Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

ES skaitmeninis COVID pažymėjimas – ką reikia žinoti?

17.06.2021 0
Jau nuo liepos 1 d. Lietuvoje pradeda galioti ES skaitmeninis COVID pažymėjimas, su kuriuo bus lengviau ir paprasčiau keliauti Europos Sąjungos šalyse. Ką reikia žinoti apie šį dokumentą? Estravel komanda išsamiai apie jį papasakos webinare, birželio 30 d.

Webinaro įrašas: skrydžių-oro uostų naujienos

15.06.2021 0
Kokios skrydžių ir Lietuvos oro uostų naujienos šiai dienao aktualios visiems keliautojams? Su reikšmingiausiais pokyčiais ir aktualijomis Estravel komanda supažindins Jus webinare, birželio 16 d., 12 val. Būtina registracija!

Webinaro įrašas | Atostogų startas Bulgarijoje

07.06.2021 0
Estravel webinaras apie 2021 m. vasaros atostogų galimybes Bulgarijoje! Pasimatome virtualiame susitikime jau birželio 9 d. 11:00! Išgirsite ką būtina žinoti planuojant kelionę į Bulgariją, kokį kurortą pasirinkti poilsiui ir daugiau!

Kur lietuviams keliauti šią vasarą?

25.05.2021 0
Artėjant karštųjų vasaros atostogų sezonui- vis daugiau krypčių Europoje atsiveria lietuviams. Kur šią vasarą keliausime iš Lietuvos tiesioginiais skrydžiais? Visi atsakymai tikrai nuskambės artėjančiame Estravel webinare.

Webinaras apie atostogas Madeiroje

04.05.2021 0
Nemokamas Estravel webinaras kovo 17 d., kuriame Estravel vadovė Žydrė tiesiogiai iš Madeiros ir kiti svečiai papasakos, kodėl pavasario atostogoms verta rinktis šią nuostabią salą.

Webinaras apie Graikiją

26.04.2021 0
Jau šį trečiadienį kviečiame į Estravel webinarą, kuriame kalbėsime kodėl dar šią vasarą rinktis saugias atostogas Graikijoje! Estravel kelionių ekspertai ir įdomūs kviestiniai svečiai kalbės apie tai kokios salos bus pasiekiamos poilsiautojams, pasidalins aktualiomis žiniomis apie tvarkas viešbučiuose, lankytinuose objektuose, keliavimo ir skrydžių galimybes.

Webinaras apie galimybes keliauti šiemet

15.04.2021 0
Kviečiame Jus į Estravel webinarą, kuris vyks jau balandžio 21 d. | 11 val. Jame išgirsite Estravel kelionių ekspertų įžvalgas kaip pandemija paveikė 2020 m. keliones, kokia prognozė ateities kelionėms, kur dabar galima saugiai keliauti ir daugiau!

Webinaras apie atostogas Turkijoje

23.03.2021 0
Kovo 24 d. susitinkame virtualiame Estravel webinare, kuriame kalbėsime kodėl dar šį pavasarį ir per Velykas verta rinktis prabangų, bet įkandamą poilsį Turkijoje. Renginio metu ne tik papasakosime kaip pasiruošti kelionei, reikalavimus keliautojams, bet ir pristatysime išskirtinius pasiūlymus fantastiškomis kainomis, kurie taip pat bus ir Velykų išvykimams. 

Saugus keliavimas šiandien ir privalumai pasiskiepijusiems

25.02.2021 0
Estravel webinaras, kuriame išgirsite ne tik visus atsakymus į su kelionėmis susijusius klausimus, bet ir sužinosite dabartines kelionių aktualijas: populiaurios kryptis tiesioginiais reisais iš Lietuvos, keliavimo ypatumai pasiskiepijus ar persirgus ir daugiau!