Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Saviizoliacijos reikalavimai Europoje

07.12.2021 0
Atmintinė keliautojams: šalys į kurias galima vykti, šalys į kurias nuvykus (ir grįžus iš jš į Lietuvą) nereikia saviizoliacijos ir kita naudinga informacija.

Kelionių naujienos: 48 sav.

03.12.2021 0
Prasidėjo žiema - prasidėjo ir šventinis Kalėdų šurmulys. Turbūt ir Jūs jau spėjote įsisukti į namų, ofiso puošimo ir dovanų planavimo sūkurį. Estravel žino, kad geresnės puošmenos ir dovanos žmogui nei kelionė - tikrai nėra! Todėl 48-osios metų savaitės Estravel kelionių naujienų apžvalgoje Jūsų laukia ne tik svarbios kelionių aktualijos, bet ir puikios dovanų, Kalėdų ir Naujųjų metų sutikimo idėjos.

JAV nuo lapkričio mėn. atsiveria vakcinuotiems keliautojams

02.12.2021 0
Fantastiškos žinios norintiems keliauti į JAV! Nuo lapkričio mėn. pradžios net 26-ioms Šengeno zonos valstybėms (tarp jų ir Lietuvai) atsiveria Jungtinės Amerikos Valstijos (JAV)! Viskas ką reikia žinoti apie keliavimą į JAV - Estravel blogo įraše.

Kodėl verta dovanoti Estravel dovanų kuponą?

01.12.2021 0
Kaip ir kiekvienais metais, o šiemet - ypatingai, Estravel kviečia dovanoti įspūdžius ir nustebinti brangų žmogų Estravel dovanų kuponu. Estravel dovanų kupono panaudojimo galimybės - labai plačios, o galiojimo laikas - labai ilgas.

Tik Estravel klientams – specialios kainos COVID-19 testams

30.11.2021 0
Estravel rūpinasi kuo sklandesniu kelionių planavimu, todėl dėl keliautojų patogumui bendradarbiaujame su laboratorija, kurioje tik Estravel klientams, PGR tipo COVID-19 testui, galioja specialios kainos!

Black Friday savaitė: nuolaidos kelionėms

26.11.2021 0
Jau lapkričio 26 d. visas pasaulis švęs Black Friday - didžiąją išpardavimų ir nuolaidų dieną. O norintiems užsisakyti keliones su ypatingai geromis nuolaidomis - laukti penktadienio nereikia, nes juodai geras nuolaidas kelionėms daliname visą savaitę!

#Estraveltalentai keliauja: Benitos įspūdžiai ir rekomendacijos iš Dubajaus

22.11.2021 0
Dubajus - kryptis, apie kurią girdime įspūdingų dalykų - neapsakomai prbangūs viešbučiai, aukščiausi dangoraižiai, geriausi prekybos centrai, unikaliausios lankytinos vietos ir pan. “Ir visa tai - tikra tiesa.”- sako šį rudenį Dubajuje keliavusi Estravel kelionių entuziastė, rinkodaros skyriaus vadovė Benita. 

Kelionių naujienos: 46 sav.

19.11.2021 0
Kelionių naujienos - 46 metų savaitė. Workation idėja Madeiroje, paskutinė minutė į Karibus, pigesnės vasaros kelionės.

Poilsinės kelionės 2022 m. vasarą – išankstiniai pardavimai

18.11.2021 0
Ypatingai geros naujienos - skelbiame išankstinį poilsinių vasaros kelionių pardavimą! Nepraleiskite galimybės įsigyti vasaros atostogas net 19-oje krypčių labai patraukliomis užsakymo sąlygomis.