Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionė į Laplandiją: įspūdinga žiemos pasaka su Kalėdų Seneliu

07.12.2023 0
Pasibeldus žiemai, galima drąsiai teigti – pasiruošimas šventėms prasidėjo. Kol vieni rašo laiškus Kalėdų Seneliui ir laukia dovanų po egle, kiti patys imasi planuoti kelionę į Laplandiją, o treti dovanas siunčia per „Omniva LT“ ir laukia, kol tokią kelionę laimės. Tad kuo stebuklinga Laplandija ir kodėl verta aplankyti šitą magišką kraštą?

Kaip Vilnius ruošiasi Kalėdoms? Lankytinos vietos Vilniuje

06.12.2023 0
Kiekvienais metais žiemos švenčių laukimas Lietuvos sostinėje Vilniuje būna ypatingas. Vilnius miesto svečiams ir vietiniams gyventojams kuria šventinę nuotaiką, džiugina metai iš metų puoselėjamais tradiciniais renginiais kaip Kalėdų eglės įžiebimu, Kalėdų miesteliu-muge, traukinuku ir kt. įtraukiančiais renginiais bei pramogomis. Kviečiame skaityti kokių Kalėdinių staigmenų šiemet paruošė sostinė šeimoms su vaikais, draugų kompanijoms bei įmonių kolektyvams.

Išankstiniai 2024 m. vasaros kelionių pardavimai

01.12.2023 0
prasideda 2024 m. vasaros kelionių pardavimai - o tai reiškia - geriausios užsakymo sąlygos kelionėms! Kol vieni ieško priežasčių nekeliauti,  kiti ne tik keliauja, bet ir planuoja į priekį, nes žino, kad geriausios kelionių kainos ir daugiausiai laisvų vietų populiariausių viešbučiuose yra užsakant iš anksto. Geriausias laikas gauti mažiausią kainą atostogoms 2024 m. vasarą yra dabar.

#Estraveltalentai keliauja: Gretos patarimai planuojantiems kelionę į Dubajų

30.11.2023 0
Iš Dubajaus ką tik grįžo Estravel kelionių ekspertė Greta. Šviežiausiais kelionės įspūdžiais ir vertingais patarimais planuojantiems kelionę į Dubajų skubame pasidalinti su Jumis, nes Gretos nuomone – prabangiausią, novatoriškiausią ir kosmopolitiškiausią Jungtinių Arabų Emyratų miestą patirti verta kiekvienam keliautojui!

#Estraveltalentai keliauja: 7 dalykai kuriuos būtina patirti kalėdinėje Vienoje

28.11.2023 0
Estravel komanda turi kasmetinę tradiciją - Kalėdinę kelionę, kurią įgyvendiname jau eilę metų. Kartu su kolegomis esame aplankę Paryžių, Amsterdamą, Madeirą, Stambulą, Londoną ir daugelį kitų nuostabių miestų, o 2023 m. kelionės tikslu tapo karališkoji Viena.

#Estraveltalentai keliauja: Žydrės įspūdžiai iš Malaizijos

26.11.2023 0
Malaizija po 2 metų pertraukos vėl atveria sienas keliautojams! Keliauti į šią nuostabią šalį galėsime jau nuo balandžio 1-osios. Malaizija - išskirtinė kryptis, kuri savyje talpina viską, ką Aziją turi geriausio. O kas labiausiai įsiminė Estravel vadovei, kelionių ekspertei Žydrei, keliaujant po Malaiziją - skaitykite ir sužinokite.

47 savaitės kelionių naujienos. Ką verta žinoti dabar?

24.11.2023 0
47 metų savaitė - nuostabi. Rygoje sužibo dar viena Michelin žvaigždė, pasaulis ir kartu mes - švenčiame Black Friday, o savaitę vainikuojame tradicine metine Estravel komandos kelione į karališkąją Vieną! Kol keliaujame patys - labai norime įkvėpti kelionėms ir Jus, tad kviečiame Jus planuoti ir svajoti apie keliones su svarbiausiomis šios sav. kelionių aktualijomis.

Pirmoji Michelin žvaigždė Latvijai ir šalies gurmaniškiausias gidas

24.11.2023 0
Didžiuojamės mūsų broliais latviais ir sveikiname su pirmąja Michelin žvaigždute Rygoje ir džiaugiamės, kad tai jau antroji Michelin žvaigždė Baltijos šalims! Max Cekot Kitchen restoranas Rygoje gavo šį prestižinį apdovanojimą.

Black Friday 2023 m.: nuolaidos kelionėms

22.11.2023 0
Lapkričio 24 d. visas pasaulis švęs Black Friday - didžiąją išpardavimų ir nuolaidų dieną. Gera žinia ta, kad juodasis penktadienis Estravel prasideda anksčiau! Kviečiame pasinaudoti juodai geromis nuolaidomis kruizinėms, poilsinėms ir kitoms kelionėms!