Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionių naujienos: 44 sav.

Šį šeštadienio rytą, norime nudžiuginti Jus ir pranešti, kad keliautojams įsigalioja naujos pozityvios keliavimo ir saviizoliacijos taisyklės. Taigi keliauti galimybių yra ir mes siekiame Jus supažindinti su kokybiškais atostogų ir poilsio variantais.

Šiame naujienlaiškyje rasite informaciją apie saviizoliaciją keičiantį testavimą, nuostabias – žiemiškas atostogas Laplandijoje, savaitgalio išvykas Lietuvoje, gurmaniškas degustacines vakarienes, “Atostogos medikams” projektą bei artėjančius virtualius renginius – 44-os metų savaitės apžvalgoje!

SAVIIZOLIACIJĄ KEIČIA NEIGIAMAS COVID – 19 TESTAS

Džiugi žinia, remiantis Europos tarybos rekomendacijomis, Lietuva pakeitė iki tol galiojusią tvarką ir nuo spalio 26 d. lietuviams keliauti tampa paprasčiau. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad galima išvengti saviizoliacijos. Daugiau apie tai skaitykite Estravel blogo įraše.

ŠEIMOS ATOSTOGOS PASAKIŠKOJE LAPLANDIJOJE

Kviečiame pasižvalgyti po žiemos atostogų idėjas Laplandijoje! Vertindami, kad šiandieninėje situacijoje svarbu ne tik keliauti saugiai, bet pasirūpinti ir finansiniu saugumu, jeigu tektų keisti kelionės planus, paruošėme Jums 3 geriausius kelionių pasiūlymus į Laplandiją, kur Jūsų lauks ne tik slidinėjimas, bet ir aktyvios sniego pramogos.

“ATOSTOGOS MEDIKAMS”

!SVARBI INFORMACIJA MEDIKAMS, NORINTIEMS IŠNAUDOTI TURIMĄ 200 EUR KOMPENSACIJĄ ESTRAVEL! Estravel komanda džiaugiasi ir didžiuojasi, galėjusi pagal projektą “Atostogos Medikams” aptarnauti beveik tūkstantį medikų, kurie už savo darbą pandemijos įkarštyje gavo 200 eurų kompensaciją poilsiui bei pramogoms Lietuvoje. Gaila, bet pagal numatytas projekto taisykles, Estravel negali aptarnauti daugiau medikų. Tačiau jau radome patikimus partnerius, kurie padės Jums panaudoti turimą kompensaciją dar iki 2020-12-15. Viskas, ką Jums reikia padaryti, norint pateikti užklausą – užpildyti užklausos formą. Daugiau informacijos apie šiuos pasikeitimus skaitykite čia

KAIP ŠVĘSIME ŠV. KALĖDAS SU KOLEGOMIS? | WEBINARAS

Šv. Kalėdos jau ne už kalnų! Šiemet nebūtina atsisakyti smagaus laiko kartu su kolegomis, nes turiningą vakarą ar komandos formavimo reginį perkelsime į virtualią erdvę. Jau šį ketvirtadienį lapkričio 5d. kviečiame dalyvauti Estravel webinare, kuriame supažindinsime su virtualių renginių galimybėmis.

TEMINĖS EKSKURSIJOS LIETUVOJE DAR ŠĮ LAPKRITĮ

Ieškote idėjų kaip darganotam rudeniui suteikti ryškių spalvų? Estravel komanda šiam lapkričiui pristato 3 idėjas vienos dienos išvykoms Lietuvoje, kurios nustebins įtraukiančiomis istorijomis, degustacijomis bei charizmatiškais gidais. Daugiau informacijos apie šias ir kitas mūsų ekskursijas skaitykite čia.

KUR KELIAUSIME ŠĮ RUDENĮ?

ES rekomendacijos nuo praeito penktadienio žymiai palankesnės norintiems keliauti. Skubame pas Jus su kelionių ekspertų atrinktais geriausiais pasiūlymais atostogoms šį rudenį. Aplankykite egzotiškuosius Maldyvus ar Meksiką, saulėtąjį Kiprą, Turkiją ar Tenerifę! Visus pasiūlymus rasite šioje nuorodoje.

AKCIJOS SKRYDŽIAMS LAPKRIČIO MĖNESĮ

Kol aviakompanijos dosniai dalina geras skrydžių kainas, sunku atsispirti keliavimui. 2020 m. lapkričio mėn. aplankykite Berlyną, Londoną Varšuvą, Kopenhagą ir dar daugiau! Skrydžių bilietus, kurių kaina prasideda nuo 102 € į abi puses, galima užsakyti internetu estravel.lt.

Parašykite komentarą