Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionių naujienos: 10-a sav.

Rytoj visame pasaulyje minima viena gražiausių pavasario švenčių – Tarptautinė moters diena. Estravel sveikina visas nuostabias moteris – mylėkite save ir nenustokite džiaugtis gyvenimu!

O ar yra geresnis būdas džiaugtis gyvenimu, nei keliauti? Šios savaitės aktualijų apžvalgoje – ypatingi kelionių pasiūlymai subalansuoti ne tik moterims, bet ir visos šeimos kelionėms. Pasirūpinome ir daugybe vertingų patarimų planuojantiems keliones koronaviruso akivaizdoje.

Kovo 7 d.

Kelionė – neabejotinai geriausia dovana. O moters dienos proga puiki dovana mylimai moteriai bus patyriminė kelionė į Maroką. Jau balandžio mėnesį, kartu su dvejomis lektorėmis iš Lietuvos, grupėlė bendraminčių net 10 n. keliaus po šalį. Gal viena iš jų būsite Jūs?

 

 

 

 

 

 

 

Kovo 6 d.

Dabar pats geriausias laikas ne tik keliauti po Maroką, bet ir užsakyti 2020-2021 m. rudens-žiemos atostogas Egipte ir Kanarų salose per moksleivių rudens ir žiemos atostogas! Kodėl? Nes jau prasidėjo išankstiniai kelionių pardavimai, kurie leidžia kelionę užsakyti geriausiomis sąlygomis ir tik su 50 € pradine įmoka!

 

 

 

 

 

 

 

Kovo 5 d.

Nors gražiausios pavasario šventės džiugina, koronavirusas keičia keliautojų nuotaikas. Tačiau panikai pasiduoti nereikia – pakanka tik žinoti, kaip protingai planuoti keliones. Vienas iš būdų – užsakyti paslaugas tik patikimose kelionių agentūrose. Kaip neapsigauti? Kaip patikrinti ar agentūra veikia legaliai? Visi atsakymai ir daugiau patarimų – šioje atmintinėje.

 

 

 

 

 

 

Kovo 4 d.

Dėl keliautojų ir gyventojų saugumo, vis daugiau šalių įsiveda specialias taisykles atvykstantiems ir reikalauja papildomų dokumentų. Tai ypatingai aktualu grįžusiems iš koronaviruso paliestų zonų ir planuojantiems naujas keliones. Rekomenduojame būtinai susipažinti su šia informacija.

 

 

 

 

 

 

 

Kovo 3 d.

Dėl koronaviruso pavojaus norite koreguoti savo kelionės planus ar aštaukti kelionę? Viskas ką turite žinoti – šioje Estravel ekspertų parengtoje atmintinėje. Kur dar nėra koronaviruso? Kokios kelionės atšaukimo sąlygos? Sužinosite visa tai ir dar daugiau!

 

 

 

 

 

 

 

Kovo 2 d.

Kalbos apie virusą jau pabodo ir noras keliauti niekur nedingo? Keliaukite ten, kur koronaviruso atvejų nėra fiksuota! Pateikiame daugiau kaip 20 įspūdingų kelionių įdėjų atostogoms Turkijoje, Mauricijuje, Jamaikoje, Tunise ir dar daugiau. Išsirinkite svajonių kryptį ir drąsiai užsakykite atostogas!

 

 

 

 

 

 

 

Kovo 2 d.

Protingas keliautojas visuomet apsvarsto įvairias rizikas. Viena dažniausiai keliančių susirūpinimą – nenumatytos išlaidos, jei kas nutiktų kelionėje. Apsaugokite savo finansus užsakę draudimą kelionei pagal savo poreikį! Estravel internetu galite užsakyti net 10 skirtingų draudimo rūšių. Pasirūpinkite juo dabar!