Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Internetas skrydžiuose (Wi-Fi): ką verta žinoti planuojant kelionę?

18.01.2024 0
Planuodami keliones ir būdami ore nenorite prarasti ryšio su kolegomis, partneriais ir klientais ar tiesiog naršyti internete net ir skrisdami lėktuvu? Puiki žinia ta, kad vis daugiau aviakompanijų savo keleiviams suteikia galimybę užsisakyti interneto paslaugą skrydžiuose.

Maitinimas skrydžiuose: ką verta žinoti planuojant kelionę?

10.12.2023 0
Visos profesionaliai suplanuotos kelionės susideda iš mažesnių detalių - viena iš jų - maitinimas lėktuve skrydžio metu. Kada ir kodėl verta užsakyti maitinimą skrydžiuose iš anksto?

Aviakompanijų lojalumo programos. Ką verta žinoti planuojantiems tarnybines, verslo keliones?

10.12.2023 0
Norint kelionių biudžetą panaudoti kuo efektyviau, Estravel kelionių ekspertai dalinasi, kaip galima sutaupyti ir gauti papildomų naudų, planuojant tarnybines keliones į užsienį. Vienas svarbiausių veiksmų, ką visuomet rekomenduojame savo klientams - tapti aviakompanijų lojalumo programų nariais.

Specialaus bagažo gabenimas lėktuvu. Ką verta žinoti?

10.12.2023 0
Per ilgametę darbo patirtį su tarnybinėmis kelionėms ir ypatingai su įvairiomis sporto ar muzikos industrijos institucijomis, karininkais, žinome, kad neretai tenka su savimi į kelionę pasiimti darbui būtiną nestandartinį inventorių, pvz.: kariams reikia gabentis ginklus, sportininkams - baidares, dviračius, muzikantams - muzikos instrumentus bei susijusias darbo priemones. Estravel komanda paruošė atmintinę, ką būtina žinoti apie specialaus bagažo gabenimą lėktuvais.