Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionių naujienos: 31-a sav.

Nepastebimai praskriejo dar vienas vasaros mėnuo. O su kokiomis svarbiomis kelionių naujienomis užbaigiame paskutinę liepos savaitę? 31-os metų savaitės aktualijos – tobulai tiks prie rytinio kavos ar arbatos puodelio.

Rugpjūčio 1 d.
ATRASKITE ISPANIJĄ VILNIUJE

Primename, kad šiandien ir rytoj Vilniuje šurmuliuoja ispaniškos atostogos! 13 val. šeštadienį vyks ir Estravel degustacinė ekskursija, tad visiems užsiregistravusiems linkime skanių atradimų! Na, o jei į ekskursiją užsiregistruoti nespėjote – patirkite Ispaniją, kliaudamiesi mūsų rekomendacijomis.
Liepos 31 d.
KĄ REIKIA ŽINOTI APIE ATOSTOGAS MEDIKAMS?

Jeigu esate medikas(-ė) ar juos pažįstate – tuomet ši informacija bus itin aktuali. Rugsėjo-lapkričio mėn. medikai, kovoję su COVID-19 priešakinėse linijose galės gauti 200 EUR kompensaciją atostogoms Lietuvoje! Atostogas medikams organizuosime ir mes – plačiau apie tai ir kaip viskas vyks skaitykite čia.
Liepos 30 d.
PAPILDOMAS KRUIZO DATA: RYGA-ALANDŲ SALOS-RYGA

Džiugios naujienos norintiems vasarą-rudenį išlėkti trumpų atostogų. Populiariam kruizui Ryga-Alandų salos-Ryga skelbiama papildoma plaukimo data rudens sezonui! Ką nuveikti Alandų salose? Rekomendacijomis dalinasi Estravel Vilnius vadovė Žydrė, kuri jau šiemet spėjo jose pabuvoti!
Liepos 29 d.
ATNAUJINTI SAVIIZOLIACIJOS REIKALAVIMAI KELIAUTOJAMS

Žinome, kad planuojantiems keliones dabar nepaprastai svarbu informacija apie saviizoliaciją grįžus ar nuvykus į šalį. Ši informacija keičiasi dažnai, o mes dedame visas pastangas, kad Jus pasiektų tik naujausios žinios. Saviizoliacijos reikalavimus visuomet rasite šioje mūsų atmintinėje.
Liepos 28 d.
KAIP KIPRAS PASITINKA TURISTUS ŠIEMET?

Viena iš šalių, į kurią nuvykus ir grįžus į Lietuvą nereikia saviizoliacijos – autentiškasis Kipras! O keliauti į Kiprą dabar tikrai verta, nes orai – puikūs saulėtam poilsiui prie jūros, o atvykstantiems nereikia atlikti COVID-19 testo. Beje, šiemet turistams siūlomi papildomi privalumai. Sužinokite, kokie jie ir kaip šiemet rekomenduojame pažinti Kiprą.
Liepos 27 d.
NAUJIENA: KELIONĖ AUTOMOBILIU PO KIPRĄ

Ar žinote, kad Kipro sala yra padalinta į dvi dalis – turkiškąją ir graikiškąją? Sekame naujausią informaciją, todėl žinome, kad lietuviams į turkiškąją dalį keliauti vis dar negalima. Tačiau drąsiai galite keliauti į graikiškąją! Savarankiška kelionė automobiliu bus puikus pasirinkimas visą ją iškeliauti!
Liepos 27 d.
KAIP LIETUVOJE VYKSTA VIEŠIEJI KELIONIŲ PIRKIMAI?

Estravel viešųjų pirkimų skyriaus vadovas Remigijus dalinasi įžvalgomis, planuojantiems viešuosius kelionių pirkimus. Straipsnyje rasite atsakymus į klausimus: kokį pirkimo modelį rinktis? Kokie populiariausių pirkimo būdų privalumai? Kodėl verta rinktis ne vieną, o keletą paslaugų tiekėjų?
Liepos 27 d.
WEBINARAS SU ESTRAVEL KOMANDA

Sekate naujienų portalus, tačiau norėtumėteį pabendrauti ir su kelionių ekspertais bei sužinoti apie dabartines keliavimo tendencijas ir naujienas? Jau kitą savaitę tai galėsite padaryti Estravel webinare. Dalyvavimas nemokamas, tačiau būtina registracija. Vos per 30 min. kavos pertraukėlę išgirsite net 6 kelionių ekspertus!

Palikti atsiliepimą

Prisijunkite, kad paliktumėte komentarą.

Kviečiame skaityti ir kitus Estravel blogo įrašus keliaujantiems: