Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Tarptautinės parodos Švedijoje ir kaip tinkamai pasiruošti kelionei į parodą?

12.06.2024 0
Vokietija – ne vienintelis pagrindinis tarptautinių industrinių parodų centras Europoje. Daug svarbių parodų vyksta Švedijoje. Šią vasarą dar vyks 2 parodos Stokholme, o rudenį nusimato dar 8 didžiulės parodos. Kviečiame susipažinti su parodomis – galbūt kažkuri paroda aktuali Jūsų verslo sėkmei užtikrinti? Plačiau skaitykite - Estravel bloge.

Aviakompanijų lojalumo programos: kodėl verta tapti jų nariu?

12.06.2024 0
Kaip gauti ne tik geras kainas, bet ir puokštę papildomų naudų planuojant kelionę lėktuvu? Estravel rekomenduojamas sprendimas - prisijungti prie įvairių aviakompanijų lojalumo programų! Kas tai yra, kaip lojalumo programos veikia ir kokia jų nauda Jums - pasakojame šioje atmintinėje.

Tarptautinės parodos Vokietijoje ir kaip tinkamai pasiruošti kelionei į parodą?

11.06.2024 0
Vokietija – svarbiausias didžiausias tarptautinių parodų centras visoje Europoje. Kaip tinkamai pasiruošti kelionei į tarptautinę parodą ir į kokias svarbiausias parodas šiemet galima nukeliauti Vokietijoje?  Kaip tinkamai pasiruošti kelionei į parodą?  Svarbiausios ir didžiausios tarptautinės parodos įprastai vyksta ne Lietuvoje, todėl kelionė į parodą iš jos tampa svarbia plano dalimi. Kaip tinkamai pasiruošti kelionei ir […]

Kur slidinėsime 2024-25 m. žiemą? | Skirtumai tarp Italijos, Prancūzijos ir Austrijos

05.06.2024 0
Kur slidinėsite šią žiemą? Jei dar neturite idėjos - Estravel rekomenduoja Jums rinktis iš tų krypčių, į kurias šį žiemos sezoną bus vykdomi tiesioginiai užsakomieji skrydžiai: Italija, Prancūzija ir Austrija. Iki 2024 m. gegužės 30 d. galima užsakyti slidinėjimo kelionę patraukliausiomis sąlygomis, mažiausia pradine įmoka ir rasti daugiausiai vietų populiariausiuose viešbučiuose geriausiomis kainomis.

2024 m. vasaros kelionės

03.06.2024 0
Puikios naujienos – prasidėjo 2024 m. vasaros kelionių išpardavimas – o tai reiškia – geriausios užsakymo sąlygos vasaros kelionėms! Geriausias laikas gauti geriausią kainą vasaros atostogoms 2024 m. yra dabar. Puikios sąlygos užsakyti kelionę iki gegužės 31 d.

Estravel kelionių naujienos | 22-os sav. naujienos

31.05.2024 0
Šį savaitgalį švenčiame vasaros pradžią ir, žinoma, Tėčių dieną! Kviečiame apkabinti ir pabūti kartu su savo vienu brangiausių gyvenimo mokytojų - juk toks laikas yra didžiausia, gražiausia ir geriausia dovana, ką gali gauti kiekvienas vaikas ir jo tėvai. O būti kartu galite įvairiai - tiek namie, tiek gamtoje, tačiau Estravel tiki, kad įdomiausias laikas kartu kelionėse! Norintiems su visa šeima kuo greičiau nerti į saulėtą vasaros poilsį - Estravel 22 metų sav. kelionių idėjos ir naujienos.

Kaip planuojant kelionę išvengti finansinių nuostolių?

22.05.2024 0
Neįvykusios kelionės draudimas, skrydžių bilietų draudimas bei kelionių paketai su lankščiomis atšaukimo sąlygomis - tai tik keli saugikliai, leisiantys apsisaugoti nuo finansinių nuostolių planuojant kelionę. Daugiau būdų kaip apsaugoti savo finansus - skaitykite čia.

Kelionių Lietuvoje rubrika „National Geographic Kids“ leidinyje

09.05.2024 0
„National Geographic Kids“ žurnale vaikams nuo dabar iki pat gruodžio mėn. rasite specialią, net 4 puslapių „Keliauk Lietuvoje“ rubriką, skirtą pažinti Lietuvą iš arčiau – atraskite pamėgtus ir galbūt Jums dar nematytus Lietuvos kampelius, lankytinas vietas, nepažintas miestų paslaptis ar net unikalias šventes ir gardžius skonius.

Automobilio nuoma kelionėje. Ką reikia žinoti užsakant šią paslaugą?

09.05.2024 0
Automobilio nuoma - didelį lankstumą keliautojui užtikrinanti paslauga. Norint užsakyti automobilio nuomos paslaugą reikia žinoti keletą svarbių detalių, kad turėtumėte ir tinkamiausią automobilį, ir kad sąskaita už automobilio nuomą neišaugtų dvigubai. Šiuo tikslu - paruošėme Jums atmintinę, kuri, tikime, tikrai Jums bus naudinga.