Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

37-os sav. kelionių naujienos

Rugsėjo 2-oji savaitė nepagailėjo įdomių kelionių naujienų. Norime, kad jų nepraleistumėte ir šeštadienio rytą pradėtumėte turiningai – su ekspertų patarimais bei geriausiais kelionių pasiūlymais. 37-os sav. naujienos – pasiilgusiems kelionių.


Sveikiname Lietuvos geležinkelius 
– jie mūsų šalyje jau 160 m. padeda keliauti ir kurti gražiausius prisiminimus. Šia ypatinga proga kviečiame apsilankyti įdomiausiuose Lietuvos geležinkelių objektuose, ekskursijose, edukaciniuose renginiuose, kurie vyks iki rugsėjo 21 d. Nepraleiskite progos su Lietuvos geležinkeliais susipažinti iš arčiau jau šį savaitgalį!

 

 

 

Rugsėjo 9 d.

Kur keliauti rudenį-žiemą, kai pas mus pilka ir lyja? Į Žaliąjį Kyšulį Atlanto vandenyne, kur vidutinė oro ir vandens temperatūra siekia ~26°C!

 

 

Rugsėjo 10 d.

Ar matėte, kaip Portugalijos futbolo rinktinės žvaigždė ir jo varžovas buvo
pakviesti į Vilnių? Dalinamės įžvalgomis, kodėl verta atkreipti dėmesį į šią reklamą.

 

 

 

 

Rugsėjo 11 d.

Dėl didelio susidomėjimo pratęsėme akciją kruizui nauju laivu: dienraštis „TIMES“ „Celebrity Cruises“ EDGE klasės laivą pripažino geriausia atostogų vieta pasaulyje. Su tuo sutinka ir juo keliavę Estravel ekspertai, rekomenduodami kelionę naujausiu šios klasės „Celebrity APEX“ laivu 2020 m.

 

 

 

Rugsėjo 12 d.

Vertinate verslo klasės kokybę ir patogumą? Pasinaudokite vienos geriausių avialinijų akcija skrydžiams verslo klase! Dubajus, Puketas, o gal Meksikas? Rinktis tikrai yra iš ko!

 

 

 

 

Rugsėjo 13 d.

Kur keliauti 2020 m. vasarą? Kodėl tokias atostogas verta planuoti iš anksto, pasinaudojant išankstiniais kelionių pardavimais? Pataria kelionių ekspertai.

 

 

 

 

Rugsėjo 13 d.

Restoranas, jo vieta, maisto pateikimas ir kokybė – vieni svarbiausių veiksnių renkantis vėlyvųjų pusryčių vietą. Kur Vilniuje geriausias brunchpataria Estravel Vilnius vadovė ir kelionių ekspertė Žydrė Gavelienė.

 

 

 

 

Rugsėjo 13 d.

Ar esate girdėję apie  Lufthansa PartnerPlusBenefit programą? Joje sėkmingai dalyvaujate ir planuojate keliones į Europą su šios grupės avialinijomis? Iki rugsėjo 20 d. galite užsakyti bilietus atsiskaitant sukauptais taškais su 50 % nuolaida!

 

 

 

Rugsėjo 13 d.

Aviakompanija „Finnair“ nuo 2019 metų lapkričio 3 dienos pradės skrydžius iš Helsinkio į naująjį Pekino Daxing (PKX) tarptautinį oro uostą, kuris bus vienas didžiausių pasaulyje.