Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Įdomiausios Velykų tradicijos Europoje

28.03.2024 0
Velykos – gražiausia pavasario šventė, kuri, kaip ir kelionės, mus suartina. Jei ir Jūs iki šiol turėjote tradiciją per šią šventę keliauti, dabar yra pats geriausias metas sušildyti save gražiausiais prisiminimais. O kad tai padaryti būtų lengviau, kviečiame sužinoti, kaip kitose Europos šalyse .Gal šios smagios Velykų šventimo tradicijos įkvėps planuoti naujas keliones ir pažinti šias šalis?

Ką būtina žinoti planuojant kelionę į JAV?

15.03.2024 0
Liepą švenčiant JAV nepriklausomybės gimtadienį - puikus laikas planuoti keliones į JAV! Paverskite svajones realybe ir jau šiandien kartu su Estravel pradėkite planuoti įsimintinas kelionės į šią nuostabią šalį už Atlanto. Svajojantiems ir planuojantiems keliauti į JAV, paruošėme atmintinę, kurioje rasite atsakymus į daugybę klausimų apie JAV.

Kuo ypatingos 3-jų kartų kelionės? (Seneliai, tėvai, vaikai)

10.03.2024 0
Gražiausios metų šventės - proga ne tik švęsti kartu su šeima, bet ir kartu keliauti. Juk tai vienas iš nedaugelio laikotarpių metuose, kuomet tiek seneliai, tiek vaikai, tiek anūkai gali kartu susibuti bendroms atostogoms. Kuo ypatingos tokios 3-jų kartų kelionės?

Estravel Turizmo mėnuo 2024: specialūs pasiūlymai kruizams

29.01.2024 0
Praėjusių metų sausį keliautojus džiuginome Turizmo savaite, o šiemet džiaugiamės, galėdami nudžiuginti jus visu Estravel Turizmo mėnesiu - skelbiame jo startą! Akcijos kruizinėms kelionėms!

Estravel Turizmo mėnuo 2024: akcijos kelionėms, specialūs pasiūlymai

29.01.2024 0
Praėjusių metų sausį keliautojus džiuginome Turizmo savaite, o šiemet džiaugiamės, galėdami nudžiuginti jus visu Estravel Turizmo mėnesiu - skelbiame jo startą! Akcijos poilsinėms, egzotinėms, pažintinėms, slidinėjimo ir kitoms kelionėms.

Kur slidinėsime 2024 m. žiemą? | Skirtumai tarp Italijos, Prancūzijos ir Austrijos

04.01.2024 0
Kur slidinėsite šią žiemą? Jei dar neturite idėjos - Estravel rekomenduoja Jums rinktis iš tų krypčių, į kurias šį žiemos sezoną bus vykdomi tiesioginiai užsakomieji skrydžiai: Italija, Prancūzija ir Austrija. Iki 2024 m. sausio 31 d. vyksta išankstiniai slidinėjimo kelionių pardavimai. Nepraleiskite įsigyti žiemos kelionę geriausiomis užsakymo sąlygomis.

#Estraveltalentai keliauja: Alionos kelionė į Tenerifę. Ką čia tokio unikalaus randa lietuviai?

02.01.2024 0
Tenerifė - didžiausia Kanarų sala, į kurią saulėtų atostogų kiekvieną žiemos sezoną traukia daugybė lietuvių. Estravel kelionių ekspertė Aliona į Tenerifę sugrįžta jau 6 kartą. Kuo Tenerifė žavi keliautojus? Dalinamės Estravel kelionių ekspertės Alionos rekomendacijomis ir kelionių patarimais.

2024 m. vasaros sezoną – 18 naujų skrydžių krypčių iš Lietuvos

08.12.2023 0
Puikios naujienos keliautojams planuojantiems keliones kitų metų vasarą - su Airijos oro bendrove Ryanair iš Lietuvos oro uostų galėsime pasiekti dar 18 Europos miestų.

Keliavimas su gyvūnais keltais. Ką verta žinoti?

07.12.2023 0
Kelionė su keturkoju draugu suteikia dar daugiau džiaugsmo, jei tinkamai kelionei su gyvūnu pasiruošta. Kad kelionė būtų sklandi, išvengumėte streso tiek Jūs, tiek Jūsų augintinis - pateikiame Baltijos jūra plaukiančių keltų kompanijų taisykles, kurias verta žinoti planuojantiems keliones su gyvūnais.