Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Saviizoliacijos reikalavimai Europoje

27.10.2020 0
Atmintinė keliautojams: šalys į kurias galima vykti, šalys į kurias nuvykus (ir grįžus iš jš į Lietuvą) nereikia saviizoliacijos ir kita naudinga informacija.

Reikalavimai keliaujant į tolimas šalis

26.10.2020 0
Įsibėgėjant rudeniui ir ateinant žiemai žinome, kad populiariausiomis atostogų kryptimis tampa egzotiškos ir tolimos. dalis tolimų kraštų be problemų įsileidžia lietuvius. Kokios tai šalys ir kokie nauji reikalavimai galioja keliaujant į jas?

Kuo vaikams naudinga Estravel turizmo dienos stovykla Vilniuje?

16.10.2020 0
Estravel kelionių ekspertų komanda, šių metų rudens moksleivių atostogų metu (gruodžio 28 d. - sausio 1 d.), organizuoja teminę dienos stovyklą Vilniuje.  Koks šios stovyklos tikslas? Išmokyti jaunuosius keliautojus atsakingai, saugiai ir įdomiai planuoti keliones bei supažindinti su pačiais įvairiausiais kelionių būdais.

Dar palankesnės sąlygos skrydžių bilietų keitimui

15.10.2020 0
Estravel verslo klientų skyriaus vadovė Eglė Kaušienė pastebi, kad dėl viruso krizės, daug skrydžių jau galima įsigyti palankesnėmis kainomis, o datos keitimams aviakompanijos įgyvendina “geros valios politiką”. Kas tai? Plačiau - šiame straipsnyje.

Komandos formavimo idėjos šiam rudeniui | Webinaras

17.09.2020 0
Jau 7-ąjame Estravel webinare pristatysime dar šiam, auksiniam rudeniui, idealiai tinkančias komandos formavimo (teambuilding) išvykų idėjas.

Ką reikia žinoti planuojant atostogas Graikijoje šiemet?

24.08.2020 0
Graikija nuo birželio 15 d. atveria sienas keliautojams iš 29 šalių. Ką reikia žinoti planuojantiems atostogas Graikijoje šiemet? Atsakymai ir kelionių patarimai - Estravel bloge.

Virtuali Estravel kavos pertraukėlė: tai kokia gi situacija su Graikija?

11.08.2020 0
Pristatome Jums antrąjį Estravel kavagėrį apie keliones! Šį kartą kalbėsime apie šios vasaros atostogų karalienę - Graikiją. Tema? Kokia gi iš tiesų situacija Graikijoje? Kada? Rugpjūčio 12 d., trečiadienį, 11 val. Kur? ZOOM platformoje. Net 3 pranešėjai, 2 iš jų - mūsų kviestiniai svečiai.

Kaip keliauti po Vakarų Europą, savo maršrute išvengiant Lenkijos?

10.08.2020 0
Arčiausias kelias į Europą veda per Lenkiją. Tačiau kaip keliauti, jei Lenkija lietuvių laikinai neįsileidžia ir kaip keičiasi saviizoliacijos reikalavimai?

Kviečiame į kavos pertraukėlę-webinarą su Estravel ZOOM platformoje!

30.07.2020 0
Kas? Kelionėmis kvepianti virtuali kavos pertraukėlė Kur? ZOOM platformoje Kada? Rugpjūčio 5 d., trečiadienį, 11 val. NEMOKAMAI.