Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Nemokama nakvynė Stambule – kaip ją gauti?

01.07.2022 0
Jūsų kelionių planuose numatomi skrydžiai su vienomis geriausių avialinijų Europoje - "Turkish Airlines"? Tuomet Estravel kelionių ekspertai rekomenduoja pasinaudoti išskirtine galimybe ir gauti nemokamą nakvynę Stambule!

DFDS keltų parką papildė naujas laivas “Aura Seaways”

27.01.2022 0
Džiugios naujienos planuojantiems keliones keltais Baltijos jūra su DFDS keltų kompanija - DFDS laivų parką papildė visiškai naujas keltas “Aura Seaways”! Tai didžiausias keleivinis-krovininis kompanijos keltas, plaukiosiantis maršrutu Klaipėda-Karlshamnas-Klaipėda.

Alandų salų kruizas: kelionių ekspertės Žydrės rekomendacijos

24.07.2020 0
Nors šiuo metu galimybės keliauti yra ribotos, tačiau jų yra tikrai nemažai ir netgi – sezono naujienų! „Tallink“ kruizinė kompanija keliautojams šią vasarą pristatė džiugią naujieną – unikalų kruizą Baltijos jūra į Alandų salas Suomijoje, kokio iki šiol dar nebuvo. Į kruizą po Alandų salas jau leidosi Estravel Vilnius vadovė Žydrė Gavelienė, kuri dalinasi šviežiausiais […]

Kaip planuojant kelionę sumažinti finansinę riziką?

25.02.2020 0
Mieli keliautojai, planuojant keliones iš anksto, visuomet rekomenduojame pagalvoti apie galimas rizikas ir galimybes, kaip jas galima sumažinti. Jeigu norite keliauti į šalį/zoną/regioną, į kurią vykti gali būti pavojinga dėl plintančio koronaviruso, rekomenduojame kelionės paslaugas užsakyti ne bet kur, o Estravel kelionių agentūroje. Kodėl? Sužinokite čia!

Į ką atkreipti dėmesį planuojant keliones šiemet? Ž. Gavelienės interviu

11.02.2020 0
Pastaraisias metais lietuviai keliauja daug daugiau, ieško naujų krypčių, o svarbiausia - patirčių. Kokias šalis rinktis ateinančiam vasaros sezonui, kaip susiplanuoti atostogas ir kokios  kryptys yra populiariausios? Į šiuos klausimus atsako Žydrė Gavelienė, Estravel Vilnius generalinė direktorė.

Kelionių naujienos: 4 sav.

24.01.2020 0
Jei esate tikras kelionių entuziastas, neabejojame, kad žinote apie didžiąją nuolaidų savaitę Estravel biure, kuri vyksta jau nuo pirmadienio. Šeštadienio rytas – puikus laikas apžvelgti visus geriausius šios savaitės pasiūlymus ir kol galioja ypatingos kelionių kainos – suplanuoti savo atostogas. O keliautojus, kurie savo atostogas jau suplanavę, kviečiame pasirūpinti draudimu kelionei, sužinoti ką įdomaus nuveikti Lietuvoje šį sekmadienį bei paskaitinėti kas […]

2020 m. kelionės: kiek brangs Turkija, o kurių naujų skrydžių gali nebelikti

23.01.2020 0
Jau folkloru tapusią frazę „butai brangs“ turizmo sektoriuje tikriausiai atitinka „Turkija brangs“. Bet populiariausia lietuvių atostogų šalis šiemet iš tiesų bus brangesnė – kaip ir daugelis kitų krypčių. Kiek ir kodėl, trečiadienį susitikime su žiniasklaida papasakojo Žydrė Gavelienė, kelionių agentūros „Estravel Vilnius“ generalinė direktorė ir Nacionalinės turizmo verslo asociacijos bei Lietuvos turizmo rūmų prezidentė.

Nuolaidų savaitė Estravel kelionių centre

20.01.2020 0
Turime gerų žinių visiems kelionių entuziastams - Estravel kelionių centre prasideda nuolaidų savaitė! Visą savaitę iki pat sausio 26 d. lepinsime keliautojus įdomiausiomis kelionių idėjomis ir specialiomis akcijomis.

Kada pirkti kelionę norint sutaupyti daugiausiai?

06.09.2019 0
Šiais metais lietuviai buvo apdovanoti puikiais vasaros orais, tačiau, artėjant rudeniui, nemažai žmonių jau ieško kelionių vasaros pratęsimui. Kodėl rudens ir žiemos keliones reikia planuoti iš anksto, kur geriausia mėgautis saulės šiluma, kai Lietuvoje jau šalta, ir į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis kryptį? Nacionalinės turizmo verslo asociacijos ir Lietuvos turizmo rūmų prezidentė, kelionių agentūros […]