Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionių naujienos: 45 sav.

Norime Jus informuoti, kad karantinas kelionių tikrai neuždraudė. Prisitaikydama prie naujos realybės, Estravel komanda nuolat ieško saugių kelionių būdų, kurie leistų džiaugtis kelionėmis tiek gyvai, tiek ir virtualiai.

Šiame naujienlaiškyje rasite informaciją apie virtualių renginių Lietuvoje tendencijas, naudingą informaciją apie “Atostogos medikams” projektą, išskirtinius naujametinius atostogų pasiūlymus bei kitas turizmo aktualijas – 45 -os metų savaitės apžvalgoje.

VIRTUALIŲ RENGINIŲ IDĖJOS LIETUVOJE

Darbas iš namų daugeliui įmonių tapo tikru iššūkiu. Esame įsitikinę, kad daugelis iki dabar ieško efektyvių sprendimų, kaip užtikrinti darbuotojų įsitraukimą, motyvaciją ir kokybišką komunikaciją. Estravel komanda taip pat prisitaiko prie naujos realybės ir dalinasi virtualių komandos renginių idėjomis, kurios motyvuos ir susistiprins kolektyvą.

!SVARBI INFORMACIJA MEDIKAMS, NORINTIEMS IŠNAUDOTI TURIMĄ 200 EUR KOMPENSACIJĄ ESTRAVEL! Estravel komanda džiaugiasi ir didžiuojasi, galėjusi pagal projektą “Atostogos Medikams” aptarnauti beveik tūkstantį medikų, kurie už savo darbą pandemijos įkarštyje gavo 200 eurų kompensaciją poilsiui bei pramogoms Lietuvoje. Gaila, bet pagal numatytas projekto taisykles, Estravel negali aptarnauti daugiau medikų. Tačiau jau radome patikimus partnerius, kurie padės Jums panaudoti turimą kompensaciją dar iki 2020-12-15. Viskas, ką Jums reikia padaryti, norint pateikti užklausą – užpildyti užklausos formą. Daugiau informacijos apie šiuos pasikeitimus skaitykite čia

WEBINARAS | KAIP ŠVĘSIME ŠV. KALĖDAS SU KOLEGOMIS?

Ieškančius saugių ir unikalių virtualių komandos formavimo renginių idėjų – kviečiame į šventinį nemokamą Estravel webinarą jau šį ketvirtadienį. Webinaro metu pristatysime virtualių renginių idėjas iš kurių vieną išbandysime, atsakysime į Jums rūpimus klausimus bei kiekvieno dalyvio lauks specialios Estravel dovanos, o aktyviausiam dalyviui – staigmena!

KAIP MEDIKAMS IŠNAUDOTI 200 € KOMPENSACIJĄ?

Estravel komanda deda visas pastangas, kad medikai turėtų galimybę savo 200 EUR kuponą panaudoti kuo saugiau ir kuo įdomiau. Atsižvelgdami į tai, kad visi šiuo metu nori užtikrinto saugumo, parengėme turiningų, virtualių pramoginių programų medikams. Rinkitės virtualias gurmaniškas vakarienes, įtraukiančias ekskursijas ir dar daugiau!

TENERIFĖ – KALĖDOMS IR NAUJIESIEMS METAMS

Karantinas keliauti nedraužia ir lietuviai Kanaruose – laukiami! Artėjant metų pabaigai dar šią žiemą, apdovanokite save kelione į Tenerifės salą. Užisakę kelionę dabar į egzotikos kupiną oazę šalia Ispanijos krantų, prireikus kelionę atšauksite itin lanksčiomis sąlygomis.

ATOSTOGOS JAMAIKOJE 2021 M. ŽIEMĄ

2021 m. vėlyvą žiemą, siūlome sutikti vienoje gražiausių Karibų salų – Jamaikoje. Tai saugi kryptis šių metų atostogoms, kuri keliautojus visuomet pasitinka su muzika, dangiško grožio paplūdimiais ir saulėtomis dienomis. Jūsų svajonių atostogoms Jamaikoje paruošėme keletą variantų už puikų kokybės, vertės ir kainos santykį.

SAVIIZOLIACIJĄ KEIČIA NEIGIAMAS COVID – 19 TESTAS

Primename, kad remiantis Europos tarybos rekomendacijomis, Lietuva pakeitė iki tol galiojusią tvarką ir nuo spalio 26 d. lietuviams keliauti tampa paprasčiau. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad keliaujant galima išvengti saviizoliacijos. Daugiau apie tai skaitykite Estravel blogo įraše.

Parašykite komentarą