Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionės į Maroką: kuo Marokas skiriasi nuo Egipto, Tuniso ir kitų keliautojų pamiltų krypčių?

20.09.2023 0
Spalio 31 d., pradedami vykdyti labai patogūs, tiesioginiai skrydžiai iš Rygos į Marakešą - mėtine arbata kvepiantį, autentikos kupiną ir rožinių statinių pilną Maroko didmiestį. Marokas nuostabus - tačiau kuo jis skiriasi nuo aplinkinių krypčių - Egipto, Tuniso, Madeiros ir Kanarų salų?

Turizmo diena 2023 m.: nemokami renginiai Vilniuje

15.09.2023 0
Estravel komanda kasmet pasaulinę Turizmo dieną švenčia keliaudami, o šiemet keliauti po Vilnių ir švęsti Turizmo dieną kviečiame ir Jus! Rugsėjo 23-24 dienomis, Turizmo dienos proga, Vilniuje vyks nemokamos ekskursijos ir renginiai.

Išankstiniai 2024 m. vasaros kelionių pardavimai

12.09.2023 0
prasideda 2024 m. vasaros kelionių pardavimai - o tai reiškia - geriausios užsakymo sąlygos kelionėms! Kol vieni ieško priežasčių nekeliauti,  kiti ne tik keliauja, bet ir planuoja į priekį, nes žino, kad geriausios kelionių kainos ir daugiausiai laisvų vietų populiariausių viešbučiuose yra užsakant iš anksto. Geriausias laikas gauti mažiausią kainą atostogoms 2024 m. vasarą yra dabar.

Vilnius švenčia 700-ąjį gimtadienį | Renginiai Vilniuje

12.09.2023 0
Ar žinote, kad sausio 25 d. Vilniaus miestui sukako net 699 metai? Gimtadienio proga mieste įžiebtas įspūdingas šviesų festivalis, su kurio pradžia pradedame laukti ir 700-ojo Vilniaus jubiliejaus. Artėjantį 700 metų jubiliejų Vilnius švenčia ne tik šį savaitgalį, bet ir visus metus.

Mūsų mintys su Maroku

11.09.2023 0
Estravel komanda ir visas pasaulis širdimi ir mintimis yra su Maroku. Šį savaitgalį Maroką supurtė 6,3 balo stiprumo žemės drebėjimas. Estravel komanda nedelsiant susisiekė su kelionių partneriais Maroke.

36 sav. kelionių naujienos

08.09.2023 0
Nors rugsėjis pamažu įsibėgėja, džiaugiamės, kad saulėti orai vis dar džiugina mus čia Lietuvoje. Tačiau džiaugtis progų yra daugiau - šiandien startuoja tiesioginiai užsakomieji skrydžiai į Kalabrijos regioną Italijoje! Apie tai, kodėl į Kalabriją verta keliauti ir daugiau kelionių aktualijų - 36 sav. Estravel apžvalgoje.

Daugėja skrydžių į Frankfurtą

08.09.2023 0
Puikios žinios - nuo spalio pabaigos daugės tiesioginių skrydžių tarp Vilniaus ir Frankfurto. Šiuo metu yra vykdoma 12 skrydžių maršrutu Vilnius-Frankfurtas-Vilnius per savaitę, nuo spalio mėn. pabaigos bus vykdoma net 14 skrydžių per savaitę.

#Estraveltalentai keliauja: Irenos įspūdžiai ir patarimai keliaujantiems į Albaniją

05.09.2023 0
Estravel kelionių ekspertė Irena ką tik grįžo iš kelionės po Albaniją, ir sako, kad šią kryptį - verta rinktis vasaros kelionei. Sužinokite viską - kodėl Albanija, kaip ją patogiausia pasiekti, ką joje verčiausia pamatyti ir ką verta žinoti kiekvienam keliaujančiam. Jūsų dėmesiui - Irenos įspūdžiai ir kelionių patarimai planuojantiems kelionę į Albaniją.

#Estraveltalentai keliauja: Jelenos įspūdžiai iš Tuniso: paplūdmiai kaip Nidoje, itin žemos kainos ir puikūs viešbučiai

31.08.2023 0
Apie Tunisą pasakoja Estravel kelionių ekspertė Jelena, grįžusi iš kelionės po šią Šiaurės Afrikos šalį. Jeigu Tunisas yra Jūsų norimų aplankyti šalių sąraše -skaitykite ir sužinokite šviežiausius įspūdžius iš Tuniso bei naudingus kelionių patarimus planuojantiems atostogas Tunise.