Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kas naujo neįtikėtiną populiarumą pelniusių ‘Celebrity Cruises’ laivuose?

20.03.2023 0
2022 m. rudenį keliones jūra pradėjo naujas “Celebrity BEYOND” laivas. O 2023 m. ši kruizinė kompanija keliautojams pristato dar vieną malonią staigmeną - naują laivą “Celebrity ASCENT”, kuris yra “Celebrity BEYOND” laivo sesuo dvynė. Kuo išsikirtiniai šie du laivai ir kuo jie skiriasi nuo savo seserinių laivų EDGE ir APEX? Kviečiame skaityti blogo įrašą.

Kelionės į Turkiją: ne tik Antalija ir “viskas įskaičiuota”

17.03.2023 0
Turkija - ne tik Antalija, Alanija ir “viskas įskaičiuota”. Turkija labai didelė ir įvairi, čia pažinti ir pamatyti tikrai yra labai daug ką. Norintiems ne tik lėto poilsio prie Viduržemio jūros, bet ir unikalių kelionių patirčių Turkijoje - Estravel rekomendacijos.

Kokios akcijos kelionėms dar galioja? | 4 sav. kelionių naujienos

27.01.2023 0
Šią savaitę tikrai nėra nieko svarbiau keliautojams, kaip didžioji turizmo savaitė. Šį savaitgalį Vilniuje vyksta kelionių paroda, o Estravel šia proga visą savaitę lepina kelionių nuolaidomis. Tad šioje 4 metų savaitės apžvalgoje: kokios nuolaidos dar galioja, aktualiausi patarimai ir daugiau.

TOP 5 unikaliausios patirtys Vilniuje

24.01.2023 0
Jeigu ieškote patirčių, kurias galite patirti tik Vilniuje - čia jų gausu. Autentiška, apgalvota ir modernu. Estravel komanda ištyrinėjusi ir išbandžiusi unikaliausias patirtis atrinko Jums TOP 5, kurias kviečia išbandyti ir Jus. Geriausia jomis mėgautis su artimiausių žmonių kompanija!

Turizmo savaite 2023: geriausi kelionių pasiūlymai vienoje vietoje

23.01.2023 0
Ši savaitė - geriausias metas suplanuoti visų 2023 metų atostogas, nes Lietuvoje prasideda didžioji TURIZMO savaitė! O tai reiškia, kad keliautojai lepinami puikiomis nuolaidomis įvairiausioms kelionėms po visą pasaulį.

Kuo ypatingos 3-jų kartų kelionės? (Seneliai, tėvai, vaikai)

03.01.2023 0
Gražiausios metų šventės - proga ne tik švęsti kartu su šeima, bet ir kartu keliauti. Juk tai vienas iš nedaugelio laikotarpių metuose, kuomet tiek seneliai, tiek vaikai, tiek anūkai gali kartu susibuti bendroms atostogoms. Kuo ypatingos tokios 3-jų kartų kelionės?

#Estraveltalentai keliauja: Alionos kelionė į Tenerifę. Ką čia tokio unikalaus randa lietuviai?

09.12.2022 0
Tenerifė - didžiausia Kanarų sala, į kurią saulėtų atostogų kiekvieną žiemos sezoną traukia daugybė lietuvių. Estravel kelionių ekspertė Aliona į Tenerifę sugrįžta jau 6 kartą. Kuo Tenerifė žavi keliautojus? Dalinamės Estravel kelionių ekspertės Alionos rekomendacijomis ir kelionių patarimais.

#Estraveltalentai keliauja: 10 dalykų kurie Jus nustebins Maroke | Benitos įspūdžiai

14.11.2022 0
Estravel rinkodaros skyriaus vadovė Benita, ką tik grįžusi iš kelionės po šią margą šalį. Ji sako, kad keliaujant į Maroką reikia leisti būti nustebintam. O šiame bloge Benita būtent apie tai ir dalinasi - 10 dalykų, kurie nustebins Jus Maroke.

Šv. Martyno žąsiadienis Klaipėdoje lapkričio 11-13 d.

11.11.2022 0
Lapkričio 11-13 d. kviečiame keliauti į Lietuvos uostamiestį Klaipėdą, kuriame vyks išskirtinė, rudeninė šventė „Šv. Martynas. Ir jo žąsys“. Savaitgalio metu pasklis primirštos legendos, restoranai kvies degustuoti žąsienos patiekalų, gardžių meduolių, sutemus vyks teatralizuotos ekskursijos ir daug daugiau.