Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Profesinė stažuotė turizmo absolventams

06.05.2022 0
Profesionalūs Amadeus ir kitų verslo kelionių rezervacinių sistemų mokymai birželio – liepos mėnesiais. Tu mokysiesi, įgysi patirties ir susidarysi nuomonę apie darbą kelionių agentūroje ir darbdavį. Mes pažinsime Tave, Tavo lūkesčius ir jei sėkmingai baigsi mokymus pakviesime Tave dirbti profesionalioje ir draugiškoje Estravel komandoje Jaunesniuoju Verslo kelionių konsultantu!

Kelionės į Tunisą 2022 m.

06.05.2022 0
Nepaprastai džiaugiamės galėdami skelbti išankstinį vasaros kelionių į Tunisą 2022 m. sezono pardavimą! Ką reiškia išankstiniai kelionių į Tunisą pardavimai? Pradinė įmoka - tik 50 €/asm. - likusi kelionės suma sumokama ne vėliau kaip likus 14 d. iki kelionės.

Kodėl verta dovanoti Estravel dovanų kuponą?

13.04.2022 0
Kaip ir kiekvienais metais, o šiemet - ypatingai, Estravel kviečia dovanoti įspūdžius ir nustebinti brangų žmogų Estravel dovanų kuponu. Estravel dovanų kupono panaudojimo galimybės - labai plačios, o galiojimo laikas - labai ilgas.

TOP 10 renginių-išvykų nedidelėms komandoms šiai vasarai

11.04.2022 0
Kokie komandos formavimo renginiai bus populiarūs šią vasarą? Estravel pristato Jums TOP 10 renginių-išvykų nedidelėms komandoms šiai vasarai idėjų, kurios bus idealus pasirinkimas vasariškam renginiui su nedidele komanda.

Kur keliauti prieš ir po Velykų, nauji tiesioginiai skrydžiai ir kt. kelionių naujienos 14-a sav.

08.04.2022 0
Liko lygiai savaitė iki Velykų šventės ir mokinių pavasario atostogų. Ieškote šiltų krypčių, kur šiuo laikotarpiu išvykti su šeima? O galbūt ieškote idėjų kur keliauti po Velykų arba ieškote idėjų vasaros kelionėms tiesioginiais užsakomaisiais skrydžiais? Įkvėpimas keliauti ir puikūs kelionių pasiūlymai bei naujienos - 14 metų savaitės Estravel apžvalgoje.

Keliauk saugiai: Keliauk URM ir AMEX GBT saugių kelionių informacija

08.04.2022 0
Visada siekiame, kad mūsų klientai, keliautojai visuomet žinotų aktualiausią informaciją apie saugias keliones į pasirinktą kryptį. O kur rasti tikrai patikimą informaciją apie saugias keliones?

Kelionės į Kretą 2022 m.

08.04.2022 0
Jau nuo balandžio 26 d. į vieną jų - Kretą - galėsime keliauti tiesioginiais užsakomaisiais reisais iš Vilniaus! Tad ką reikia žinoti planuojantiems poilsį šioje Graikijos saloje, iki kada bus vykdomi skrydžiai, kokius viešbučius rinktis ieškantiems geriausio kainos ir kokybės santykio, šeimoms ar poroms?  Visi atsakymai Estravel kelionių ekspertų parengtame blogo įraše.

Kelionių draudimas: kada jo reikia, kiek kainuoja ir kokią draudimo rūšį pasirinkti?

08.04.2022 0
Dažnas keliautojas apie draudimą net nepagalvoja arba tam nenori skirti papildomo biudžeto - tačiau draudimas nėra brangus, o prireikus gali išsaugoti Jums tūkstančius. Todėl Estravel komanda visuomet savo klientams rekomenduoja planuojant kelionę pasirūpinti ir kelionės draudimu. Kad suorientuotume Jus kada, kodėl draudimo kelionėje reikia ir kiek draudimas kainuoja - paruošėme Jums šį įrašą.

Saviizoliacijos reikalavimai Europoje

06.04.2022 0
Atmintinė keliautojams: šalys į kurias galima vykti, šalys į kurias nuvykus (ir grįžus iš jų į Lietuvą) nereikia saviizoliacijos ir kita naudinga informacija.