Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionių naujienos: 6-a sav.

Nors Kinija vis dar nesitraukia iš portalų antraščių, kviečiame bent trumpam nukreipti akis nuo šio regiono. Kodėl? Nes šią savaitę „Go Vilnius“ pristatė nuostabią reklamą apie Vilnių, „Turkish Airlines“ – naują skrydžių kryptį Kanadoje, o mes – pažintinę kelionę į Keniją ir dar daugiau! Ši savaitė – tikrai kupina puikių naujienų keliautojams. Kviečiame jas sužinoti!

Vasario 7 d.

Į Vilnių sunku prikalbinti atvykti draugus, partnerius ar tiesiog svetur gyvenančius? Dabar tai padaryti bus daug lengviau, nes „Go Vilnius“ nustebino dar viena puikia sostinės reklama! Mes, dirbdami ne tik išvykstamojo, bet ir atvykstamojo turizmo srityje, labai džiaugiamės tokiais originaliais sprendimais!

 

 

 

 

 

 

 

Vasario 6 d.

Geros žinios vis pasvajojantiems apie keliones į Kanadą! „Turkish Airlines“ nuo birželio 9 d. pradės vykdyti skrydžius nauja kryptimi – į Vankuverį! Kuo keliautojus traukia šis miestas? Kokios skrydžių kainos? Visa tai ir dar daugiau – mūsų parengtoje atmintinėje.

 

 

 

 

 

 

Vasario 5 d.

Plečiame savo pažintinių kelionių spektrą – pristatome keliautojams pažintinę kelionę į Keniją! Kelionė organizuota taip, kad pažintumėte visą Kenijos žavesį: daugybę laukinių gyvūnų, autentišką vietinių genčių gyvenimą, spalvingą sostinės kasdienybę ir atrastumėte rojaus kampelį balto smėlio paplūdimiuose.

 

 

 

 

 

 

 

Vasario 4 d.

Vasario mėn. moksleivių atostogos – visai netrukus. Jeigu atostogų per jas dar nesuplanavote, tai galite padaryti labai greitai, pasinaudodami paskutinės minutės pasiūlymais! Pristatome net 5 keliones puikiomis kainomis.

 

 

 

 

 

 

 

Vasario 3 d.

Jeigu esate nerūpestingų egzotiškų atostogų balto smėlio paplūdimyje mėgėjai – poilsinė kelionė į Keniją bus idealus sprendimas. Dabar poilsis autentiškoje Kenijoje dar ir labai gera kaina – tik nuo 939 €. Na ir kaip atsispirti tokiam pasiūlymui?

 

 

 

 

 

 

 

Vasario 3 d.

Kur keliauti su vaikais, norintiems trumpai, bet labai smagiai paatostogauti? Užsakyti keltų bilietus Ryga-Stokholmas internetu ir keliauti pramogauti į Stokholmą: Astrid Lindgren pasakų parką, žaislų muziejų, jūrų muziejų-akviariumą ir dar daugiau!

 

 

 

 

 

 

Vasario 3 d.

Kuo keliautojams naudingas kelionės draudimas? Pagrindinė jo užduotis – apsaugoti keliautojus nuo nenumatytų išlaidų neįvykus kelionei, praradus bagažą, prireikus medicininės pagalbos kelionės metu ir dar daugiau. Kokio draudimo artimiausiai kelionei reikia Jums? Užsakykite internetu, pagal savo keliavimo įpročius!

 

 

 

 

 

 

Vasario 3 d.

Gera savijauta kelionėje – neatskiriama kokybiškų atostogų dalis. Ja pasirūpinti padėti gali „Vitabalans Lietuva“ kompanijos produkcija. O ar žinote, kad ši kompanija dabar paskelbusi žaidimą, kurio metu galite laimėti net 199 € vertės Estravel kelionių čekį? Kviečiame dalyvauti!