Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Virtualios kelionės po žymiausius muziejus ir meno galerijas

Atnaujinta birželio 4 d.

Garsiausi pasaulio muziejai ir žymiausios meno galerijos pandemijos metu atvėtė daug virtualių durų visiems, norintiems juos aplankyti. Atrinkome vienus įdomiausių muziejų bei meno galerijų, į kurias patekti galite vos keliais mygtukų paspaudimais, patogiai įsitaisę jaukiausiame namų kampelyje.

Tačiau ne paslaptis, kad nuo gegužės mėn. jau pradėjoatsiverti kai kurių šalių sienos – tai reiškia, kad jau vasarą galite keliauti ne tik virtualiai! Galbūt jau pats laikas keliauti iš tikro? Automobiliu, autobusu, o gal lėktuvu? Atraskite įdomiausius Estravel ekspertų parengtus kelionių pasiūlymus jau birželio mėnesiui, o jei norite keliauti vėliau – savo poreikius ir norus drąsiai išsakykite Estravel kelionių konsultantui

Na, o dabar, pakeliaukite virtualiai. Kas žino, gal pakeliavę po šiuos istorijos, kultūros ir meno lobynus virtualiai, gims ateities kelionių idėjos?

Virtualios kelionės į žymiausius pasaulio muziejus ir galerijas

Luvro muziejus

Pats lankomiausias ir didžiausias pasaulio muziejus. Vienu metu muziejuje gali apsilankyti net iki 15 tūkstančių keliautojų! Sakoma, kad pamatyti visiems meno kūriniams ir ekspozicijoms Luvre, vienam keliautojui reikia vos ne 100 dienų. 

Virtualų turą po Luvro muziejų patirkite čia

London Tate Modern meno galerija

Daugiau kaip 34 000 kvadratinių metrų plote įsikūręs muziejus, turintis “nacionalinės” galerijos statusą. Ši modernaus meno galerija tituluojama kaip viena lankomiausių visame pasaulyje. 

Apsilankykite Tate Modern galerijoje paspaudę čia

Britų muziejus

Ar įsivaizduojate kaip atrodo Didžiojo teismo salėje? O ar teko kada matyti kaip Rozetės akmenį ir Egipto mumijas? Visa tai ir daug daugiau istorinių eksponatų iš įvairiausių laikmečių galite pamatyti jau dabar!

Pasigrožėkite eksponatais Britų muziejuje virtualiai, paspaudę čia.

Solomono R. Gugenhaimo muziejus

Vienas žymiausių modernaus meno muziejų Niujorke, ir, ko gero, visoje Amerikoje. Įdomu tai, kad muziejaus ekspozicijos išdėstytos per 6 aukštus, kurie iš vidaus atrodo tarsi didelė spiralė. 

Apsilankykite šiame muziejuje paspaudę čia

NASA Langley tyrimų centro muziejus

Visada svajojote nukeliauti ne į balto smėlio paplūdimį, o kažkur arčiau kosmoso? Dabar tai galite padaryti leisdamiesi į virtualius turus Langley tyrimų centre. 

Apsilankykite šiame muziejuje paspaudę čia

Orsė muziejus

Orsė muziejus Prancūzijoje – viena populiariausių meno galerijų, kurioje galite išvysti garsiausius Monė, Sezano ir kitų prancūzų dailininkų meno kūrinius. Įdomu tai, kad muziejus įkurtas kadaise buvusioje traukinių stotyje. 

Pamatykite žymiausias muziejaus ekspozicijas čia.

MASP – San Paulo meno muziejus

Privatus, ne pelno siekiantis muziejus, vienas populiariausių muziejų visoje Brazilijoje. Muziejaus pastatas laikomas vienu moderniausių šalies statinių. Nuolatinė šio muziejaus ekspozicija laikoma viena geriausių visoje Lotynų Amerikoje, 

Pasižvalgykite po MASP paspaudę čia

Moterų istorijos muziejus

Įdomiausios istorijos apie moteris, transformavusias Ameriką ekonomikos, mokslo, politikos, kultūros srityse. Šiek tiek daugiau nei 20 metų skaičiuojantis muziejus įsikūręs Virdžinijoje, JAV. 

