Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionės 2023 m. | Kur svajoja keliauti Estravel talentai? | Idėjos Jūsų atostogoms

Mes labai mėgstame pasakymą, kad sėkmingi žmonės metus pradeda planuoti nuo atostogų. Kaip kelionų ekspertai Estravel komandoje šiuo posakiu vadovaujamės laukdami 2023-iųjų ir kartu tą patį kviečiame daryti ir Jus! Tęsiame gražią tradiciją ir Naujiesiems metams beveik beldžiantis į duris, dalinamės su Jumis savo svajonių kelionėmis 2023 m. Įsikvėpkite kelionėms ir Jūs – galbūt mūsų svajonės sutampa? Juk koks pilkas gyvenimas yra be kelionių – planuokime 2023 keliones kartu! 

Tarp ieškančių saulės, paplūdimių ir šiltos jūros – geografija plati: nuo Graikijos iki Karibų 

Estravel komanda visuomet sako, kad kelionės baigiasi tik tiems, kas neturi fantazijos. Juk norint pailsėti po palme prie šiltos jūros nebūtina keliauti vien tik į Turkiją ar Egiptą! Šiemet tarp mūsų kolegų ieškančių poilsio – svajonių geografija plati. Kolega Remigijus svajoja grįžti į Maldyvus“Noriu poilsio, nuo kurio niekur negali pabėgti, tik saulė ir jūra.”. Būtent tokie ir yra Maldyvai – paplūdimiai, žydras vanduo, kaitri saulė ir tobulas lėtų atostogų pojūtis. VIP kelionių ekspertė Solveiga nori įgyvendinti dėl pandemijos neįgyvendintą svajonę ir prabangiai ilsėtis Seišeliuose, mėgaujantis saule gražiausiuose pasaulio paplūdimiuose. O Renatą vilioja kolegų rekomendacijos keliauti į Mauricijų (beje iš Mauricijaus neseniai grįžo kelionių ekspertė Dalia – plačiau apie jos įspūdžius skaitykite mūsų Instagram) – “Labai graži sala ir daug lankytinų vietų traukia.”  Į egotiškus baltus smėlio paplūdimiais šiemet nori keliauti ir kolegė Diana, planuojanti atostogas Karibų jūros kruize: “Saulė, vandenynas, pramogos ir nauji kraštai – kas gali būti geriau?”. 

Kolegė Aistė išlieka ištikima Europai “Norėčiau pasimėgauti balto smėlio paplūdimiais Mykonos saloje Graikijoje. Šokinėti ir nardyti per žydros jūros bangas, pakilti į 19 metrų aukščio švyturį, išgerti Frappe kavos jaukiame restoranėlyje ant jūros kranto”. Kalbant apie Mykonos salą – norintiems aplankyti ne tik ją, bet ir kitas gražiausias Graikijos salas rekomenduojame planuoti vasaros kruizą po Graikijos salas – kiekvienais metais šis kruizas atsiduria mūsų pardavimų TOP. 2023 metams taip pat į šį kruizą renkame ir grupę, kurią lydės patyręs kelionių vadovas iš Lietuvos.

Aktyvaus poilsio gerbėjai žygiais, kalnais, džiunglėmis ir kriokliais mėgausis Europoje 

Patyrusi žygių kalnuose (hiking’o) entuziastė Viktorija 2023 metais svajoja į žygius leistis Čekijoje ir Graikijoje. “Mielai po 2 savaites palaipiočiau Prachovske Skaly (tikrame akmenų mieste-miške) ir Meteora Rocks (unikaliame uolų komplekse su įspūdingais vienuolynais ant uolų)”. Aktyvių atostogų, dviračių sporto gerbėjas Andrius kitamet svajoja nuvykti į Azorų salas prie Portugalijos krantų “Labai graži aplinka, nedidelės salos ir galimybė komfortiškai pažinti daug – atstumai nedideli, kur atstumus galima nesunkiai įveikti pėsčiomis arba dviračiu.”. Po nuostabiai žalią, egzotišką ir amžinai žydinčią dar vieną Portugalijos salą – Madeirą, svajoja pakeliauti ir kolegė Akvilė: “Labai mėgstu pažinties keliones, o Madeiroje pažinti – galimybių gausu.” Į žemyninę Portugaliją mielai nukeliautų dar viena kolegė Renata: “Graži gamta, vandenynas ir skanus maistas – tobula.”. 

