Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Estravel Turizmo mėnuo 2024: specialūs pasiūlymai kruizams

29.01.2024 0
Praėjusių metų sausį keliautojus džiuginome Turizmo savaite, o šiemet džiaugiamės, galėdami nudžiuginti jus visu Estravel Turizmo mėnesiu - skelbiame jo startą! Akcijos kruizinėms kelionėms!

Estravel Turizmo mėnuo 2024: akcijos kelionėms, specialūs pasiūlymai

29.01.2024 0
Praėjusių metų sausį keliautojus džiuginome Turizmo savaite, o šiemet džiaugiamės, galėdami nudžiuginti jus visu Estravel Turizmo mėnesiu - skelbiame jo startą! Akcijos poilsinėms, egzotinėms, pažintinėms, slidinėjimo ir kitoms kelionėms.

Kuo ypatingos 3-jų kartų kelionės? (Seneliai, tėvai, vaikai)

09.01.2024 0
Gražiausios metų šventės - proga ne tik švęsti kartu su šeima, bet ir kartu keliauti. Juk tai vienas iš nedaugelio laikotarpių metuose, kuomet tiek seneliai, tiek vaikai, tiek anūkai gali kartu susibuti bendroms atostogoms. Kuo ypatingos tokios 3-jų kartų kelionės?

Keliavimas su gyvūnais keltais. Ką verta žinoti?

07.12.2023 0
Kelionė su keturkoju draugu suteikia dar daugiau džiaugsmo, jei tinkamai kelionei su gyvūnu pasiruošta. Kad kelionė būtų sklandi, išvengumėte streso tiek Jūs, tiek Jūsų augintinis - pateikiame Baltijos jūra plaukiančių keltų kompanijų taisykles, kurias verta žinoti planuojantiems keliones su gyvūnais. 

Mitai ir tiesa apie kruizus

22.11.2023 0
MITAS NR.1: kruizais daugiausia keliauja senjorai. Visos planetos keliautojų gyvenimo ritmas per pastaruosius dešimtmečius smarkiai keitėsi. Keitėsi žmonių mentalitetas, uždarbis, požiūris. Jei anksčiau senjorai laiką leisdavo namie, o kelionės sąvoka dažniau asocijuodavosi su išvykomis pas giminaičius, tai dabar, esant modernioms priemonėms, skirtingiems keliavimo būdams, stipriai į priekį pažengus medicinai – keliauti tapo daug lengviau, o […]

Kelionės į Turkiją: ne tik Antalija ir “viskas įskaičiuota”

17.10.2023 0
Turkija - ne tik Antalija, Alanija ir “viskas įskaičiuota”. Turkija labai didelė ir įvairi, čia pažinti ir pamatyti tikrai yra labai daug ką. Norintiems ne tik lėto poilsio prie Viduržemio jūros, bet ir unikalių kelionių patirčių Turkijoje - Estravel rekomendacijos.

“Finnair” aviakompanijos šimtmečio proga – Šimtmečio meniu

29.09.2023 0
Lapkritį mūsų partneriai, suomių aviakompanija Finnair, švenčia 100 metų jubiliejų. Šia proga, tolimųjų skrydžių verslo klasės keleivams avialinijos sukūrė ypatingą Šimtmečio meniu.

Kelionių naujienos: 39 sav.

29.09.2023 0
39-oji metų savaitė kelionių mylėtojams ir Estravel komandai buvo nuostabi šventė, nes minėjome Turizmo dieną. Tačiau tikriems kelionių entuziastams turizmo diena yra 365 dienas per metus, tad tikime, kad kelionių pulsą reikia jausti nuolat. Kas įdomaus ir naujo įvyko šią savaitę?

Lietuvio pasas – 8 stipriausias pasaulyje | 29 sav. kelionių naujienos

21.07.2023 0
Lietuvoje vasara trumpam išėjo atostogų, tad nėra geresnio laiko kaip ieškoti atostogų ir patiems! O lietuviams tai daryti itin lengva, nes Lietuvos Respublikos pasas pagal tarptautinį Henlio pasų reitingą šiemet yra dar stipresnis nei pernai – 8 vietoje! Ar galite patikėti, kad 8-ąja vieta mes dalinamės su JAV ir galime be didesnių išimčių keliauti net į 184 […]