Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Virtualios kelionės po Lietuvą turiningam laisvalaikiui namuose

Net jei ir šiuo metu negalime keliauti fiziškai, liūdėti neverta. Kodėl? Šis laikotarpis praeis, o mus taip džiuginantys kelionių atradimai vėl džiugins keliautojus. Jų reikės tik šiek tiek palaukti, o kad laukti būtų smagiau, kviečiame atrasti virtualias keliones Lietuvoje! Lietuvoje tam galimybių daugybė, tereikia tik jomis pasinaudoti. 

Atrinkome įdomiausias virtualias veiklas bei kelionių idėjas Lietuvoje: nuo žinomų muziejų, spektaklių stebėjimo internetu ir daug daugiau! Kviečiame pasinerti į malonius atradimus ir laisvalaikį leisti turiningai!

MUZIEJAI

Ar kada pagalvojote, kad vienuose žymiausių Lietuvos muziejų parodas aplankyti galėsite net nepakildami nuo sofos?

  • Valdovų rūmai Vilniuje kviečia išmėginti 4 skirtingus maršrutus, stabtelėti Didžiojoje renesansinėje menėje, pasigrožėti į senuosius laikus nukeliančiu valdovų lobynu bei iždine ir apžiūrėti didingą sosto salę. 
  • Virtualus turas po Palangos gintaro muziejų leis pasigrožėti 1897 metais pastatytais grafų Tiškevičių rūmais: didingomis salėmis ir salonais, grafienės kabinetu, iš balkono apžvelgti atsiveriantį sodą ar patyrinėti senąsias gintaro dirbtuves bei jose eksponuojamus dirbinius.
  • Rokiškio krašto muziejus leis ne tik virtualiai pasivaikščioti po dvarą, jo menes ar pasigrožėti puošnia grafų drabužių kolekcija ar nuostabiais praėjusio amžiaus atvirukais, bet ir… pakilti virš dvaro ir apžvelgti jo apylinkes iš paukščio skrydžio! 

KONCERTAI

Nors dauguma koncertų buvo atšaukti ar perkelti į tolimesnes datas, tačiau norintiems pasimėgauti gera muzika alternatyvų tikrai yra! „Loftas“ kiekvieną vakarą savo Facebook paskyroje gyvai transliuoja įvairių Lietuvos didžėjų bei muzikos atlikėjų koncertus arba įsimintiniausių koncertų įrašus. Kviečiame pasiklausyti!

TEATRAS

Teatras – Jūsų didysis pomėgis ir aistra? Nuo teatrinės kultūros neatitolti padės spektaklių transliacijos internetu:

KINAS

Kinas keliauti mums leidžia net kai fizinės galimybės tam neturime: įvairiausi pasaulio kampeliai, įdomiausios istorijos, skirtingi laikmečiai ar net pasauliai. O kad šia pramoga galėtumėte mėgautis net ir karantino metu, Estravel kelionių ekspertai rekomenduoja kino platformas internete, kuriose galėsite mėgautis ne tik užsienio, bet ir lietuviškais kino filmais, o svarbiausia – jose rasite net ir šių metų Kino pavasario filmus!

KULINARIJA

Kulinarija ir kelionės – neišskiriamas duetas, leidžiantis pasinerti į nuostabius atradimus ir pažinti kraštą bei jo kultūrą per gastronominius nuotykius. O kad keliones ir mėgstamus kraštus per kulinarijos prizmę prisiminti būtų lengviau, kulinarinių laidų, filmų bei serialų TOP 5  savo tinklaraštyje dalijasi šios srities profesionalas, virtuvės šefas Justinas Kapkovičius.

Keliauti norite ne tik virtualiai, tačiau ir planuojate keliones ateičiai? Estravel kelionių ekspertai ne tik padės Jums suplanuoti nepamirštamas atostogas, bet ir pasidalins profesionaliais patarimais iš patirties bei patars kaip apsaugoti savo finansus planuojant keliones! Susisiekite su mumis +370 5 212 5805 arba keliones[@]estravel.lt.