Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Apklausa keliautojams: kaip COVID-19 pakeitė kelionių planus?

Žinome, kad dėl koronaviruso susidariusi situacija pasaulyje yra laikina. Tikime, kad neužilgo vėl galėsime grįžti prie įprasto gyvenimo ritmo. Kaip ir viso pasaulio keliautojų, taip ir Estravel komandos kelionių planus teko keisti, todėl puikiai suprantame, kaip jaučiasi daugelis.

Vyriausybei paskelbus apie karantiną ir judėjimo ribojimą oro erdve Lietuvoje, aktyviai dirbome saugiai sugrąžindami keliautojus į Lietuvą iš įvairių pasaulio kampelių. Kartu su kolegomis Latvijoje ir Estijoje ne tik rinkome ir dalinomės informacija apie repatriacinius skrydžius, bet ir patys juos organizavome. Į Lietuvą padėjome grįžti keliautojams iš Helsinkio ir kitų miestų.

Tikime, kad kai vėl galėsime drąsiai keliauti, tai darysime su dar didesniu džiaugsmu. Siekdami pateikti keliautojams kuo vertingesnius ekspertų patarimus ir kelionių pasiūlymus ateities kelionėms, šiuo metu vykdome apklausą: kaip COVID-19 pakeitė kelionių planus? Kviečiame joje sudalyvauti ir pasidalinti savo patirtimi. Baigę vykdyti apklausą pasidalinsime jos rezultatais estravel.lt kelionių bloge. Apklausą užpildyti galite paspaudę žemiau esantį mygtuką.

Tikime, kad keliautojų, koregavusių kelionės planus yra ne vienas, o situacija planuojantiems ateities keliones yra aktuali – todėl neabejojame, kad šio tyrimo rezultatai bus įdomūs daugeliui keliautojų. Turite klausimų ar jau nekrantraujate planuoti ateities keliones? Susiekite su mumis šiais kontaktais.

Na, o keliautojams, kurie nori sekti naujausią ir patikimą informaciją iš kelionių pasaulio – kviečiame sekti Estravel kelionių agentūros naujienas ne tik mūsų internetiniame puslapyje, bet ir užprenumeruoti Estravel kelionių naujienlaiškį.  Idėjas kelionėms bei geriausius pasiūlymus taip taip pat kviečiame sekti socialiniuose tinkluose: Facebook, Instagram bei LinkedIn