Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kaip pakeisti kelionę?

Estravel kelionių ekspertai glaudžiai bendradarbiauja su visais Lietuvoje veikiančiais kelionių organizatoriais, tad Jums galime pateikti tik naujausią ir patikrintą informaciją. Dalinamės Lietuvoje veikiančių kelionių organizatorių kelionių keitimo sąlygomis (gegužės 19 d. duomenys).

“Novaturas”

Vadovaudamiesi Europos komisijos pratęsta rekomendacija susilaikyti nuo nebūtinų kelionių, keliautojus priimančių šalių siunčiama informacija ir bendra šiuo metu esančia bei numatoma kelionių ribojimo tarp šalių situacija, „Novaturo“ užsakomųjų skrydžių suplanuotos kelionės atšauktos iki birželio mėn. 30 d.

Keliautojams, užsakiusiems „Novaturo“ poilsines, pažintines ir egzotines keliones, suteikiamos galimybės keisti kelionę. “Novaturo” keliones užsakę klientai gali nemokamai keisti savo kelionių planus be keitimo mokesčio. Lanksčios kelionių keitimo sąlygos taikomos išvykimams, kurie buvo numatyti net iki birželio 30 dienos.

Visos “Novaturo” kelionių keitimo sąlygos išsamiai su idėjomis, į kokias keliones galite pakeisti jau turimas – rasite paspaudę čia

“Itaka Lietuva” 

Keliautojams, užsakiusiems “Itaka Lietuva” keliones į Marsa Alamą, Madeirą ir Antaliją, suteikiamos galimybės keisti kelionę arba rinktis kelionių kuponą

Keitimo sąlygos galioja išvykimams, kurie buvo numatyti laikotarpiu kovo 14 d. – gegužės 31 d. Keliautojai gali nemokamai keisti kelionės datą, kryptį, viešbutį, kelionės trukmę, kambario tipą ir net keliautojų duomenis.

Keliautojams, kurie per nurodytą aukščiau laikotarpį neapsisprendžia dėl kelionės pasikeitimo vėlesniam laikotarpiui, siūlomas kelionių Dovanų kuponas sumai, analogiškai jau dabar įmokėtai. 

Visos “Itaka Lietuva” kelionių keitimo sąlygos išsamiai su idėjomis, į kokias keliones galite pakeisti jau turimas – rasite paspaudę čia

“Tez Tour” 

Atsižvelgiant į Vyriausybės nutarimu pratęsiamo karantino šalyje laikotarpį, balandžio 15 d. iki birželio 30 d. suplanuotos “Tez Tour” kelionės nebus vykdomos.

Visi keliautojai, kurie keliones buvo įsigiję nuo kovo 13 d iki birželio 30 dienos gali nemokamai pakeisti kelionės datą į vėlesnę arba pasirinkti kelionių kuponą

Priklausomai nuo išvykimo laikotarpio keliautojai gali rinktis vieną iš šių nemokamo kelionės keitimo alternatyvų:

 • keisti kelionės datą taikant keitimo dienos kainą;
 • keisti kelionės datą išsaugant pradinę kainą;
 • kelionių kuponą, kuris padengtų visą keliautojo įmokėtą sumą;
 • teikti prašymą dėl kelionės sutarties nutraukimo netaikant baudų.

Norėdami pakeisti “Tez Tour” kelionę, tikslių kelionių keitimo sąlygų teiraukitės savo kelionių konsultanto.

“TUI Lenkija”, “TUI Vokietija”

“TUI Lenkija” 

Organizatorius atšaukia visas keliones iki birželio 15 d

 • Keliautojams suteikiama galimybė pakeisti turimų kelionių datas į vėlesnes;
 • keliautojai taip pat gali nemokamai atšaukti kelionę ir per 180 d. susigrąžinti pinigus;
 • keliautojai taip pat turi galimybę gauti kelionių kuponą, kuris bus lygus sumokėtai sumai už turimą kelionę. Jį galėsite panaudoti ateities kelionėms. 

“TUI Vokietija”

Organizatorius leidžia keliautojams nemokamai atšaukti keliones iki gegužės 10 d. ir grąžina pinigus klientams už keliones. 

 • Keliautojai, nenorintys atšaukti kelionės, gali pakeisti kelionę nemokamai nuo liepos 1 d. iki rugpjūčio 31 d. 
 • Naujiems užsakymams, atliktiems iki birželio 30 d. (iki atskiro “TUI Vokietija” pranešimo), išvykimams nuo 2020.05.11 iki 2021.04.30, galioja papildomos nuolaidos iki 50 EUR asmeniui. 

“Kidy Tour” 

Kelionių organizatorius “Kidy Tour” leidžia keisti planus keliautojams, turintiems keliones į Turkiją ir Hurgadą. Taip pat “Kidy Tour” praneša, kad dėl karantino Lietuvoje iki gegužės 31 d. nevykdys skrydžių į Antaliją. 

Klientams, turintiems keliones į Turkiją, išvykimams iki birželio 30 d., leidžiama:

 • keisti kelionės datą ir trukmę;
 • keisti viešbutį ir kambario tipą;
 • keisti kryptį;
 • keisti kelionę tomis pačiomis sąlygomis (be keitimo mokesčio, už tą pačią kainą), tai pačiai kelionės datai 2021 balandžio – birželio mėn.

Apie kelionės keitimą keliautojai turi pranešti likus ne mažiau kaip 14 dienų iki kelionės pradžios. Keitimai atliekami pagal keitimo dieną galiojančias kainas. Klientams taip pat paliekama galimybė vieną kartą papildomai pakeisti kelionės datą be papildomo mokesčio, pagal keitimo dieną galiojančias kainas, likus ne mažiau kaip 21 d. iki kelionės pradžios. 

Klientams, turėjusiems keliones į Hurgadą, išvykimams 2020 m. kovo-balandžio mėn., leidžiama:

 • keisti kelionės datą ir trukmę – perkelti kelionę į kitą 2020-2021 metų Egipto kelionių žiemos sezoną tomis pačiomis sąlygomis (papildomos sąlygos bus taikomos šventiniams laikotarpiams. 
 • keisti viešbutį ir kambario tipą;
 • keisti kryptį.

Apie kelionės keitimą keliautojai turi pranešti iki 2020.07.31 d. Klientams taip pat paliekama galimybė vieną kartą papildomai pakeisti kelionės datą be papildomo mokesčio, pagal keitimo dieną galiojančias kainas, likus ne mažiau kaip 21 d. iki kelionės pradžios. 

Primename, kad jei norite planuoti ateities keliones ar pakeisti turimą kelionę pirktą per kelionių organizatorių (jei pirkote ją Estravel kelionių agentūroje) – kviečiame kreiptis į Estravel kelionių konsultantus, kurie Jums ne tik užsakys reikalingas paslaugas, bet ir patars, pakonsultuos dėl kelionės draudimo ir rekomenduos patogiausius skrydžių, viešbučių variantus pagal Jūsų poreikį. 

Taip pat norime priminti, kad jeigu naujienas mėgstate matyti savo socialinių tinklų paskyrose – galite sekti Estravel kelionių agentūros naujienas, geriausius pasiūlymus ir kitą svarbią keliautojams informaciją sekti mūsų Facebook, Instagram, Linkedin.

Norintiems gauti visą svarbiausią informaciją tiesiai į el. pašto dėžutes – kviečiame prenumeruoti mūsų kelionių naujienlaiškį