Į pažintinę kelionę 2023 taip pat svajoja keliauti ir Jelena: “Negaliu pamiršti mane sužavėjusios Juodkalnijos noriu čia grįžti, nes ne viską pamačiau. Taip pat norėčiau įgyvendinti seną svajonę ir nuvykti į Siciliją, išvysti Etnos ugnikalnį.” Apie Italiją jau ilgą laiką svajoja ir Anželika: “Tikiuosi įgyvendinti seną svajonę 2023 m.!”, o apie Juodkalniją – ir kolegė Indrė: “Puikus pasirinkimas norintiems pamatyti įspūdingą gamtą ir per daug neišlaidauti”.  Kolegė Benita 2023 m. vasarą svajoja taip pat įgyvendinti senai širdyje nešiotą svajonę pakeliauti kitapus Adrijos jūros nuo Italijos esančią Kroatiją: “Labai noriu pasivaikščioti tarp ežerų ir krioklių Plitvicos, Krka, Kornati nacionaliniuose parkuose, išvysti Makarska kalnus, nusikelti į saulėtas Hvar ir Korčulos salas jaukiam autentiškam poilsiui, semti istorijos įdomybes Dubrovnike ir kituose istoriniuose miestuose.”. 

Net 15 įspūdingų kelionių idėjų autentikos, egzotikos ir kultūros pažinimo išsiilgusiems

Po pandemijos metų visi buvome pasiilgę tiesiog poilsinių kelionių ir lėtų atostogų be streso, o gerai pailsėję, vėl pasiilgstame autentikos ir unikalių kraštų pažinimo. Jei ir Jūs trokštate to paties, esame įsitkinę, kad bent viena ar keletas idėjų žemiau taps Jūsų kelione 2023 m. 

Mėlynoji mečetė, Stambulas

O autentika prasideda jau nuo Vidurio Rytų – Benita mielai keliautų ne tik į jau minėtą Kroatiją, bet ir grįžtų į Jungtinius Arabų Emyratus “Po 2020 m. kelionės mano širdis liko Dubajuje – noriu čia grįžti su antrąja puse ir mėgautis unikaliausiomis patirtimis pasaulyje. Mielai paįvairinčiau jas ir dar autentiškesnėmis, plaukiant kruizu po JAE Arabijos jūra ir stabtelint šalia esančiame Abu Dabyje.”. Kolegė Greta jau suplanavusi kelionę į Stambulą – margiausią ir vieną įdomiausių miestų visoje Eurazijoje: “Kelionę jau nusipirkau ir su nekantrumu laukiu jos. Turkija man artima, nes kurį laiką teko joje gyventi (tačiau ne Stambule), susipažinti su jos savita kultūra, labai gardžia virtuve, o labiausiai pakerėjo kalba. Stambule labai noriu praplaukti Bosforo sąsiauriu, apsilankyti mečetėse, sudalyvauti ekskursijose ir išgirsti kaip iš tikro atrodė sultonų gyvenimas bei pabandyti susikalbėti su vietiniais, nes kaip tik savarankiškai mokausi turkų kalbos. Hadi seyahat edelim!” Į Vidurio Rytus svajoja nuvykti ir Inga, savo 2023 m. atostogų kryptimi pasirinkusi Izraelį. “Ten viskas keista – kitoks pasaulio matymas, maistas, žmonės, gamta, religijos supratimas. Man tai visiška egzotika pasiekiama patogiu tiesioginiu skrydžiu. Būtinai ten nukeliausiu.”

