Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Futbolo fanai renkasi Madeirą, TOP viešbutis Abu Dabyje ir daugiau 28 sav. kelionių naujienų

12.07.2024 0
Su džiaugsmu kviečiame skaityti 28 sav. kelionių aktualijas - įsikvėpkite būsimoms atostogoms! Kur geriausia ilsėtis Jungtiniuose Arabų Emyratuose? Kodėl futbolo fanai privalo aplankyti Madeirą? Kokios naujienos ir akcijos svajojantiems apie kruizines atostogas? Ir tai dar ne viskas - kviečiame sužinoti ir daugiau aktualijų, ką turi žinoti kiekvienas kelionių entuziastas.

Naujametinis upių kruizas nuo Vienos iki Budapešto. Kuo ypatingas, kiek kainuoja ir kodėl verta?

11.07.2024 0
Nors dar vasara - Naujametinėmis atostogomis būtina pasirūpinti jau dabar. Tad kviečiame Jus švęsti elegancijos, romantikos ir jaukios šventinės nuotaikos kupinus Naujuosius 2025-uosius metus plaukiant Dunojaus upe, prabangiu AmaWaterways kruizu.

Kuo ypatinga Ocean Cay – privati MSC Cruises sala?

10.07.2024 0
Ocean Cay - privati sala Bahamų salose, kurią sukūrė MSC Cruises kruizinių laivų kompanija išskirtinai savo keliautojams. Dienos apsilankymas Ocean Cay saloje yra įtrauktas į visus kruizų maršrutus Karibų jūroje.

Kelionės į Turkiją: ne tik Antalija ir “viskas įskaičiuota”

17.05.2024 0
Turkija - ne tik Antalija, Alanija ir “viskas įskaičiuota”. Turkija labai didelė ir įvairi, čia pažinti ir pamatyti tikrai yra labai daug ką. Norintiems ne tik lėto poilsio prie Viduržemio jūros, bet ir unikalių kelionių patirčių Turkijoje - Estravel rekomendacijos.

Kas naujo neįtikėtiną populiarumą pelniusių ‘Celebrity Cruises’ laivuose?

01.05.2024 0
2022 m. rudenį keliones jūra pradėjo naujas “Celebrity BEYOND” laivas. O 2023 m. ši kruizinė kompanija keliautojams pristatė dar vieną malonią staigmeną - naują laivą “Celebrity ASCENT”, kuris yra “Celebrity BEYOND” laivo sesuo dvynė. Kuo išsikirtiniai šie du laivai ir kuo jie skiriasi nuo savo seserinių laivų EDGE ir APEX? Kviečiame skaityti blogo įrašą.

Kuo ypatingos 3-jų kartų kelionės? (Seneliai, tėvai, vaikai)

10.03.2024 0
Gražiausios metų šventės - proga ne tik švęsti kartu su šeima, bet ir kartu keliauti. Juk tai vienas iš nedaugelio laikotarpių metuose, kuomet tiek seneliai, tiek vaikai, tiek anūkai gali kartu susibuti bendroms atostogoms. Kuo ypatingos tokios 3-jų kartų kelionės?

Estravel Turizmo mėnuo 2024: specialūs pasiūlymai kruizams

29.01.2024 0
Praėjusių metų sausį keliautojus džiuginome Turizmo savaite, o šiemet džiaugiamės, galėdami nudžiuginti jus visu Estravel Turizmo mėnesiu - skelbiame jo startą! Akcijos kruizinėms kelionėms!

Estravel Turizmo mėnuo 2024: akcijos kelionėms, specialūs pasiūlymai

29.01.2024 0
Praėjusių metų sausį keliautojus džiuginome Turizmo savaite, o šiemet džiaugiamės, galėdami nudžiuginti jus visu Estravel Turizmo mėnesiu - skelbiame jo startą! Akcijos poilsinėms, egzotinėms, pažintinėms, slidinėjimo ir kitoms kelionėms.

Keliavimas su gyvūnais keltais. Ką verta žinoti?

07.12.2023 0
Kelionė su keturkoju draugu suteikia dar daugiau džiaugsmo, jei tinkamai kelionei su gyvūnu pasiruošta. Kad kelionė būtų sklandi, išvengumėte streso tiek Jūs, tiek Jūsų augintinis - pateikiame Baltijos jūra plaukiančių keltų kompanijų taisykles, kurias verta žinoti planuojantiems keliones su gyvūnais.