuojant tokią kelionę reikia žinoti apie taikomus saugumo reikalavimus - apie visa tai Estravel webinare, jau šį trečiadienį.

Svarbi informacija keliaujantiems tranzitu

02.02.2021 0
Aktuali informacija keliautojams apie tai, kokius dokumentus reikia turėti, kertant pagrindinius Europos oro uostus ar vykstant žemės transportu tranzitu.