Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Nemokama nakvynė Stambule – kaip ją gauti?

01.07.2022 0
Jūsų kelionių planuose numatomi skrydžiai su vienomis geriausių avialinijų Europoje - "Turkish Airlines"? Tuomet Estravel kelionių ekspertai rekomenduoja pasinaudoti išskirtine galimybe ir gauti nemokamą nakvynę Stambule!

Atsakymai į šiuo metu aktualiausius klausimus keliautojams: žiūrėkite specialios konferencijos vaizdo įrašą

02.06.2022 0
Kada pirkti kelionę norint sutaupyti daugiausiai? Koks naujas reiškinys yra “keršto turizmas”? Kokios naujos kryptys vasaros pradžioje panaikino visus COVID-19 ribojimus? Į visus klausimus keliautojams tradicinėje, kasmetinėje spaudos konferencijoje atsako Estravel vadovė, Nacionalinės Turizmo verslo asociacijos prezidentė - Žydrė Gavelienė.

Ką daryti, jeigu skubiai prireikia gydytojo konsultacijos prieš kelionę ar kelionėje? Estravel rekomendacija: internetinė klinika “Dimedic”

20.05.2022 0
Planuojant atostogas būtina pasirūpinti ne tik tinkama apranga, bet ir minimalia vaistinėle, būtinais skiepais ar galiojančiais vaistų receptais, jeigu jie Jums yra būtini. Kaip tai padaryti, išvengiant ilgų eilių ligoninėse, taupant savo laiką, nervus ir pinigus? Estravel rekomendacija - kelionei būtinais skiepais bei vaistų receptais pasirūpinti mūsų partnerių internetinėje klinikoje “Dimedic”. E.klinika “Dimedic” - naujovė Lieuvos rinkoje, tad šiame įraše plačiau pasakojame kas tai, kokias paslaugas šioje e.klinikoje galite gauti ir kada geriausia jomis naudotis.

Kodėl verta rinktis keliones automobiliu?

20.04.2022 0
Artėjanti vasara ir šylantys orai Europoje – pats geriausias laikas mėgautis nuostabiausiomis kelionėmis automobiliu. Savarankiškos kelionės automobiliu suteikia galimybę maksimaliai mėgautis kelione, saujomis semti įvairiausias patirtis: įspūdingiausius gamtos parkus ir rezervatus, kvapą gniaužiančius kraštovaizdžius ir kultūros paveldą, turtingą istoriją bei kulinarinius nuotykius. Kelionės automobiliu dėkingos ir tuo, kad jos įdomios ir patogios tiek keliaujant su […]

Kur keliauti žiemą 2021-2022 m.? Kelionių idėjos ir skrydžių naujienos

29.11.2021 0
Ppats laikas apžvelgti galimybes kur galima keliauti 2021-2022 m. žiemos sezoną! Džiaugiamės, kad dėl masinės vakcinacijos ir vis daugiau atsiveriančių šalių šie metai sėkmingi turistams, todėl esame įsitikinę, kad šią žiemą keliaujančių bus labai daug. Tikrai dažnas norėsime iškeisti minusą į pliusą, sniegą į paplūdimį, plikledį į šiltą jūrą. Tad kur keliauti šią žiemą? Estravel rekomendacijos, kelionių idėjos ir skrydžių naujienos - šiame bloge.

BREXIT: ką reikia žinoti keliautojams Jungtinei Karalystei išstojus iš ES?

07.09.2021 0
Sausio 31 d. įsigalioja garsusi "Brexit" ir Jungtinė Karalystė pasitraukia iš Europos Sąjungos. Kaip tai paveiks keliautojus? Kokie pokyčiai laukia? Visi atsakymai - Estravel kelionių ekspertų blogo įraše.

Kur keliauti su vaikais Lietuvoje ir ne tik?

29.08.2021 0
Kur keliauti su vaikais Lietuvoje ir ne tik? Daugiau kaip 40 įvairiausių kelionių idėjų Lietuvoje ir Estravel kelionių ekspertų rekomendacijos planuojantiems šeimos atostogas Turkijoje, Egipte, pramogų parkuose, Dominikos Respublikoje ir kitose egzotiškose kryptyse.

Tik Estravel klientams – specialios kainos COVID-19 testams

29.04.2021 0
Estravel rūpinasi kuo sklandesniu kelionių planavimu, todėl dėl keliautojų patogumui bendradarbiaujame su laboratorija, kurioje tik Estravel klientams, PGR tipo COVID-19 testui, galioja specialios kainos!

Keliavimo apribojimai nuo gruodžio 16 d.

18.12.2020 0
Kas keičiasi kelionių pasaulyje sugriežtinus karantiną nuo gruodžio 16 d.? Apie keliavimo ribojimus ir pokyčius vienoje vietoje - Estravel blogo įraše.