Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Ką reikia žinoti keliaujant į/per Latviją ir kt. 42 sav. kelionių naujienos

22.10.2021 0
Pratęstos rudens mokinių atostogos, svarbūs aviakompanijų pakeitimai planuojantiems skrydžius į/per Stambulą ir Stokholmą, aktualijos Latvijoje. Kas dėl visų šių naujienų keičiasi keliautojams? Viskas ką reikia žinoti - Estravel 42-os sav. aktualijų apžvalgoje.

#Estraveltalentai keliauja: Benitos įspūdžiai ir rekomendacijos iš Dubajaus

21.10.2021 0
Dubajus - kryptis, apie kurią girdime įspūdingų dalykų - neapsakomai prbangūs viešbučiai, aukščiausi dangoraižiai, geriausi prekybos centrai, unikaliausios lankytinos vietos ir pan. “Ir visa tai - tikra tiesa.”- sako šį rudenį Dubajuje keliavusi Estravel kelionių entuziastė, rinkodaros skyriaus vadovė Benita. 

Kelionių galimybės jaunimui – nemokamos kelionės traukiniais visoje Europoje

18.10.2021 0
Jeigu Jums 18-20 m. - dalyvaukite ES projekte “DiscoverEU” ir gaukite nemokamą “Interrail” traukinio bilietą kelionėms Europoje visam mėnesiui.

JAV nuo lapkričio mėn. atsiveria vakcinuotiems keliautojams

15.10.2021 0
Fantastiškos žinios norintiems keliauti į JAV! Nuo lapkričio mėn. pradžios net 26-ioms Šengeno zonos valstybėms (tarp jų ir Lietuvai) atsiveria Jungtinės Amerikos Valstijos (JAV)! Viskas ką reikia žinoti apie keliavimą į JAV - Estravel blogo įraše.

Antram gyvenimui prikeltame pastate Vilniuje – naujas viešbutis “Calvary”

08.10.2021 0
Ar girdėjote kad Vilniaus mieste, Kalvarijų gatvėje, išdygo naujas žavus viešbutis “Calvary”? Viešbutis įkurtas antram gyvenimui prikeltame XIX a. klasicizmo epochą menančiame pastate, kuriame kadaise veikė pirmasis policijos komisariatas.

Turizmo diena 2021 m.: nemokamos ekskursijos Vilniuje

17.09.2021 0
Estravel komanda kasmet tarptautinę Turizmo dieną švenčia keliaudami, o šiemet keliauti po Vilnių ir švęsti Turizmo dieną kviečiame ir Jus! Rugsėjo 25-26 dienomis, Turizmo dienos proga, Vilniuje vyks nemokamos ekskursijos.

BREXIT: ką reikia žinoti keliautojams Jungtinei Karalystei išstojus iš ES?

07.09.2021 0
Sausio 31 d. įsigalioja garsusi "Brexit" ir Jungtinė Karalystė pasitraukia iš Europos Sąjungos. Kaip tai paveiks keliautojus? Kokie pokyčiai laukia? Visi atsakymai - Estravel kelionių ekspertų blogo įraše.

Kur keliauti su vaikais Lietuvoje ir ne tik?

29.08.2021 0
Kur keliauti su vaikais Lietuvoje ir ne tik? Daugiau kaip 40 įvairiausių kelionių idėjų Lietuvoje ir Estravel kelionių ekspertų rekomendacijos planuojantiems šeimos atostogas Turkijoje, Egipte, pramogų parkuose, Dominikos Respublikoje ir kitose egzotiškose kryptyse.

#EstravelTalentai keliauja: Remigijaus rekomendacijos planuojantiems keliauti į Legolendą Danijoje

04.08.2021 0
Šią vasarą Legolendo pramogų parke Danijoje su šeima lankėsei Estravel kelionių ekspertas Remigijus. Ką reikia žinoti keliaujantiems į Daniją? Kodėl Remigijus su šeima pasirinko būtent Legolendo parką? Ko reikia, norint patekti į Legolendo pramogų parką? Visi atsakymai - žemiau.