Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionių naujienos: 43 sav.

Kol orai vėsta, dienos trumpėja ir Covid-19 reguliavimai nedžiugina, kviečiame Jus ieškoti džiaugsmo, laukiant kelionės į žiemos pasaką – Laplandiją, o savaitgalius leisti mėgaujantis pažinimo grožiu Lietuvoje!

Vertingos kelionių idėjos Lietuvoje bei užsienyje ir svarbiausios naujienos – 43-os metų savaitės apžvalgoje!

ATNAUJINTI SAVIIZOLIACIJOS REIKALAVIMAI

LR Vyriausybė kiekvieną penktadienį atnaujina informaciją apie saugiausias kryptis kelionėms. Atsižvelgdami į naujausius pokyčius, atnaujinome saviizoliacijos ir keliavimo taisyklių atmintinę Europos šalyse ir tolimosiose kryptyse lietuviams. Ribojimams konstruktyvėjant – vis daugiau kelionių krypčių tampa saugesnėmis keliauti!

ŽIEMOS MALONUMAI IR SLIDINĖJIMAS LAPLANDIJOJE | WEBINARAS

Jau kitą trečiadienį spalio 28 d. kviečiame Jus sudalyvauti 11-ame Estravel webinare, kuriame kalbėsime apie slidinėjimo keliones Laplandijoje dar šią žiemą. Webinare pristatysime keletą kelionių pasiūlymų ir turėsime kviestinį svečią, Estravel klientą, kuris pasidalins savo kelionės įspūdžiai Laplandijoje. Registruokitės – webinaras nemokamas.

PASKUTINĖS MINUTĖS PASIŪLYMAI: GRAIKIJA IR KIPRAS

Ieškote kelionės už nedidelę kainą? Galite išvykti keleto dienų bėgyje? Estravel paskutinės minutės pasiūlymai – idealus pasirinkimas Jums! Iš visų pasiūlymų gausos atrinkome Jums mažiausios kainos variantus įsimintinoms atostogoms saulėtame Kipre bei pasakiško grožio Graikijos saloje – Kretoje.

LIETUVA: TEMINĖS SAVAITGALIO EKSKURSIJOS

“Save the date”, nes Estravel organizuos temines savaitgalio ekskursijas Lietuvoje. 2020 m. – Lietuvos žydų istorijos ir Vilniaus Gaono jubiliejiniai metai, todėl lapkričio 7 d. kviečiame pasivaikščioti gerai žinomomis Vilniaus senamiesčio gatvelėmis ir išgirsti pasakojimą, kaip kadaise jose šurmuliavo šiandien jau neegzistuojantis pasaulis. Daugiau apie šią ir kitas ekskursijas skaitykite čia.

KELIAUJAME PO KIPRA DAR ŠĮ LAPKRITĮ

Visiems keliautojams džiugi žinia, nes kelionės į saulėtąjį Kiprą pratęsiamos iki Lapkričio 22 d. Norintiems dar šiemet pasilepinti saulės spinduliais, Estravel kelionių eskpertai atrinko keletą kelionių variantų kokybiškam poilsiui ir nuostabiems prisiminimas Kipre. Daugiau informacijos apie pasiūlymus skaitykite čia.

KEIČIASI DATA: TURIZMO STOVYKLA VILNIUJE

Estravel komanda be galo džiaugiasi, kad teminė stovykla Vilniuje vaikams per rudens moksleivių atostogas susilaukė tiek daug dėmesio. Pranešame, kad stovyklą nukeliame į žiemos atostogas, gruodžio 28 d. – sausio 1 d. arba į kitą palankią datą dėl Vyriausybės taikomų reguliavimų neformaliam ugdymui. Daugiau informacijos skaitykite čia.

Parašykite komentarą