Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Rotonda – nauja vieta laisvalaikiui ir renginiams Vilniuje

25.11.2022 0
Prieš pat kalėdinį laikotarpį duris gastronominiam laisvalaikiui ir renginiams atvėrė unikali vieta Vilniuje - “Rotonda” Sereikiškių parke. Tai išskirtinė vieta pačiame miesto centre tiek pasibuvimui su šeima, tiek originalioms komandos formavimo, kolektyvo vakarienei ar panašios laisvalaikio praleidimo veikloms.

Kelionių naujienos: 47 sav.

25.11.2022 0
Ką dovanoti, kur dar yra vietų kelionėms per Naujuosius ir kokias keliones galite užsakyti kitų metų vasarai geriausiomis sąlygomis - savaitiniame 47 sav. Estravel naujienlaiškyje.

Kaip Vilnius ruošiasi Kalėdoms? Lankytinos vietos Vilniuje

25.11.2022 0
Kiekvienais metais žiemos švenčių laukimas Lietuvos sostinėje Vilniuje būna ypatingas. Vilnius miesto svečiams ir vietiniams gyventojams kuria šventinę nuotaiką, džiugina metai iš metų puoselėjamais tradiciniais renginiais kaip Kalėdų eglės įžiebimu, Kalėdų miesteliu-muge, traukinuku ir kt. įtraukiančiais renginiais bei pramogomis. Kviečiame skaityti kokių Kalėdinių staigmenų šiemet paruošė sostinė šeimoms su vaikais, draugų kompanijoms bei įmonių kolektyvams.

Kaunas – ne tik Laisvės alėja | Renginio programa komandoms

21.11.2022 0
Nedideliems kolektyvams, iki 20 asm., ieškantiems originalių komandos formavimo veiklų Kaune, paruošėme išsamią pramoginę visos dienos programą. Joje rasite pramogų rekomendacijas, kurios leis pažinti meniškąją miesto pusę, degustacines programas, idėjas, kur skaniai pavakarieniauti, vietas įsimintinai nakvynei Kaune ir daug daugiau.

Black Friday – nuolaidos Celestyal Cruises kruizams

21.11.2022 0
Išskirtinė galimybė pasinaudoti BLACK FRIDAY nuolaidomis Estravel klientų labai pamėgtiems “viskas įskaičiuota” Celestyal Cruises kompanijos kruizams! Labai geros kainos kruizams po Graikijos salas, Turkiją, Egiptą ir daugiau, galioja užsisakant iki 2022.12.06. Išplaukimų datos startuoja 2023 m. pavasarį.

2023 m. vasarą – dar daugiau skrydžių iš Vilniaus į Kopenhagą

18.11.2022 0
Augant keliautojų poreikiui, nuo kitų metų, tiesioginius skrydžius tarp dviejų sostinių vykdys ir Norwegian Air Shuttle. O tai puiki žinia, nes Kopenhagos oro uostas yra reikšminga stotelė verslo keliautojams, studentams bei keliautojams, su tarpiniu persėdimu skrendantiems į tolimas šals.

9 aktualijos, dabar svarbiausios keliautojams | Kelionių naujienos: 46 sav.

18.11.2022 0
Tikime, kad be gausaus pirmojo sniego tikrai yra labai daug aktualijų, kurioms verta skirti savo dėmesį. O kas aktualiausia keliautojams lapkričiui besibaigiant? Apie viską plačiau - Estravel 46 sav. kelionių apžvalgoje.

Šviesų festivaliai Lietuvoje – TOP 6 rekomendacijos

18.11.2022 0
Estravel visuomet turi idėjų kaip tamsesnius žiemos vakarus praleisti įsimintinai su šeima, antrąja puse ar draugų kompanija. Kviečiame praturtinti savo laisvalaikį - šviesų festivaliai Lietuvoje bus puiki idėja. Estravel atrinko Jums TOP 6 šviesų festivalius visoje Lietuvoje.

Akcija kelionėms į Sardiniją – išvykimai 2023 m. vasarą

17.11.2022 0
Dėl ypatingo grožio Sardinija neretai vadinama Europietiškąja Polinezija, o ramaus ir ekskliuzyvinio poilsio gerbėjų - rojumi.  Kviečiame planuoti kelionę į šį Viduržemio jūros perlą, kadangi iki lapkričio 29 d. vykstanti akcija kelionėms į Sardiniją! Paruošėme Jums 3 poilsinių kelionių variantus už itin geras kainas kitų metų atostogoms.