Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Naujametinės kelionės: Abu Dabis – prabangių 2023 m. pradžiai (JAE)

11.08.2022 0
O kur keliauti norint Naujuosius 2023-iuosius metus pasitikti tikrai prabangiai, įdomiai ir originaliai? Estravel kelionių ekspertai rekomenduoja planuoti naujametines keliones į Abu Dabį - turtingiausią Jungtinių Arabų Emyratų (JAE) emyratą, kuris turi kuo nustebinti ir visko mačiusius keliautojus.

“Celebrity BEYOND” – kas naujo šiame invovatyviausiame ir prabangiausiame ‘Celebrity Cruises’ laive?

10.08.2022 0
Celebrity BEYOND laivas - dar prabangesnis, dar didesnis, dar inovatyvesnis. Kaip sako patys laivo kūrėjai - šiame laive ištobulinome tobulumą. Laivo interjerą ir architektūrą kūrė garsiausiai pasaulio dizaineriai ir architektai. Kruizinių kelionių gerbėjams leistis į kelionę jūromis šiuo laivu tiesiog privaloma! Tad kas naujo šiame laive ir kuo jis skiriasi nuo savo seserinių laivų EDGE ir APEX?

Nemokama nakvynė Stambule – kaip ją gauti?

01.07.2022 0
Jūsų kelionių planuose numatomi skrydžiai su vienomis geriausių avialinijų Europoje - "Turkish Airlines"? Tuomet Estravel kelionių ekspertai rekomenduoja pasinaudoti išskirtine galimybe ir gauti nemokamą nakvynę Stambule!

DFDS keltų parką papildė naujas laivas “Aura Seaways”

27.01.2022 0
Džiugios naujienos planuojantiems keliones keltais Baltijos jūra su DFDS keltų kompanija - DFDS laivų parką papildė visiškai naujas keltas “Aura Seaways”! Tai didžiausias keleivinis-krovininis kompanijos keltas, plaukiosiantis maršrutu Klaipėda-Karlshamnas-Klaipėda.

Alandų salų kruizas: kelionių ekspertės Žydrės rekomendacijos

24.07.2020 0
Nors šiuo metu galimybės keliauti yra ribotos, tačiau jų yra tikrai nemažai ir netgi – sezono naujienų! „Tallink“ kruizinė kompanija keliautojams šią vasarą pristatė džiugią naujieną – unikalų kruizą Baltijos jūra į Alandų salas Suomijoje, kokio iki šiol dar nebuvo. Į kruizą po Alandų salas jau leidosi Estravel Vilnius vadovė Žydrė Gavelienė, kuri dalinasi šviežiausiais […]

Kaip planuojant kelionę sumažinti finansinę riziką?

25.02.2020 0
Mieli keliautojai, planuojant keliones iš anksto, visuomet rekomenduojame pagalvoti apie galimas rizikas ir galimybes, kaip jas galima sumažinti. Jeigu norite keliauti į šalį/zoną/regioną, į kurią vykti gali būti pavojinga dėl plintančio koronaviruso, rekomenduojame kelionės paslaugas užsakyti ne bet kur, o Estravel kelionių agentūroje. Kodėl? Sužinokite čia!

Į ką atkreipti dėmesį planuojant keliones šiemet? Ž. Gavelienės interviu

11.02.2020 0
Pastaraisias metais lietuviai keliauja daug daugiau, ieško naujų krypčių, o svarbiausia - patirčių. Kokias šalis rinktis ateinančiam vasaros sezonui, kaip susiplanuoti atostogas ir kokios  kryptys yra populiariausios? Į šiuos klausimus atsako Žydrė Gavelienė, Estravel Vilnius generalinė direktorė.

Kelionių naujienos: 4 sav.

24.01.2020 0
Jei esate tikras kelionių entuziastas, neabejojame, kad žinote apie didžiąją nuolaidų savaitę Estravel biure, kuri vyksta jau nuo pirmadienio. Šeštadienio rytas – puikus laikas apžvelgti visus geriausius šios savaitės pasiūlymus ir kol galioja ypatingos kelionių kainos – suplanuoti savo atostogas. O keliautojus, kurie savo atostogas jau suplanavę, kviečiame pasirūpinti draudimu kelionei, sužinoti ką įdomaus nuveikti Lietuvoje šį sekmadienį bei paskaitinėti kas […]

2020 m. kelionės: kiek brangs Turkija, o kurių naujų skrydžių gali nebelikti

23.01.2020 0
Jau folkloru tapusią frazę „butai brangs“ turizmo sektoriuje tikriausiai atitinka „Turkija brangs“. Bet populiariausia lietuvių atostogų šalis šiemet iš tiesų bus brangesnė – kaip ir daugelis kitų krypčių. Kiek ir kodėl, trečiadienį susitikime su žiniasklaida papasakojo Žydrė Gavelienė, kelionių agentūros „Estravel Vilnius“ generalinė direktorė ir Nacionalinės turizmo verslo asociacijos bei Lietuvos turizmo rūmų prezidentė.