Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

#Estraveltalentai keliauja: Kelionė į Aliaską: Pažintis su Ankoridžu

07.06.2024 0
Estravel kelionių centro vadovė ir kelionių eskspertė Žydrė dalinasi įspūdžiais iš Aliaskos. Be to, dalinamės puikia žinia - lėktuvų bilietams į Aliaską galioja nereali akcija!

Žiemos naujiena: kelionės į Šri Lanką tiesioginiais užsakomaisiais skrydžiais iš Vilniaus

06.06.2024 0
Puikios naujienos keliautojams, planuojantiems apie egzotiškas žiemos atostogas ten kur šilta, gera ir beprotiškai įdomu. Nuo 2024 m. spalio 22 dienos, tiesioginiais užsakomaisiais skrydžiais iš Vilniaus galėsime pasiekti Indijos vandenyno perlą - Šri Lanką! Jeigu Šri Lanka yra Jūsų norimų aplankyti šalių sąraše – skaitykite šį įrašą ir sužinokite naudingus kelionių patarimus.

Kur slidinėsime 2024-25 m. žiemą? | Skirtumai tarp Italijos, Prancūzijos ir Austrijos

05.06.2024 0
Kur slidinėsite šią žiemą? Jei dar neturite idėjos - Estravel rekomenduoja Jums rinktis iš tų krypčių, į kurias šį žiemos sezoną bus vykdomi tiesioginiai užsakomieji skrydžiai: Italija, Prancūzija ir Austrija. Iki 2024 m. gegužės 30 d. galima užsakyti slidinėjimo kelionę patraukliausiomis sąlygomis, mažiausia pradine įmoka ir rasti daugiausiai vietų populiariausiuose viešbučiuose geriausiomis kainomis.

Ruoškite slides vasarą | 2024-25 m. žiemos poilsio idėjos

05.06.2024 0
Žinome, kad vasara pats geriausias laikas ne tik mėgautis išsvajotomis atostogomis, bet ir geriausias laikas planuoti 2024-25 m. žiemos keliones. Kodėl? Nes dabar žiemos atostogas galima užsakyti patraukliausiomis sąlygomis, mažiausia pradine įmoka ir rasti daugiausiai vietų populiariausiuose viešbučiuose geriausiomis kainomis.

2024 m. vasaros kelionės

03.06.2024 0
Puikios naujienos – prasidėjo 2024 m. vasaros kelionių išpardavimas – o tai reiškia – geriausios užsakymo sąlygos vasaros kelionėms! Geriausias laikas gauti geriausią kainą vasaros atostogoms 2024 m. yra dabar. Puikios sąlygos užsakyti kelionę iki gegužės 31 d.

Japonija: Japan Rail traukinių bilietai (JR pasas)

20.05.2024 0
Jūsų planuose - kelionė į Japoniją? Patogiausias ir ekonomiškiausias būdas keliauti po Japoniją - kelionės greitaisiais Japan Rail (JR) traukiniais. Estravel - vienintelis Japan Rail traukinių atstovas Lietuvoje - tik pas mus galite įsigyti traukinių bilietus po Japoniją.

Kur keliauti: kelionės tiesioginiais skrydžiai iš Lietuvos 2024 m.

17.05.2024 0
Ieškote kelionių idėjų, kur keliauti 2024 m.? Estravel kelionių kalendorius - kalendoriuje rasite ir tiesioginių užsakomųjų skrydžių kryptis, ir jų trukmes, ir keliavimo laikotarpius. Išsirinkti sau atostogas dar nebuvo taip lengva! Keliones į visas kalendoriuje nurodytas šalis ir kurortus galite užsakyti Estravel.

Kelionės į Turkiją: ne tik Antalija ir “viskas įskaičiuota”

17.05.2024 0
Turkija - ne tik Antalija, Alanija ir “viskas įskaičiuota”. Turkija labai didelė ir įvairi, čia pažinti ir pamatyti tikrai yra labai daug ką. Norintiems ne tik lėto poilsio prie Viduržemio jūros, bet ir unikalių kelionių patirčių Turkijoje - Estravel rekomendacijos.

Puiki naujiena: tiesioginiai skrydžiai į Reikjaviką su “PLAY airlines”

13.05.2024 0
Nuostabi naujiena keliautojams - iš Lietuvos tiesioginius reguliariuosius skrydžius pradės vykdyti aviakompanija, kurios iki šiol Lietuvoje dar nebuvo - PLAY airlines. Nuo 2024 m. gegužės 25 d. aviakompanija vykdys tiesioginius skrydžius maršrutu Vilnius - Reikjavikas - Vilnius.