Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionių naujienos: 13-a sav.

Pastarosios savaitės Lietuvoje ir pasaulyje – kupinos pokyčių. Lietuvoje pratęstas karantino laikotarpis, aviakompanijos ir kelionių organizatoriai praneša apie atnaujintas bilietų ir kelionių keitimo sąlygas, o garsiausi pasaulio muziejai, meno galerijos, Lietuvos teatrai, koncertai bei kinas keliasi į virtualią erdvę.

Kviečiame šį gražų savaitgalio rytą pradėti su Estravel naujienlaiškiu, kuriame – 13-os metų savaitės kelionių aktualijų apžvalga.

 

Kovo 27 d.

Ieškote įdomių laisvalaikio praleidimo būdų? Atrinkome įdomiausius, kurie nereikalauja išeiti iš namų. Virtualios kelionės ir pramogos Lietuvoje – Jūsų dėmesiui. Spektakliai, muziejai, pjesių skaitymai, koncertai, kinas – ir visa tai galite patirti virtualiai.

 

 

 

 

 

 

 

Kovo 26 d.

Kaip neiškėlus kojos iš namų per dieną pabuvoti Luvro, Orsė, Gugenheimo muziejuose, aplankyti Tadž Mahalą Indijoje ar Laisvės statulą JAV? Keliauti virtualiai! Daugybė galimybių tai padaryti – šiame Estravel ekspertų parengtame blogo įraše.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kovo 25 d.

Turintiems skrydžius reguliariaisis reisais dar šiam pavasariui – skelbiamos aviakompanijų sąlygos bilietų keitimui. Keliautojai gali keisti skrydžių datas nemokamai. Paruošėme atmintinę su sąlygomis iš aviakompanijų, vykdančių daugiausiai reguliariųjų reisų iš Lietuvos.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kovo 24 d.

Mūsų partneris, kelionių organizatorius „Novaturas“, savo klientams sudarė itin lanksčias kelionių keitimo sąlygas. Keleiviai gali keisti ne tik datą, bet ir kryptį, sezoną – praktiškai galite suformuoti visiškai naują kelionę. Sužinokite visas sąlygas!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kovo 23 d.

Keliautojams, kurie šį pavasarį turėjo vykti į Marsa Alamą, Madeirą ir Antaliją kartu su kelionių organizatoriumi ir mūsų partneriu „Itaka Lietuva“ dar gali pasinaudoti galimybėmis keisti turimas keliones. Suskubkite jomis pasinaudoti.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kovo 22 d.

Norintiems grįžti į Lietuvą vis dar yra galimybė tai padaryti repatriaciniais skrydžiais. Skelbiamas papildomas skrydis iš Londono, Tenerifės ir Varšuvos. Įstrigusiems Vietname – verta žinoti, kad skrydis perkeltas į vėlesnę datą.