Įdomiausios muziejaus istorijos ir eksponatai – čia

J. Paul Getty muziejus

Įspūdinga meno kūrinių iš Europos kolekcija nepaliks abejingų: meno kūriniai aatspindi ir dramatiškos architektūros  objektus, ir svajingus sodus, kvapą gniaužiančius Los Andželo vaizdus…  Pasigrožėkite įspūdingais tapybos, skulptūros, fotografijos darbais virtualiai.

Įspūdinga meno kūrinių kolekcija virtualiai – čia.

Nacionalinė dailės galerija Vašingtone

Domitės mada? Tuomet šis virtualus turas po garsią JAV galeriją – Jums: pamatykite, kaip atrodė amerikietiška mada 1740-1895 m., pasigrožėkite išskirtiniais eksponatais ir mintimis nusikelkite į laikus, atpažįstamus  iš istorijos knygų puslapių!

Virtualus turas po Nacionalinę dailės galeriją čia.

Pergamono muziejus

Vienas didžiausių Vokietijos muziejų atveria virtualias duris istorijos mylėtojams, norintiems pamatyti garsųjį Pergamono altorių, Babilono Ištarės vartus ir kitus eksponatus, išlikusius iš gilios senovės.

Istorinius eksponatus Pergamono muziejuje pamatykite čia.

Valstybinis muziejus Amsterdame

Ar žinojote, kad Amsterdamas garsėja puikiais muziejais, pritraukiančiais begalę gerbėjų? Dabar virtualiai galite pasivaikščioti po Amsterdamo valstybinį muziejų ir pamatyti nuostabius Rembrandto darbus.

Valstybinis muziejus Amsterdame virtualiai – čia.

Van Gogho muziejus

Žavitės garsiojo Vincento van Gogho tapybos darbais? Leiskitės į virtualų turą po šio nuostabaus menininko muziejų Amsterdame ir pamatykite ~ 1400 įvairių eksponatų!

Garsiausi Vincento van Gogho darbai virtualioje parodoje – čia.

Uffizi galerija

Svajingoji Toskanos regiono sostinė Florencija užburia ne tik nuostabiais kraštovaizdžiais, bet ir meno galerijomis bei muziejais. Viena tokių – Uffizi meno galerija, įkurta dar 1560 m. ir besididžiuojanti vienos garsiausių Italijos šeimų – Medici giminės kolekcija.

Įspūdingiausius Renesanso, Baroko ir kitus meno kūrinius kviečiame apžiūrėti čia.

Įvairūs Vatikano muziejai

Giliomis religinėmis šaknimis garsus Vatikanas gausus žymių meno galerijų ir vietų. Virtualių turų metu galite apsilankyti Siksto koplyčioje, Rafaelio kambaryje ir dar daugiau. 

Pasirinkite, kurį Vatikano muziejų norite aplankyti virtualiai čia

Daugiau žymių meno galerijų ir muziejų, kurių ekspozicijas ar eksponatus galite pamatyti virtualiai, rasite Google menui dedikuotame projekte “Google Arts & Culture”.

Virtualiai keliaukite ne tik po muziejus

“Google Arts & Culture” projektas leidžia ne tik apsilankyti žymiausiose pasaulio meno galerijose bei muziejuose, bet taip pat pakeliauti po įspūdingiausias pasaulio vietas, pasinaudojant “Street View” funkcija. 

Jaukiai įsitaisę patogioje kėdėje ar ant sofos keliaukite aplankyti Žvaigždžių Alėjos Holivude, Tadž Mahalo Indijoje, Sidnėjaus Operos rūmų ir dar daugiau. Keliauti virtualiai po šias ir dar daugiau įžymių pasaulio vietų, aplankyti žymias statulas, monumentus, garsiausius grafičiais išpuoštus rajonus galite paspaudę čia. 

Keliautojai, kurie savo keliones planuoja iš anksto ir nori keliauti ne tik virtualiai – visuomet kviečiame kreiptis į Estravel kelionių agentūros ekspertus. Esame pasiruošę pasidalinti su Jumis savo patirtimi, išsirinkti tinkamiausią viešbutį ir kurortą atostogoms pagal Jūsų poreikį ir suplanuoti kelionę.