Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionių naujienos: 14-a sav.

Estravel komanda šiuo sudėtingu laikotarpiu pasaulyje nori įnešti keliautojams pozityvo ir priminti – vos tik visa tai praeis, mes vėl turėsime daug galimybių, kaip ir vietų kur keliauti. Tikime, kad šiuo metu labai svarbu neprarasti optimizmo, o svarbiausia – nebijoti svajoti ir planuoti.

O tam, kad visuomet turėtumėte apie ką svajoti – jau daugiau kaip 20 metų dalinamės su Jumis įkvėpimu kelionėms. Kviečiame įsikvėpti ateities kelionėms šį rytą, su 14-os savaitės kelionių naujienų apžvalga.

 

Balandžio 3 d.

Sekantiems kelionių pasaulio naujienas televizijoje – šį sekmadienį kviečiame žiūrėti laidą „Kultūringai su Nomeda“ per LRT. Estravel Vilnius vadovė Žydrė kartu su laidos svečiais diskutuos apie dabartinę situaciją pasaulyje bei Lietuvoje ir kelionių pokyčius.

 

 

 

 

 

 

Balandžio 2 d.

Kodėl rekomenduojame rinktis keliones automobiliu? Nurimus dabartinei situacijai, būsime pasiilgę kelionių, bet kurį laiką tikrai laikysimės saugaus atstumo ir laiką leisime mažesnėse kompanijose. Būtent šiuos dalykus ir pažinimo džiaugsmus leidžia suderinti kelionės automobiliu!

 

 

 

 

 

 

 

Balandžio 1 d.

Įsigijusiems kelionių organizatoriaus „Novaturo“ keliones – nauji pokyčiai. Atnaujintos kelionių keitimo sąlygos bei papildytas krypčių sąrašas norintiems keisti kelionę.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kovo 31 d.

„Itaka Lietuva“ kelionių organizatorius taip pat paskelbė apie atnaujintas kelionių keitimo sąlygas. Nauji pokyčiai galioja keliautojams, užsakiusiems keliones išvykimams iki gegužės 31 d.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kovo 30 d.

Nuo balandžio 4 d. Lietuva griežtina atvykimo į Lietuvą sąlygas lėktuvais ir keltais – nebelieka repatriacinių skrydžių, o keltas kuriuo galima sugrįžti – tik vienas. Tačiau geros žinios – iš Lietuvos nuo balandžio atnaujinami kai kurie komerciniai keleiviniai skrydžiai. Sužinokite visą naujausią informaciją.