Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

2 naujienos iš Egipto ir kt. 38 sav. kelionių naujienos

23.09.2022 0
Rugsėjis pamažu keliauja į pabaigą - o Estravel mes ją labai mėgstame, nes švenčiame profesinę mūsų turizmo industrijos darbuotojų šventę - Turizmo dieną! Nors tikrąją Turizmo dieną švęsime antradienį - turizmo dienos renginiai prasideda jau šiandien. Apie viską plačiau - tradicinėje Estravel 38 sav. apžvalgoje.

Turizmo diena 2022 m.: nemokamos ekskursijos Vilniuje

20.09.2022 0
Estravel komanda kasmet pasaulinę Turizmo dieną švenčia keliaudami, o šiemet keliauti po Vilnių ir švęsti Turizmo dieną kviečiame ir Jus! Rugsėjo 24-25 dienomis, Turizmo dienos proga, Vilniuje vyks nemokamos ekskursijos ir renginiai.

Naujametinės kelionės: Abu Dabis – prabangių 2023 m. pradžiai (JAE)

11.08.2022 0
O kur keliauti norint Naujuosius 2023-iuosius metus pasitikti tikrai prabangiai, įdomiai ir originaliai? Estravel kelionių ekspertai rekomenduoja planuoti naujametines keliones į Abu Dabį - turtingiausią Jungtinių Arabų Emyratų (JAE) emyratą, kuris turi kuo nustebinti ir visko mačiusius keliautojus.

“Celebrity BEYOND” – kas naujo šiame invovatyviausiame ir prabangiausiame ‘Celebrity Cruises’ laive?

10.08.2022 0
Celebrity BEYOND laivas - dar prabangesnis, dar didesnis, dar inovatyvesnis. Kaip sako patys laivo kūrėjai - šiame laive ištobulinome tobulumą. Laivo interjerą ir architektūrą kūrė garsiausiai pasaulio dizaineriai ir architektai. Kruizinių kelionių gerbėjams leistis į kelionę jūromis šiuo laivu tiesiog privaloma! Tad kas naujo šiame laive ir kuo jis skiriasi nuo savo seserinių laivų EDGE ir APEX?

#Estraveltalentai keliauja: Irenos įspūdžiai ir patarimai keliaujantiems į Albaniją

04.08.2022 0
Estravel kelionių ekspertė Irena ką tik grįžo iš kelionės po Albaniją, ir sako, kad šią kryptį - verta rinktis vasaros kelionei. Sužinokite viską - kodėl Albanija, kaip ją patogiausia pasiekti, ką joje verčiausia pamatyti ir ką verta žinoti kiekvienam keliaujančiam. Jūsų dėmesiui - Irenos įspūdžiai ir kelionių patarimai planuojantiems kelionę į Albaniją.

#Estravel Travel Agent Academy: kaip pradėti profesinį kelią kelionių industrijoje ir tapti vienu geriausiai apmokamų darbuotojų turizme?

29.07.2022 0
Šiemet Estravel atvėrė naujos turizmo talentų kalvės - Estravel Travel Agent Academy - duris. Akademijoje jaunus turizmo specialistus auginame į profesionalius kelionių konsultantus. Akademijos antrasis kursas prasideda jau rugsėjį. Siųsk savo CV mums talentai@estravel.lt

10 aktualiausių kelionių naujienų šią savaitę | 30 sav.

29.07.2022 0
Besibaigiant liepai yra pats laikas suskubti planuoti vasaros atostogas tiems, kurie to padaryti dar nespėjo ir laikas planuoti artėjančio rudens atostogas, kol dar yra vietų populiariausiuose viešbučiuose ir skrydžiuose. Tad 30-ąją metų savaitę Estravel naujienlaiškyje pristatome: patarimus, kelionių idėjas ir aktualias naujienas planuojantiems keliauti netolimoje ateityje.

Lufthansa streikai: kaip elgtis jei Jūsų skrydis numatytas per streikus?

29.07.2022 0
Liepos 27-28 dienomis Lufthansa aviakompanijos darbuotojai organizavo streiką, dėl kurių buvo atšaukta daug aviakompanijos skrydžių į/iš/per Vokietiją. Sulaukėme keliautojų klausimų – ką daryti, kur stebėti ar skrydis nesikeičia, kur kreiptis jei skrydis būtų atšauktas ar vėluotų. Į visus šiuos klausimus atsakome šiame įraše (atkreipiame dėmesį, kad šie kelionių patarimai tinka ne tik susidūrus su Lufthansa aviakompanijos […]

Kur keliauti rudenį? 2022 m. rudens sezono kelionių idėjos

27.07.2022 0
Vasaros mums liko vos daugiau nei mėnesis. Nors kelionės vyksta pilnu tempu, daugelis jau pradėjo dairytis rudens atostogų. O kur keliauti rudenį? Pristatome Jums daugiau kaip 10 skirtingų krypčių Jūsų rudens kelionėms.