Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Raginame nukelti savo suplanuotas keliones

Reaguodama į kovo 12 dieną paskelbtas LR Užsienio reikalų ministerijos rekomendacijas atidėti visas artimiausią mėnesį planuotas keliones į užsienio valstybes, Nacionalinė turizmo verslo asociacija (NTVA) ragina keliones suplanavusius žmones jas nukelti.

„Planavusius keliauti laikotarpiu iki balandžio 14 dienos, raginame kreiptis į savo kelionių agentūrą ar organizatorių, kur įsigijote savo kelionės paketą, lėktuvo bilietus, apgyvendinimo ar kitas turizmo paslaugas bei atidėti savo kelionę vėlesniam laikui“ – sako NTVA prezidentė Žydrė Gavelienė.

„Mūsų prioritetas – užtikrinti keliautojų saugumą, tad sudarysime vartotojui maksimaliai palankias įmanomas sąlygas pakeisti savo kelionės datą. Taip pat atkreipiame dėmesį, kad visi kelionių paketai, įsigyti iš Lietuvoje legaliai veikiančių kelionių organizatorių, yra apdrausti kelionių organizatoriaus prievolių įvykdymo laidavimo draudimu, užtikrinančiu vartotojų apsaugą“ – pabrėžia Ž. Gavelienė.

Esantiems užsienio šalyse rekomenduojame imtis būtinų atsargumo priemonių, atidžiai sekti vietos institucijų skelbiamas rekomendacijas bei nurodymus ir jų laikytis.
Rekomenduojame parsisiųsti programėlę #KeliaukSaugiai ir gauti aktualią konsulinę informaciją bei tiesioginius Ministerijos pranešimus esant krizinei situacijai užsienio šalyje 📲 http://onelink.to/epmjp5

URM visą parą budintis telefonas +370 5 236 2444 (WhatsApp: +370 5 236 2444), el. paštas pilieciai@urm.lt.