Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

BREXIT: ką reikia žinoti keliautojams Jungtinei Karalystei išstojus iš ES?

05.01.2021 0
Sausio 31 d. įsigalioja garsusi "Brexit" ir Jungtinė Karalystė pasitraukia iš Europos Sąjungos. Kaip tai paveiks keliautojus? Kokie pokyčiai laukia? Visi atsakymai - Estravel kelionių ekspertų blogo įraše.

Keliavimo apribojimai nuo gruodžio 16 d.

18.12.2020 0
Kas keičiasi kelionių pasaulyje sugriežtinus karantiną nuo gruodžio 16 d.? Apie keliavimo ribojimus ir pokyčius vienoje vietoje - Estravel blogo įraše.

Webinaro įrašas | Ką reikia žinoti planuojant kelionę į Maldyvus?

16.12.2020 0
Kodėl keliautojai taip plūsta į Maldyvus? Ką šis rojus žemėje gali pasiūlyti išskirtinio, ko negali pasiūlyti jokia kita pasaulio valstybė? Atsakymai į šiuos ir kitus klausimus apie Maldyvus - Estravel naujausio webinaro įraše.

Keliauti tampa paprasčiau: saviizoliaciją keičia neigiamas Covid-19 testas

27.11.2020 0
Džiugi žinia lietuviai gali keliauti plačiau ir daugiau. Aiškiai aprašėme informaciją, kur keliauti ar atostogauti šį rudenį ar žiemą be saviizoliacijos arba keičiant saviizoliaciją neigiamu testu.

Webinaras: “Atostogos medikams” – unikalios idėjos Jūsų atostogoms (jau įvyko)

04.11.2020 0
Jau kitą antradienį lapkričio 10 d. 13:30 kviečiame pasiklausyti mūsų webinaro apie galimybes kaip dar šį lapkritį galite panaudoti turimą kompensaciją ir pasidalinti savo norais, kuriuos mes pasistengsime išpildyti.

Kelionių naujienos: 43 sav.

23.10.2020 0
Vertingos kelionių idėjos Lietuvoje bei užsienyje ir svarbiausios naujienos – 43-os metų savaitės apžvalgoje!

Kelionė automobiliu po 3 Baltijos šalis: idėjos ką pamatyti ir patirti per 10 dienų!

24.07.2020 0
Estravel kelionių ekspertų idėjos ką pamatyti ir patirti savarankiškos kelionės automobiliu po 3 Baltijos šalis metu! Blogo įraše rasite 10d. maršrutą su rekomendacijomis kaip maksimaliai išnaudoti kelionės laiką, kokias dėmesio vertas vietas aplankyti ir kur geriausiai atsiskleis lankomų šalių grožis.

Estravel talentai keliauja – Irenos įspūdžiai iš Indijos

15.06.2020 0
Indija – viena didžiausių pasaulio valstybių, kurioje kontrastai – be galo ryškūs: užburiantį gamtos grožį keičia tarp lūšnynų iškilę dangoraižiai, viduryje chaoso aptinkama širdį glostanti ramybė, o įprastą vietinių gyvenimą ryškiausiomis spalvomis nudažo tikėjimas bei šventės. „Kiekvienas atranda savo Indiją“, – nuostabiais prisiminimais apie net dvi keliones į Indiją dalinasi kolegė Irena. Pasak Irenos, ši […]

Mokslo metų pabaigai – idėjos kelionėms su vaikais Baltijos šalyse

03.06.2020 0
Prasidėjus vaikų vasaros atostogoms norisi ne tik atsipūsti, bet ir daugiau laiko praleisti su šeima. “Travel Bubble” – geriausias metas poilsiui su vaikais Baltijos šalyse! Kelionės per vaikų vasaros atostogas leis ne tik geriau susipažinti su savo gimtine ar kaimyninėmis šalimis, bet ir dovanos gražiausius prisiminimus bei ypatingas patirtis ir nuotykius.   Primename, kad keliauti po […]