Iš Vidurio Rytų kelkimės į Tolimuosius Rytus – būtent čia Estravel kelionių ekspertai svajoja keliauti patirti unikaliausių kultūrinių patirčių ir aplankyti egzotiškiausios gamtos. Kolegė Indrė svajonių kelionę 2023 m. norėtų įgyvendinti Indijoje “Tai mano sena svajonė pamatyti vietinių gyvenimą, patirti Indijos kultūrą. Po to – mielai skrisčiau į Balio salą pailsėti neapsakomo grožio gamtoje.” Į Balio salą svajoja keliauti ir kelionių ekspertė Vyka: “Noriu aplankyti Ubudo džiungles ir pailsėti nuostabiuose paplūdimiuose.” Kolegė Edita, dar gyvenanti šviežiais įspūdžiais iš kelionės po įspūdingąją Malaiziją, kitame mielai vėl trauktų į Tolimuosius Rytus ir aplankytų autentiškas šalis, kuriose dar nebuvo: “Norėčiau pakeliauti po Filipinus ir Vietnamą.”. Dar viena unikali kryptis į kurią norėtų nukeliauti kolegė Justina Singapūras: “Singapūras žavi savo parkais, architektūra ir unikalia galimybe susipažinti su kindų, indų, malajų kultūra ir skoniais vienoje vietoje.” 

Tęsiame kelionę aplink pasaulį ir kartu su kolege Loreta mintimis keliaujame į Australiją“Noriu pamatyti gamtos grožį, unikalumą – kanjonus, tarpeklius, lygumas, dykumas. Pasimėgauti vienais gražiausių pasaulio paplūdimių, pamatyti Didijį barjerinį rifą. Susitikti su aborigenais – įdomus labai jų autentiškas gyvenimo būdas.” Iš Australijos kelkimės per Ramųjį vandenyną į JAV – būtent į Jungtines Amerikos Valstijas 2023 m. svajoja nukeliauti kelionių ekspertė Gabrielė. “Nesu ten buvusi, nes prieš tai planuotą kelionę teko atšaukti dėl pandemijos. Norisi pajausti labai didelių miestų gyvenimą, aplankyti vietas, kurias daug kartų esu mačiusi filmuose.”  

Į šalia JAV esančią Meksiką norėtų nukeliauti kolegė Monika: “Meksikoje dar nebuvau – ji labai spalvinga ir man atrodo labai įdomi šalis, esu girdėjusi tik pačius geriausius atsiliepimus iš daugelio keliautojų. Vėliau keliaučiau į Braziliją – ten liko mano mintys po pirmosios kelionės ir turiu neįgyvendintų asmeninių lūkesčių. Taip pat mielai nuvykčiau į Dominikos Respubliką iš didelės meilės bachatos šokiui.” Kelionių ekspertė Irena 2023 m. svajonių kelionę norėtų įgyvendinti Peru: “Čia dar nebuvau. Paslaptingas Maču Pikču, inkų civilizacijos palikimas, didingi Andų kalnai, Titikakos ežeras, kanjonai, nepakartojami peizažai – visa tai vilioja aplankyti šią šalį.

Kolegė Vyka norėtų pakeliauti po Centrinę Ameriką ir patirti Kubos bei Kosta Rikos autentiką. “Kosta Rika traukia dėl nuostabios gamtos. Kubą norėtųsi aplankyti kuo greičiau, nes ji keičiasi ir dar po kelerių metų nuvykus negalėsi pajausti tikrosios Kubos dvasios. Linkiu tiek sau, tiek kitiems bent kartą metuose nukeliauti į dar neaplankytą miestą, šalį, o gal ir žemyną.”  

Kelionę po Estravel talentų svajonių kelionių pasaulį norime užbaigti su gražiu būtent Vykos palinkėjimu: “Kelionės suteikia geriausias emocijas. Tad kitais metais visiems linkiu daug kelionių ir gerų emocijų!” 

Nors visi esame skirtingi – kelionės mus vienija. O svajonės – labai individualios. Galbūt mūsų kelionių ekspertų ir Jūsų svajonės sutampa?  2023 m. matote save vienoje iš aukščiau minėtų kelionių krypčių? Estravel komanda pasirūpins Jūsų kelione nuo A iki Z kad svajonė būtų išpildyta iki smulkmenų. Siųskite savo svajonių kelionės užklausą jau dabar. 

Parašykite komentarą

Jums taip pat gali būti įdomu daugiau naudingų kelionių patarimų: